Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Will Smith pofonja nagyon tetszett az Oscar-gálán. Szerinte... fórum

Will Smith pofonja nagyon tetszett az Oscar-gálán. Szerinte... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. ápr. 2. 01:37

Lehet, hogy kinjába röhögött vagy össze volt vágva.

Én nem röhögnék ha egy szerettemet fikáznák.

2022. márc. 30. 21:57
Láttam a videót, ő is röhögött, csak utána jutott eszébe pofozkodni.
23. Greeneyed (válaszként erre: 18. - Auróra2010)
2022. márc. 30. 12:27
Nem rákos, autoimmun betegsége van.
2022. márc. 29. 20:53
Valami frappáns verbális visszavágás szebb lett volna, mert ez a gála nem kocsma, hogy behúzzanak egymásnak az emberek.
2022. márc. 29. 19:23
eddig is kopasz voltam itt-ott,de teszek róla,hogy kopasz legyen a fejem teljesen!
20. birebora (válaszként erre: 17. - Semleges)
2022. márc. 29. 14:33
Vill Smith úriember.
2022. márc. 29. 13:23

[link]


Will Smith bocsánatot kért.

2022. márc. 29. 09:46
Alpári viselkedésre alpári válasz. Lehet hogy előre kitervelték. - Ugye rákosra normális nem tesz negativ megjegyzést.
2022. márc. 29. 08:52

[link]


Most is azt mondom, nem neki kell bocsánatot kérni!

16. Highlander73 (válaszként erre: 12. - Törpilla)
2022. márc. 29. 08:51
A "poén" is alpári volt!
2022. márc. 29. 08:47
Nem vagyok az erőszak híve, de ez most megérdemelte. Van, aki csak ebből ért. Mondjuk nem is látszott rajta a felháborodás, hogy kapott egy maflást. Lehet érezte, hogy jogos volt.
2022. márc. 29. 08:16

Megérdemelte. Aki ennyire tahó, azzal nincs mit kezdeni. Jó helyen egy jó irányú bemosás és majd legközelebb tudja kin és min poénkodjon.

Azt sem tartanám ördögtől valónak, hogy igenis kérjen bocsánatot plénum előtt a feleségtől, ahogy az ízléstelen és arcátlan poénkodását is tette. Így lenne talán kiegyenlítve. És egy ilyennek helyet adtak a gálán. Remélem ott is elítélték ezt a fajta viselkedést és nem hívják többet sehová.

13. Alnisa
2022. márc. 29. 08:04

Megnéztem a videot, megérdemelte!


[link]


Szerencsétlen csaj majdnem elsírta magát a poénkodáson, már Will kényszeres mosolyán is látszott, hogy ez így nem lesz jó....

Utána is látszott, hogy nagyon a szívére vette, majdnem ő is sírt, hogy bántják a feleségét. Valszeg Chris is rájött, hogy nagyon mellé lőtt...

2022. márc. 29. 05:25
Nekem nem tetszett, mert ez tőle eléggé alpári volt!
11. zena01
2022. márc. 28. 21:11
Az Oscar gála a béka hátsója alatt van. Ronda dolog volt leszólni a feleségét, de ezt el lehetett volna kulturáltan is rendezni.
2022. márc. 28. 21:05
Will Smith a kedvenc színészem. Valóban érdekes volt ez az eset, megrendezettnek nem gondolnám, mert alapból nincs helye hasonlónak sem ilyen rendezvényen, tehát engedélyt ilyesmire biztos nem kapnának. A vicc ízléstelen volt, az elrendezést túltolta, másképp is meg lehetett volna oldani, de annak nem lett volna hírértéke.
2022. márc. 28. 20:57

"Az egész világ megdöbbenve figyelte, hogy az Oscar-gálán Will Smith felsétált a színpadra, és lekevert egy hatalmas pofont Chris Rocknak. A komikus Will feleségének kopaszságán viccelődött, de Jada Pinkett Smith nem találta humorosnak a dolgot, férje pedig megvédte őt. A színésznő ugyanis nem saját akaratából, vagy egy szerep kedvéért vált meg a hajától, az egy betegség miatt hullott ki, az alopecia areata miatt."


Választ is kaptam a kérdésre.

Hát izé...

Én is voltam kopasz kemó miatt. Mindig parókában vagy kendőben jártam. Két alkalommal kérdezték meg buta emberek, hogy " hát te meg hogy nézel ki?" Mindkét alkommal kendőben voltam.

Én is nagyon szívesen bemostam volna a két tahónak, sajnos nem volt erőm hozzá. Ha valaki megtette volna helyettem, jólesett volna.

2022. márc. 28. 20:52
Inkább marketing volt ez mint valóság...
2022. márc. 28. 20:48

Én a videón nem láttam, hogy a felesége kopasz lenne... (?)

Ha tényleg kopasz volt, és egyértelműen betegségtől, akkor a csávó nagyon megérdemelte a fülest.

2022. márc. 28. 20:03
Jajj nem tudom! Nem lepne meg ha róla is kiderülne, hogy előre megrendezett volt. Mint Berki herevasalása. 😀
5. 7962decf87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 19:21

Csatlakozom!! Imádom Will Smith-et, nagyon sokoldalú színész, nem véletlenül kapott Oscart!!

Szerintem sem műbalhé volt, jogos volt a pofon!!👍

2022. márc. 28. 19:21

És nincsenek biztonságiak? Senki oda sem ugrott a pofonra?


A másik pedig, hogy Chris Rock szövegét megirtak és a szervezőknek tisztában kellett lennie ezzel.


Nekem fura az egész. Nem volt ildomos ezzel viccelodni, de nem biztos hogy mki szeme lattara pofon vagok vki. Egyszerűen szamonkered, hogy illetlen vicc volt.

2022. márc. 28. 19:10

Szerintem ez nem volt műbalhé.

Smith próbált nevetni, de a felesége arcán látszott, hogy fáj neki. Akkor rágott be, és ment oda.

2. elbb
2022. márc. 28. 19:07
En ezekrol a balhekrol sosem tudom eldonteni mennyire valos vagy megrendezett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook