Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom nemi szerve belül piros és nem múlik a kezelések után sem, mit tehetnék? fórum

Kislányom nemi szerve belül piros és nem múlik a kezelések után sem, mit tehetnék? (beszélgetős fórum)


jan. 4. 17:00
Nincsen.
jan. 4. 15:59

Sztem az normális.


Kis és nagyajkak nincsenek osszetapadva?

jan. 4. 15:57

Nem hála istennek nincs semmilyen váladék.

A hüvely bemenetnél is piros neki

Én szoktam neki törölni itthon, de oviba nem segítenek már neki.

jan. 4. 12:11
Ja és nem kell semmilyen krémet vagy tusfurdot használni, sima vízzel legyen megmosva alaposan minden réteg között.
jan. 4. 12:10

Bugyijan nézd meg valadekozik-e. Mi az, hogy belül? Ott alapból pirosabb, nem rózsaszín.


Amennyiben valadekozik is, antibiotikumos szemcsepp (nem viccelek) fog neki kelleni. Érdemes gyereknogyogyaszhoz elvinni, ha a panaszok nem múlnak.


A popsitorlest próbáld neki tanítani, de még ne csinálja egyedul, nem tudjak mèg ilyenkor alaposan, helyesen megtorolni.


Jobbulást!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Srcrss)
jan. 3. 22:48
Nivea baba tusfurdovel furdott kb 1eves kortol 4 eves koraig. Mivel kiderult hogy ekcemas, es fem erzekeny igy gyogyszertari kremet hasznalunk a furdeshez.
2. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 3. 21:04
Irritálja valami. Mivel tisztálkodik?
jan. 3. 20:15

Sziasztok!

5 éves kislányom nemiszerve BELÜL piros, voltunk már tobbszor is dokinál, kamilla ulofurdot javasolt, betadinos kezelést és sudocremet. Egyáltalan nem javul a helyzet. Eddig 2 orvosnál voltunk!

Van esetleg más anyuka, akinek a kislánya sajnos járt már igy? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook