Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már, aki megérezte egy hozzá közel álló személy halálát? fórum

Volt már, aki megérezte egy hozzá közel álló személy halálát? (beszélgetős fórum)

2013. júl. 20. 14:50
Nálunk anyum és a nagyim álmodja meg. Sajnos, mindig bejön! Azt nem, hogy ki, de azt igen, hogy családi/ baráti körben halál lesz! Nyers hússal álmodnak,náluk ez a halál jelképe. Álom után pár nappal mindig jön valaki halálhíre.
2013. júl. 20. 14:30

Igen, anyukámét és a nagyikámét.


Pont abban az időben ébredtem fel mikor anyum meghalt .Fulldokoltam nem kaptam levegőt, és láttam egy üres ágyat körülötte lángokban állt minden.


Nem értem miért érezzük meg a tragédiát van rá valakinek magyarázata?

2013. máj. 24. 00:20
Nekem hál' Istennek nem volt ilyen megérzésem, mert nem tudom, hogy dolgoznám fel. Viszont a testvérem minden közelálló halálát megálmodja. Ha álmában tojást süt valakinek, annak max. 1 hete van. Óriási teher lehet neki. Sokszor műtöttek és előtte mindig megkérdezem, hogy sütött-e nekem tojást, mert ha igen akkor nem is mennék kórházba, itthon akarok meghalni. Bízom benne, hogy figyelmeztetne.
2013. máj. 23. 23:34
Az élet (és a halál) sokkal, de sokkal több annál mint amit képesek vagyunk felfogni!!!!
2013. máj. 23. 22:36
A kórhàzban megvàrt. Eszméletlen volt napok óta, mi mellette, borogattuk, törölgettük az ajkàt nedves kendõvel. Halàla elõtt késõbb tudtam odaérni. Épp a homlokàt töröltem, borogattam. Kinyitotta a csodaszép kék szemeit és ràm nézett. Majd Anya is gyorsan odjött. Mondtuk, itt vagyunk Êdes! Mondott volna valamit, de tubus volt a torkànàl, csak a szeme beszêlt. Azonnal ott volt az orvos, kiküldyek, kint vàrtunk, hittem, hogy jobban lett. Aztàn rohangàlàs, zürzavar. Még akkor sem gondoltam, hogy .... hiszem, hogy megvàrt engem. Êsesanyàm ês én mellette voltunk, rànknézett és elbúcsúzott.
2013. máj. 23. 22:14

Részvétem mindenkinek!

Amikor Édesapàm hamvasztàsa volt a bàtyàm és én titokban ott voltunk, Édesanyàm engedélyével és kérésére. Utoljàra megcsókoltuk, megsimogattuk, elkísêrtük a kemencéig és elõttünk toltàk be. Megvàrtuk a hamvasztàs végét, majd elõttünk zàrtàk le az urnàban lévõ müanyag edényt, benne a dràga Édesapànk langyos hamvaival. Êdesanyànk ez idõ alatt otthon volt, elvesztette az eszméletét, idõérzékét,lebegett a semmiben. Talàn akkor, ott együtt voltak.Édesapàm mindíg itt van. Sokszor àlmodom Róla ês azóta nem félek a halàltól. Akkortàjt sok jelet kaptunk. Hiszem, hogy van valami. Valami, amit csak érezni lehet.

14. 342402de6d (válaszként erre: 1. - 291012e1f1)
2013. máj. 23. 21:36
Mindet előre megálmodtam 10 nappal és a halál pillanatában a mellkasomban éreztem.
13. f1ed0b587a (válaszként erre: 10. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 23. 21:20
Ez fordítva működik. Folyamatosan vannak érzések, villanások, és az ember összekapcsolja a történésekkel. Ha az ember nem tudja összekapcsolni semmivel akkor hamar el is felejti.
12. Reia
2013. máj. 23. 21:18
Én a papám halálát éreztem meg. Délelőtt bevitték a kórházba,mert leállt a szíve,és újra kellett éleszteni. Délután nagyon jól volt,flörtölt a nővérkékkel. Egész délután tudtam/éreztem,hogy baj lesz,még a telefonomat sem kapcsoltam ki,hogy elérhető legyek.Éjjel halt meg. Másnap reggel hívott anyu, de mikor láttam,hogy ő hív,rám tört a sírás. Egyből tudtam,hogy mi történt... :(
11. bc257fd221 (válaszként erre: 1. - 291012e1f1)
2013. máj. 23. 20:50
Ebédelni mentem,de nem volt jó semmi,nem tudtam választani,nem voltam éhes,ideges,ingerült voltam.Visszamentem a munkahelyemre és az öcsém kb. öt perc múlva hívott,hogy apa meghalt...
2013. máj. 23. 20:46
Megmagyarázhatatlan érzés, gondolat. Egy villanás.
9. 291012e1f1 (válaszként erre: 6. - Beanadt)
2013. máj. 23. 19:22

Őszinte részvétem Anyukád miatt:(

Köszönjük szépen!!!!

8. kszb
2013. máj. 23. 19:07

Nagyapámét pár órával a halála előtt. 5 éves voltam, és közöltem is anyuval... az meg tátotta a szemeit, h miért halna meg? (agyvérzést kapott, és elaludt még aznap délután)

Aztán a nagyanyámét is. Ott konkrétan nem tudom, h honnan, de tudtam, h miért hív anyu a koleszban....

2013. máj. 23. 19:02

Én apukám halálát éreztem meg, de én is csak utólag jöttem rá, hogy ez az volt.

Épp a születésnapján történt, hogy jöttem ki otthon a wc-ből és indultam a fürdőbe kezet mosni, amikor a fehér fürdőajtón hirtelen mintha egy képet láttam volna, egy pillanatra csak, de minden részlete megmaradt bennem: egy koporsó volt apu nevével, életkorával és rajta egy fehér virágokból készült koszorú. Még gondoltam is, hogy mekkora egy hülye vagyok, hogy ilyeneket képzelődöm, de másfél hónap múlva bekövetkezett. Egy betegség 6 hét alatt elvitte.

Mikor beléptünk a temetésen a ravatalozóba, azt hittem, eldobom az agyam, mert a koporsó, a feliratnak a betűstílusa, a koszorú, minden egyezett, még az a szög is, ahogy onnét láttam, ahova állítottak minket.


Hozzáteszem, a temetés körüli szervezkedésben egyáltalán nem vettem részt, nem én választottam se a koporsót, se a koszorút, semmit. Ja, és soha nem hittem semmiféle paranormális cuccban, aminek nincs tudományos alapja.

6. beanadt (válaszként erre: 5. - 291012e1f1)
2013. máj. 23. 18:59

Nagyon sajnálom :((


Az, viszont nagyon fontos hogy a hitedet ne hagyd el, soha!! Én nem is olyan régen az Anyukámat veszítettem el, és azért imádkoztam hogy minden úgy történjen ahogyan neki a legjobb!


Talán, ez a legnehezebb, de akit igazán szeretünk annak a legjobbat kívánjuk!!!


Erőt kívánok Nektek!!!

2013. máj. 23. 18:49
A párom nagyon beteg.Folyton azt mondja hogy nem akar meghalni..mintha érezné..az utóbbi időben mondja, most már nagyon rossz állapotban van...és most olyan gyomorgörcsöm van , és annyira rossz érzésem van, olyan mintha rögtön megfulladnék..
2013. máj. 23. 18:45

Igen, Én a Nagypapám halálát megéreztem, bár csak utólag tudtam hogy mi is volt ez az érzés valójában.


Az történt, hogy Ő már betegeskedett mikor elmentünk külföldre nyaralni. Egyik nap, amikor már napok óta tengerpart, napsütés, nyugi és minden jó vett körül, minden ok nélkül késő délután nagyon rossz kedv és rossz érzés tört rám és csak az járt a fejemben, hogy haza akarok jönni. Ez egy csütörtöki nap volt, és mikor hazajöttünk, megtudtam hogy azon a csütörtökön, kb abban az időben halt meg a Papám... Én ezt éreztem, persze ezt csak utólag tudtam meg.

2013. máj. 23. 18:44

Olyat még nem éreztem.De olyat hogy hozzám közelállóval történt valami ami rossz,már igen.

Történt ez délután,és este beigazolódott az érzésem.

2013. máj. 23. 18:43
Miért?
2013. máj. 23. 18:42
Az érdekelne, hogy mi történt, hogy érezte, és mennyivel a halál előtt.Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook