Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valakinek láthatatlan fogszabályzója? fórum

Volt valakinek láthatatlan fogszabályzója? (tudásbázis kérdés)


12. simple (válaszként erre: 11. - Mese)
2011. jan. 26. 10:02
Mikor nekem csinálták a fogszabályzót, én is ilyet szerettem volna, ezért megkérdeztem. Az én dokim azt mondta hogy körülbelül 500 ezer forinttól indul. Határ a csillagos ég.
11. mese
2011. jan. 25. 23:23
mennyibe kerül kb. egy ilyen fogszabályzó? ha alsó, felső fogsorra kell? tudom, ez egyedi, eltérő ár, de körülbelül, mettől, meddig terjed az összeg?
2011. jan. 25. 21:31
aha nekem is az van most! :) 1 méter távolság után nem látszik, a neve: damon clear és nem ragad bele a kaja :-) a fogak kívüli oldalán van, belülre nem érdemes, mert bölcsödés képpen fogsz beszélni :-( barátnőmnek volt, és nagyooon megbánta!!! selypített!!! én nem akartam fogszabályzót, és nem zavar, mert nem látszik!!! tetess te is ilyet!!! és aki fiú nekem bejön, én is bejövök neki!!! :-) pedig féltem, mit fog szólni hozzá az osztály mert 13-14 évesek vagyunk, de a 14. szülinapomra leveszik!!! és csak 1 évig kell semmi ketyere nélkül!!! :-) :)
9. szuzy85 (válaszként erre: 8. - Hókuszpókné)
2010. szept. 5. 12:44

Szia!

Árat esetleg tudsz írni,mennyi volt össz-vissz kb. és,hogy kinél voltál?Köszike,(én még előtte állok)

2010. aug. 18. 10:59

Sziasztok:)

Nem tudom, mennyire aktuális még a téma, de nekem kb 2 évig volt ilyenem. Az elején fura volt de gondolom ha kívül lenne az is fura lenne. Az volt a jó benne, hogy nekem nagyon összevissza fogaim voltak, de kb januárban tették fel, és márciusra már tökéletesen nézett ki. (pedig sok helyen voltam előtte, mindenhol azt mondták, hogy ki kell húzni legalább 4 fogam, itt nem) Utána még hordani kellett majd 2 évig, gondolom, hogy véglegesedjen vagy ilyesmi, de tök jó volt, mert úgy néztem ki 2hónap alatt, mintha kész lenne az egész. Én csak ajánlani tudom:)

2010. jún. 2. 17:25

hat ha elfelejted betenni, akkor senki sem latja hogy hol hagytad ;)


:D

6. simple (válaszként erre: 5. - Vegzos2)
2010. máj. 31. 17:54
Igen ilyet szerettem volna, de nekem nem lehetett. Végül "sima" lett, de a brekettek fehérek voltak, így szinte alig látszott hogy van valami a fogamon. De szerencsére én már túl vagyok rajta. Megvan már, hogy ki lesz az orvosod? Amúgy mi a problémád?
5. vegzos2 (válaszként erre: 4. - Simple)
2010. máj. 31. 17:37
Ilyet szerettél volna?És végül milyen lett?
4. simple (válaszként erre: 3. - Vegzos2)
2010. máj. 31. 15:00
Nincs konkrét tapasztalatom, de ha ilyet szeretnél, az orvosoddal konzultálj róla, ugyanis nem mindenkinek lehet ilyet felrakni. Én is szerettem volna, de több dologtól függ kinek lehet és kinek nem. Mivel nem lehet vele ugyanazt az eredményt elérni, mint a hagyományos fogszabival. Nem fejt ki olyan nagy erőt a fogakra.
2010. máj. 31. 12:44

Konkrét tapasztalatoknak örülnék...

Köszönöm mindenkinek aki ír!

2010. máj. 31. 12:43

Lingual vagy hogy hívják.Az érdekelne,hogy azzal kb mennyi ideig tart a fogszabályozás illetve hogy utána milyenek a fogak?

Mert ugye belülre vannak ragasztva kis "izék" és ha azt levsezik utána hogy néznek ki?

2010. máj. 31. 12:41
Volt valakinek láthatatlan fogszabályzója?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook