Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek? fórum

Volt már valakinek? (beszélgetős fórum)


24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Ágio8405)
2022. febr. 5. 08:21
Hát ha itt sem történik semmi pozitív,a dokik nem állítanak fel semmilyen diagnózist akkor otthon lesz ebből :(
23. Ágio8405 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 5. 08:12
Oh. Akkor lehet még nehezebb lesz. Rengeteg nő jár haza emiatt mert ahol él nincs rendesen kezelve de van olyan ország ahol még csak inzulin terhelés sincs. Évekig szenvednek aztán inkább rászánják magukat az itthoni kezelésre. Haza jönnek első nap elmennek vérvételre magánban az meg 1-2 nap alatt és akkora meg van időpont az orvoshoz.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Ágio8405)
2022. febr. 5. 07:04
Köszönöm szépen,mindenképp kérni fogom a körülményes vizsgálatokat,sajnos külföldön lakom,így nem mostanában tudok haza látogatni,viszont bízom abban hogy kiderül mi a baj
2022. febr. 5. 06:46
Én írtam neked a Pcos-et. Az erős egy oldali fajdalom nem tipikus tünet, de hallottam már ilyenről. Sima ciszta tipikus tünete. A másik amit jó ha tudsz hogy sok orvos nem megfelelően kezeli még mindig és alapvetően endokrinologusra tartozik a kezelése. Mindenképp kéne oda is menned. Ha előre viszel 3 pontos cukor és inzulin terhelést még jobb és teljes pajzsmirigy labort ( tsh, t3,t4, atpo, Atg). De sajnos endokrinologus is sok van aki nincs képben ezzel az egésszel. A Pcos-t az inzulin rezisztencia okozza 99%-ban és ráadsul az egész kèz a kèzben jár a pajzsmirigy alulmüködéssel. Ritka az akinek nincs mindkettő. Ezeket csak azért írtam le hogyha esetleg elküld a nongyogyasz hogy nincs bajod mert épp nem lát pco-t vagy csak fel is fogamzasgatlot és meg van oldva akkor tudd hogy lehet csak nem épp hozzáértő. A fogamzásgátló a látható fő tünetet a ciklus gondot és a mensi gondot megoldja, de a kiváltó ok az inzulinrezisztencia tovàbb rombolja a szervezetet a hàtterben. Aki tényleg hozzáértő orvos az pl Dr Naszody Péter Kecskeméten, Bp-en az endocare központ
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Greeneyed)
2022. febr. 4. 22:21
Köszönöm szépen🙏🏻
19. Greeneyed (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 4. 22:20

Pontosan mondj el minden tünetet az orvosnak, fel is írhatod magadnak :) Amikor izgul az ember, hajlamos elfelejteni ezt-azt.

Mielőbbi gyógyulást!

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Greeneyed)
2022. febr. 4. 22:12
Köszönöm szépen😊
17. Greeneyed (válaszként erre: 15. - Papája)
2022. febr. 4. 21:49

Szerintem az nem húzódhat el ennyi ideig.

A petefészek-gyulladásnak nagyobb az esélye.

Egy osztálytársamnak volt, szúró fájdalmat érzett az egyik petefészkében; antibiotikummal meggyógyult.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Papája)
2022. febr. 4. 21:38
Erősen kétlem
15. papája (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 4. 21:35

Tudjuk, március 3.-án.

Addig gondolkodhatsz azon, hogy esetleg vakbélgyulladásod van.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Greeneyed)
2022. febr. 4. 21:29

Köszönöm🙏🏻

Hát majd a dokinál kiderül

2022. febr. 4. 21:28
A PCOS okozhatja a menstruáció több hónapig tartó kimaradását, de hogy a petefészek erős fájdalmát okozhatja-e, azt nem tudom.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 8a5caeb182)
2022. febr. 4. 21:13

Én is örülök

Bár doki még nem mondta,hisz szerdán jön az eredmény

De tényleg 2 negatív teszt,és egy menstruáció után nincs esélye

11. 8a5caeb182 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 4. 21:06

Hogyne!


Mázli hogy kiderült itt, hogy nem vagy terhes.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 8a5caeb182)
2022. febr. 4. 21:03

Tényleg lehet az a legjobb hisz ha minden itt kiderülne,akkor az orvosokkal mi lenne 😅

De azért még kérdezni lehet

2022. febr. 4. 21:01

Vegyél egy nagy levegőt, zárd be a böngésződ és megoldódik a probléma...


A miénk legalább is biztos :D

2022. febr. 4. 20:38

Igen,sokat segített mindenki véleménye, és azt is fórumon kaptam hogy a pcos lehet a háttérben😅

Gondoltam rákérdezek

7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 4. 20:36
Nem. A terhességet mi, fórumozók zártuk ki a korábbi fórumodban. Hogyan is jöhettél most hirtelen rá, hogy pcos-ed van, ha egy terhességet 6 hónapig nem tudsz kizárni?
2022. febr. 4. 20:26
Nem nem,csak most már én is kizártam a babát,de a pcos tünetei hasonlítanak az enyémre,és gondoltam hátha van valakinek,persze a doki szava a biztos
5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 4. 20:26
Helyes. Akkor majd az orvos megmondja, hogy mi a bajod.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2022. febr. 4. 20:17
Ma voltam vérvételen,és nődokihoz is van időpontom
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 4. 20:15
Bármi lehet. Menjél orvoshoz!
2022. febr. 4. 20:04
Pcos
2022. febr. 4. 20:03

Sziasztok

Hónapok-ig (3 hónap-ig) pontosan nem volt menstruaciom,babára gyanakodtam,de persze 6 hónap-ig nem venni észre egy terhességet nem lehet,ezek mellett most januárban megjött,és 2 negatív tesztet csináltam,na de a lényeg hogy pcos lehet a dologban, túlsúlyom van sajnos, és mielőtt megjött volna az előtti éjjel aludni nem tudtam úgy fajt a jobb oldali petefeszkem :(

Hányingerem is volt azon a napon, annyira hogy suliba nem tudtam menni. Majd amikor megjött nagyobb mennyiség volt,ugy gondoltam azért mert hónapok-ig nem volt, fajt a jobboldali petefeszkem akkor is,a fura az volt hogy a 6. napra elmúlt,de utána 4-5 nap-ig pecsetelo vérzésem volt ami inkább csak a toilettpapir-ig jutott 😅

Azóta is időjárásra,nagyobb súlyra( egy kan Stefford néha séta közben megindul) na akkor faj,de csak a jobboldal

Lehet pcso?

A hajam hullik,de szokitve volt,a borom zsírosabb lett 😅

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook