Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Volt már valaki "bemérésen"?Candidás vagyok, eléggé nagy mértékben, ki lehet gyógyulni belőle valaha? fórum

Volt már valaki "bemérésen"?Candidás vagyok, eléggé nagy mértékben, ki lehet gyógyulni belőle valaha? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 17. 18:10
nagyon helyes, ne is fogadd el!! Azt mondta végleg leállt a működése????
2009. márc. 17. 18:06
meg sok ilyen apróság,de amit a nőgyógyász mondott nem akarom elfogadni,a családban nem volt gondja senkinek ilyen téren,nem hiszem hogy ez normális, ebben a korban meg pláne!
2009. márc. 17. 18:05

Szia!

Én is észleltem magamon a candida tüneteit, igaz nekem nem ilyenek voltak. Csináltam egy darabig a candida-diétát, de aztán feladtam, nem nekem találták ki. De, azóta ritkábban érzem a tüneteket, lehet, hogy neked is ki kéne próbálni.

2009. márc. 17. 18:05

azért ez kemény, és mit mond a doki? ha elmúlik a candida, akkor visszaáll a működés??


mert ha igen, akkor nyugi, az a diéta hatásos, csak baromi sok idő és nagyon szigorú!

megvan hogy mit ehetsz és mit nem, de teljesen eltűnhet!!

2009. márc. 17. 18:02
a tüneteim,édesség minden mennyiségben,zsírosodó haj, fejfájás ami néha már migrénszerű,eddig nem voltam allergiás semmilyen ételre,most a tojást se ehetem,de semmilyen tejes dolgot,mert rögtön elkezdek vakarózni
2009. márc. 17. 17:59
egyik ismerősöm régen mondta,hogy a candida sok bosszantó tünetet produkál,és ha nem kezelik akkor később más betegségek kialakulásában is közrejátszik,utána olvastam és rengeteg tünet illik rám,elmentem erre a "bemérésre",nem mondtam a csajnak semmit,hogy mi a bajom,és a végén megmondta hogy a jobb petefészkemmel gond van,és hogy candidás vagyon,a szervezetem tele van vele,és a petefészkemet is úgymond ez gátolja a rendes működésben.
9. 494fcbfa12 (válaszként erre: 7. - Totiagi)
2009. márc. 17. 17:54

igen, de miért gondoltad, hogy kell a vizsgálat?

mik a candida tünetei?

2009. márc. 17. 17:53
a tünet az, hogy csak 2 napig van meg a havivérzésem,elmentem nőgyógyászhoz,közölte,hogy a jobb oldalam leált,mármint a petefészek nem termel több petesejtet
2009. márc. 17. 17:52
A szervezetedet egy számítógép által úgymond feltérképezik, és ez által megtudják mondani hogy lisztérzékeny, esetleg cukros vagy candidás vagy-e.
2009. márc. 17. 17:49

mik a tünetek?

honnan lehet tudni, hogy candida gyanús vagy?

2009. márc. 17. 17:48
mit jelent az hogy tönkrevágta?? mik voltak a tünetek??
2009. márc. 17. 17:47

Szia


ki lehet, csak ultrabrutál drasztikus diétát kell tartani! NULLA cukor az biztos de még csomó mindent nem ehetsz! van egy oldala ennek a betegségnek a neten, ott találsz rá diétát is!!


jobbulást J

2009. márc. 17. 17:47
Nem tudom mit csináljak,a candida nagy mértékben el van terjedve a szervezetemben és a petefészkemet tönkre vágta,még nem szültem,ha valaki tud segíteni nagyon hálás lennék!
2009. márc. 17. 17:46
mi az hogy bemérés?
2009. márc. 17. 17:44
Volt már valaki "bemérésen"?Candidás vagyok, eléggé nagy mértékben, ki lehet gyógyulni belőle valaha?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook