Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Williams-szindróma fórum

Williams-szindróma (beszélgetős fórum)


8. Trixi7 (válaszként erre: 7. - 6924d8a23f)
nov. 11. 18:31
Sajnos nem mindig elég a szakember. B12 vitamint javasolok az idegrendszer erősítese céljából és sport, hogy a stresszt le tudja vezetni. Stresszkezelő technikák elsajátítása is jó lehet. Ha 11 éves koráig tünetmentes volt, akkor valószínűleg valami trauma váltotta ki. Jó lenne, ha el tudnátok érni, hogy ne érezze betegnek magát, ha lenne vmi ami sikerelmenyt okoz. Az önbantas legtöbbször a legveszelyesebb segelykialtas a környezet felé. Jobbulást kívánok és sok erőt, türelmet.
7. 6924d8a23f (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 11. 15:29

13 éves,úgy 2 éve kezdődtek a tünetek,Apuka hiánya miatt(ezt én gondolom,mert sosem mondta ki) járunk pszichiátriára is,de nem sokat segít. Nagyon csendes és visszahúzódó-szorongó kislány sajnos,pedig mindent megpróbálok megadni neki,mármint minden téren. De Apát nem tudom pótolni...

Diszkalkuliás egyébként és asztmás-pajzsmirigy túlműködéssel,ha már a pszichés betegség nem lenne elég :(

6. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 10. 23:55

Szerintem érdemes őket megkeresni:

[link]

nov. 10. 23:33

😔😔 Nagyon sajnálom szegényt. Egy anyának borzasztó ezt nézni.

Hány éves a gyermeked? És mikor kezdődtek nála a tünetek?

Az én unokám 13 hónapos, szellemileg le van maradva. Nem gőgicsél, nem mutogat. És néha visongat, ha nem tetszik neki valami. A mozgása is le van maradva, mégcsak most állt fel.

4. 6924d8a23f (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 10. 18:11

Sajnos nem tudják pontosan a diagnózist! Letépi a körmeit,belenyír a hajába,nem kommunikál sőt most már vagdalja is magát a karjában. Irtózik az iskolától,mindennap egy rémálom.....

Kapott 2 féle antidepresszánst de semmit nem segít!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 6924d8a23f)
nov. 10. 17:22

Sajnálom én is, hogy érintett vagy ebben😔

A mentális betegség mit takar? Van valami génmutáció? Miben nyilvánul meg?

2. 6924d8a23f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 10. 16:11

Rettentően sajnálom :( Sajnos tanácsot adni nem tudok,de nekem egy SNI és mentálisan beteg gyermekem van,nagyon nehéz.... Folyamatosan érnek retorziók,bántások és megkülönböztetések miatta.....

Sajnálom :(

nov. 10. 10:36

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy vannak-e itt olyan kisgyerekesek, akiknek a családjukban, illetve ismerettségi körükben előfordult William szindrómás gyerek. Minden információ érdekel ebben a témában.

Egy aggódó nagymama


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook