Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Xiaomi telefon probléma fórum

Xiaomi telefon probléma (beszélgetős fórum)


dec. 26. 09:26
Sziasztok! Közben volt a teló szervizben és kiderült, hogy alaplap hiba, aminek több a javítása,mint amennyibe a telefon kerül, szóval elengedtem
11. brandy85 (válaszként erre: 10. - Brandy85)
nov. 25. 09:12
Jav.bekapcsoló hangerő fel gombokat
nov. 25. 09:12
Szia! B|kapcsoló és a hangerő szabályzó gombot kell lenyomva tartani akkor újra bekapcsol,mert ez nem akksi hiba hanem kijelző!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Simple)
nov. 25. 07:42
Abban bízok ez a "bebikázós" történet megoldható lesz itt is , és talán nincs nagy baja
8. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 05:48
Szervízben be tudják mérni az akksiját, valószínűleg akksi csere megoldja.
nov. 24. 22:41
Próbáltuk tölteni , volt fent órákat, nyomtuk sokáig, semmi nem segített, ugyanúgy nem kapcsol be
6. Enissa (válaszként erre: 3. - Andi6020)
nov. 24. 22:16

Mint az aksit a kocsiban "bebikázza".

Régen nem használt kamerát, fényképezőgépet indítottak így újra nekem, mert a töltő nem töltötte addig, amíg meg nem kapta azt az általad említett löketet.

5. Icuska538 (válaszként erre: 4. - Icuska538)
nov. 24. 21:32
*nyomva
nov. 24. 21:31
Hosszan kb 20 m@sodpercig tartsd nyva. Nekem egyszer a mobilosfiú a azt mondta azóta úgy bekapcsoolható.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 21:28
Jártam így, igaz Samsung telefonnal. Bevittem a szervizbe, adott a srác neki egy "löketet", nem tudom ez mit jelent, de életre kelt. Egyébként nem volt lemerülve, 62%-on volt az akksi.
2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 21:13
Nem lehet, hogy egyszerűen totál lemerült? Tedd töltőre, kis idő után próbáld újraindítani.
nov. 24. 20:39
Sziasztok! Adott egy Xiaomi redmi note 10 pro telefon. Az történt, hogy videó nézés közben, egyszercsak kikapcsolt a telefonom és azóta semmilyen módon nem tudom bekapcsolni. Valaki esetleg járt már ilyen cipőben? Tudna segíteni valaki, hogy mi a teendő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook