Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zafír barátcserje fórum

Zafír barátcserje (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
136. Zoé00 (válaszként erre: 135. - Assua)
2010. nov. 27. 09:24

Szia!!!


Esik a hó:((( És téli gumi nélkül még szomorúbb:) Szóval kocsi nézésbe kezdtünk, egyébként is ránk férne:) Meg amúgy is, ha jön a baba kell, kell a hely:)))


Na képzeld jövő hét pénteken már avivázok, várom nagyon, kíváncsi vagyok milyen lesz...majd beszámolok mindenképp!


Már csak 1 nap, mi újság pocak tájékon?? Remélem ott van akinek ott kell lennie:)


Sajnos ma dolgozom, brrr, de este hepaj, várom már, csak attól félek, hogy fáradt leszek, majd reb bullal életben tartom magam:)


Pusziiiiiii

135. Assua (válaszként erre: 134. - Zoé00)
2010. nov. 26. 10:36

Komolyan? Mar jovo heten avivazol? De jo! Melyik nap kezded? Igen, tudom, hogy szerda orvos. Gondolni fogok rad! :-) Tejesen megertem, hogy feladtad 20 perc utan. En is olyan lusta vagyok. Nekem is mozognom kellene, de olyan nehez elkezdeni... Az jutott eszembe, hogy talan rakerdezhetnel az orvosnal a Gynevac injekciora, hogy nem tud-e valamit rola. De ez csak egy otlet.

Pihenj is ma, ne csak intezkedj, hiszen ez a pihenonapod! Meg a hetvegen a barataiddal is talalkoztok. :-) Nalatok vagy etteremben?

134. Zoé00 (válaszként erre: 133. - Assua)
2010. nov. 26. 10:19

Hellooooooo!


Szerencsére nem dolgozom, ma pihi van, bár rengeteg eintéznivaló közül választhatok:)

Elhatároztam, hogy elmegyek spinning + alakformáló tornára, el is mentem, 20 perc után feladtam:) Annyira szeretnék valamit mozogni, de semmi erőm:) Lusta törp vagyok:)


2 nap és minden kiderül:)

Képzeld jövő héten megyek avivázni, és ugye szerda meg orvos:)

133. Assua (válaszként erre: 132. - Zoé00)
2010. nov. 26. 10:08

Szia Zoe! Hogy vagy? Dolgozol?

En jol vagyok. Tegnap este mar atvittunk par dolgot az uj lakasba. Nem cipeltem nehezet. :-) Meg nincs menzi, bar ugy erzem, hogy minden pillanatban megjohet. Felek is ettol nagyon. Bar felesleges, mert ugysem tehetek ellene semmit.

Szep penteki napot!

132. Zoé00
2010. nov. 25. 17:27

Múlt hónapban, és most is 4 nappal később jött meg, mint szokott, szóval eddig nekem ez a barátcserje nem sok jót hozott...majd talán most, mert 3 hónapja szedem:)


Aviva tornával meg sokat nem veszíthetek, úgyis akartam valamit csinálni...


Mi újság?

131. Bea0124
2010. nov. 25. 15:15
Ne ijedj meg amúgy a papírján nincs rajta hogy felerősítheti a premens.tüneteket?Mert nekem rajta van!
130. Assua (válaszként erre: 129. - Bea0124)
2010. nov. 25. 15:02
Neked is? Akkor jo, nem vagyok egyedul. Akkor megis van esely, hogy hat a baratcserje. Mar megijedtem.
129. Bea0124 (válaszként erre: 128. - Assua)
2010. nov. 25. 14:59
Amikor szedtem a barátcserjét akkor nekem is előjöttek premenstruációs tünetek...
128. Assua (válaszként erre: 127. - Zoé00)
2010. nov. 25. 14:47

Szia Zoe!!!!!

De orulok, hogy itt vagy! Sejtettem, hogy munka miatt nem voltal eddig.


Majd ird meg milyen volt az Aviva torna. Kivancsi vagyok nagyon. Meg jonak tartom, hogy megtanulod a mozdulatsort es utana otthon is tudod csinalni. Mozogsz is es teszel is a babaert. Mindezt egyszerre. Kivanom, hogy bevaljon. :-)


Nekem a menzi elotti tunetek vannak: faj nagyon a mellem, puffad a hasam, nagyon ehes vagyok es nagyon pattanasos es gorcsolgetek is neha. Csak az idegesit, hogy szedem a baratcserjet es allitolag ez jo a premenstruacios tunetekre. A mult honapban jo is volt, nem volt semmi tunetem (kiveve par pattanast), mielott megjott, most meg... Nekem mar a baratcserje se hat? :-(

127. Zoé00 (válaszként erre: 126. - Assua)
2010. nov. 25. 14:30

Sziaaaaaa!


A változatosság kedvéért ma is dolgozom, azért tudok csak most jelentkezni...


Nemrég értem egy avivát oktató hölgynek, és remélem, hogy az elkövetkező hetekbe tudunk időpontot egyeztetni...ha babát szeretnék arra is jó, és ha beköltözik a lakó, akkor is megvannak azok a gyakorlatok ami neki jó, szóval mindenképp csinálni fogom. Egy csoportfoglalkozás díja 6000 ft, kb 4 óra, és ott elsajátítható a mozdulatsor, utána pedig heti 2* 30 perc..remélem beválik.


Te hogy vagy? Valami különös érzés? Már csak 3 nap...fél lábbal is...:)

126. Assua (válaszként erre: 125. - Zoé00)
2010. nov. 24. 15:59
Jo kavezast! En is most ittam egy capuccinot. :-)Gondolom az ido miatt vagyunk mindketten almosak.
125. Zoé00 (válaszként erre: 124. - Assua)
2010. nov. 24. 15:31

Igen, ez a baj a jelekkel, hogy lehetnek menszire utaló jelek is de babára is, szóval nem marad hátra, mint várni 4 napot, és akkor okosabbak leszünk:)

Jó lenne már ha vége lenne ennek a mai napnak, mert kezdek álmos lenni, azt hiszem iszom egy kávét:)

124. Assua (válaszként erre: 123. - Zoé00)
2010. nov. 24. 14:41

Szia Zoe!!!!

Gondoltam, hogy dolgoznod kell es ezert nem irsz. :-)

Ugyanazt erzem, mint tegnap, csak a melleim meg erzekenyebbek. Pattanasos is lettem, de nagyon. De ezek menzi jelei is lehetnek. Szoval nem tudom. De azert bizakodok. :-)

Tovabbi jo munkat! :-)

Puszi

123. Zoé00 (válaszként erre: 122. - Assua)
2010. nov. 24. 14:25

Sziaaaaaaa!


Ne hari, hogy csak most, de nem dolgozom ma is, sajnos....

Esett a hó????Ooooo ti szegények, itt szerencsére semmi, de képzeld nekem téli gumi sincs a kocsimon, szóval ne is essen:)

De mondjuk november van, ez erről szól...


Hogy vagy?Érzel valamit?

122. Assua (válaszként erre: 121. - Zoé00)
2010. nov. 24. 09:28

Jo reggelt Zoe!

Hogy vagy? Kepzeld! Itt tegnap este esett a ho, ma reggelre pedig fagyott! Szerencsere a ho nem maradt meg az utakon, csak nehany kocsi ablakan. De hideg van. Itt a tel. :-( Tovabbra is csak annyit erzek, amit tegnap, gyakorlatilag semmit. Mar kivancsian varom a vasarnapot. :-)

A hozzaszolasod utan azon gondolkodtam, hogy jo lenne biztosan tudni, hogy valamikor lesz kisbabank. Mert akkor nem izgulnank, aggodnank ennyit, hanem turelmesen varnank. De igy... :-(

121. Zoé00 (válaszként erre: 120. - Assua)
2010. nov. 23. 15:32

Akkor ebben ( is ) egyetértünk! Szuper:)

Ha orvoshoz eljutsz, amire reméljük nem lesz szükség, mindenképp kummants, hogy mióta próbálkoztok, mert 3 hónap után szóba sem fognak veled állni!Jaj olyan jó lenne már látni az alagút végét:)

120. Assua (válaszként erre: 119. - Zoé00)
2010. nov. 23. 15:03
Nem bantottal meg egyaltalan. :-) En is gondoltam ra, hogy ha a kovetkezo 3 honap alatt nem sikerul, akkor elmegyek orvoshoz (mondjuk februar korul), hogy vizsgaljon ki. Es akkor azt mondom neki, hogy mar egy eve probalkozunk. Mert ha kiderul a baj, akkor legalabb tudjuk idoben kezelni. Abban is egyetertek veled, hogy a baba iranti vagy kortol fuggetlen. Anyukam peldaul 19 evesen szult engem. :-)
119. Zoé00 (válaszként erre: 118. - Assua)
2010. nov. 23. 14:58
Ne gondolj egyből a legrosszabbra.Nagyon kevés idő a 3 hónap, szóval relax. Mondjuk őszinte leszek, én a helyedbe elmennék orvoshoz, és nem azért mert 3 hónap sok idő, hanem mert 33 éves vagy, és derüljön ki most ha valami nem stimm, nem pedig akkor, amikor eltelt már 1 év és húzzátok az időt. És remélem ezzel nem bántottalak meg.Én nagyon türelmetlen vagyok, pedig 23 évesen még bőven van időm, viszont nem a kor határozza meg egy nő gyermek iránti vágyát:)
118. Assua (válaszként erre: 117. - Zoé00)
2010. nov. 23. 14:55

Megertelek, hogy felsz tole. En is felnek. Es hasonlokat gondolnek, ha nem sikerulne. Es szerintem el is keserednek, hogy nekunk meg ez sem sikerul. De erre ne is gondoljunk meg. Varjuk meg mit mond jovo het szerdan az orvos. Ha esetleg megis januarra kaptok idopontot (persze remelem, hogy mar decemberre), akkor is lesz nagy pocakod nyaron.

Amugy mar most is kezdek elkeseredni, hogy ezalatt a par honap alatt nem sikerult. Es felek, hogy valami bajom van es ezert nem sikerult.

117. Zoé00 (válaszként erre: 116. - Assua)
2010. nov. 23. 14:44

Félek tőle, mert ha az nem sikerül, akkor baj van, legalábbis én azt fogom érezni...

Jó lenne már ha kapható lenne a gynevas, november közepére ígérték, remélem novemberben forgalomba is kerül.

Szeretném már ha nyáron pocakom lenne:)

116. Assua (válaszként erre: 115. - Zoé00)
2010. nov. 23. 14:28
Sajnos en nem tudok neked ajanlani senkit. :-( Elhiszem, hogy futoszalag effektus van, mert sokan vannak (sajnos). De azert remelem, hogy segiteni tud es sikeres lesz az inszeminacio.
115. Zoé00 (válaszként erre: 114. - Assua)
2010. nov. 23. 14:14

Igazából sokkal szívesebben mennék egy magán orvoshoz, aki sokkal jobban figyel ránk, gyorsabb nála a folyamat, és minden jobb, de nem tudok olyan orvost aki jó is, és nem túl drága.

Szóval marad a mostani, amivel nincs baj, egyik legjobb meddőségi szakember, csak éppenséggel futószalag effekt van:)

114. Assua (válaszként erre: 112. - Zoé00)
2010. nov. 23. 14:07
Hogyhogy az egesz eleted egy nagy koltozes? En is utalok koltozni. :-(
113. Assua (válaszként erre: 112. - Zoé00)
2010. nov. 23. 13:55

Irok en is privit. :-)

Szolj, ha kell segitseg az orvosnal, ha megis nagyon huzodozna az inszem ellen. :-)

112. Zoé00 (válaszként erre: 111. - Assua)
2010. nov. 23. 13:47

Priviben leírom, hogy mit dolgozom:)


Na és hova költöztök? Nem is mondtad! Nagy meló a költözés, én már csak tudom, az egész életem egy nagy költözés:)


Mindenképp írok, hogy mi volt a dokinál, ráveszem az inszemre:)

111. Assua (válaszként erre: 110. - Zoé00)
2010. nov. 23. 13:44

Nekem sincs nagy kedvem dolgozni. :-) Lehet tenyleg emiatt a hideg, esos, szurke nap miatt. Te mit dolgozol?

De jo nektek, hogy a hetvegen a barataitokkal mentek vacsizni! Mi koltozunk a hetvegen. :-( Mar most nagy pakolasban vagyunk. De nem fogok nehezeket emelgetni. Mert mi van, ha lakik valaki a pocakban. Ma reggelre azt almodtam, hogy terhes vagyok. Lattam a pozitiv tesztet. De jo lenne! Aranayos vagy nagyon, hogy izgulsz ertem. :-)

Jovo heten szerdan gondolok majd rad! Irj, amint tudsz, hogy mi volt az orvosnal. Hany orara mentek? Tenyleg jo lenne, ha mar decemberben kapnatok idopontot inszemre! Remelem igy lesz. :-)

Szep delutant!

Puszi

110. Zoé00 (válaszként erre: 109. - Assua)
2010. nov. 23. 12:15

Sziaaaaa!


Igen, sajnos dolgozom.Annyira semmi kedvem, legszívesebben ki sem keltem volna az ágyból:)

Olyan csúnya idő van, és főként hideg, utálom. Lehetne már 7vége mert megyünk a barátaikkal vacsizni, és imádom az ilyen estéket. Kikapcsol, és egy kicsit elfelejtheted a gondokat.


Nem feltétlen kell rögtön menszire gondolni, már csak pár nap és kiderül. Izgulok érted!

Mi jövő hét szerdán megyünk a doktor bácsihoz, hát nagyon kíváncsi leszek mint mond. Kicsit reménykedem abban, hogy decemberben megejthetjük az inszemet, attól függ, hogyan dolgoznak az ünnepek alatt. Ha két ünnep között dolgoznak, akkor az nekem pont jó lenne:) Annyira jó lenne januárban már izgulni, na majd meglátjuk!


Puszi

109. Assua (válaszként erre: 107. - Zoé00)
2010. nov. 23. 09:03

Jo reggelt Zoe! Hogy vagy? Sikerult tegnap megcsinalnod, amiket akartal? Ma dolgozol?

Velem semmi nincs. Egyenlore nem sokat erzek, csak ehes vagyok szinte allandoan, erzekeny a mellem, kezdem puffadtnak erezni a hasam, a szokasos menzis tunetek.

108. Annabel0910 (válaszként erre: 107. - Zoé00)
2010. nov. 22. 17:58

Szia!

Részben a baba miatt is szeretném elkezdeni, meghogy kicsit rendbetegya ciklusomat, mert az ugye elengedhetetlen egy babához. :)

107. Zoé00 (válaszként erre: 106. - Annabel0910)
2010. nov. 22. 17:56

Én azt hallottam, hogy rendbe teszi a ciklust, de nálam sem tette, sőt, kitolta 3-4 nappal, mondjuk én nem is azért kezdtem el szedni, hanem baba miatt, prolaktin gondom van!

Remélem nálad másként alakul!

3 hónapot mindenképp érdemes várni, akkor kezdi el kifejteni a hatását!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook