Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszament a pasim az exéhez! Hogy lépjek túl rajta? fórum

Visszament a pasim az exéhez! Hogy lépjek túl rajta? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
61. skorpió18 (válaszként erre: 59. - Jhade)
2013. szept. 2. 21:15
biztos. csak vajon mikor????
60. skorpió18 (válaszként erre: 56. - Andi6020)
2013. szept. 2. 21:14

1. nem a szeretője voltam

2. nem csak a pasi mondta, hogy ilyen a csaj, hanem gyakorlatilag az egész család

3. nem értem miért ment vissza hozzá, amikor már egy csomószor szétmentek

59. jhade (válaszként erre: 52. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 20:41
Nem biztos az h végig hazudott,lehet hogy voltak őszinte pillanatai!
58. jhade (válaszként erre: 56. - Andi6020)
2013. szept. 2. 20:40
hahahah! Úgylátszik van!.::D
57. andi6020 (válaszként erre: 52. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 20:20

Kihasznált sajnos. :(

Biztos nagyon szar, de idővel túl leszel rajta.

Sok sikert!

56. andi6020 (válaszként erre: 13. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 20:05

Majd minden megcsalt feleség lusta, kövér, igénytelen, nem házias, nem jó anya, nem jó feleség, nem jó nő, pocsék az ágyban (ezért nem is szexelnek), sőt egyáltalán nem is szokta érteni a férj, hogy hogy bír élni azzal a nővel. Legalábbis ezt adják be a szeretőnek.


Mégis sokszor visszamegy a pasi a nejéhez. Vajon miért?


Egyébként csodálom, hogy van még nő, aki ezt a szöveget beveszi.

55. ittmost (válaszként erre: 50. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 19:40

Lehet,hogy nem volt kamu,tényleg erre vágyik,csak közben rájött,hogy ő nem képes ebbe rendesen beleadni magát így,hogy van egy gyereke egy másik nőnél.

Pont lehetséges,hogy komolyan gondol ilyen hagyományos dolgokat,elvszerűen,és ezért ment vissza,mert a hagyományos elvekbe az is beletartozik,hogy a gyereknek apa kell.

54. VV Cephei (válaszként erre: 1. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 19:20
Talán rájött, hogy a CSALÁD szentsége minden más értéket felülmúl.
53. 08f14c3a49 (válaszként erre: 52. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 18:58

ne hibáztasd magad, kérlek, emberből vagy. Tudod hány ilyen tetű pasi vert át , mire találkoztam a férjemmel, akivel 13 éve vagyok együtt, szó szerint jóban- rosszban. És ebben neki igen nagy érdeme van. Nem azért mert pénzes, nem azért mert tökéletes, hanem mert nagyon tud szeretni.És eltűri a dilijeim. És én is az ő dolgait.S elmondom neked, a 13 év alatt a lángolás már elmúlt. DE 4x képes voltam újra belészeretni, mert úgy viselkedett, mert sose mondta hogy szeret, de éreztem abból, amit tett.

Te is találsz ilyen embert, ilyen társat. Csak ne kezd el azon tipródni, hol hibáztál, vagy mért nem voltál elég jó neki.

Sztem egy lelkis ember vagy. Ne emészd fel magad, lépj ezen túl. Tudnod kell, mik az értékeid, mik a hibáid. Valószínű, egy számára kellemetlen helyzetből ment hozzád, majd amikor rájött, h ott is felelősség várja, távozott.

52. skorpió18 (válaszként erre: 51. - 08f14c3a49)
2013. szept. 2. 18:41
akkor hittem neki, mert szerelmes lettem. de így már tudom, hogy végig hazudott
2013. szept. 2. 18:38
Gondolod, h nem hazudott?
50. skorpió18 (válaszként erre: 48. - 08f14c3a49)
2013. szept. 2. 18:36
az a durva, hogy amit leírtál, szinte minden szóba került köztünk. vagyis családalapítás, normális partnerkapcsolat, stb. ezeket nem kapta meg az exétől és ezt kereste másban. ő maga mondta, hogy nyugalomra, boldogságra vágyik egy normális nő mellett, akivel jóban- rosszban együtt lehet. de ezek szerint ez is kamu volt. mert, ha tényleg erre vágyik, nem megy vissza egy olyan nőhöz, aki ezt nem tudja neki megadni. még, ha közös gyerek is van.
49. skorpió18 (válaszként erre: 47. - 45b4ec3330)
2013. szept. 2. 18:32

köszi, nagyon kedves vagy:)

próbálom magam lefoglalni, és tudom, hogy jobb lesz hamarosan. csak keresem a választ, hogy miért cseszett így ki velem??? bár ezt csak ő tudná megmondani. de ő meg nem fogja.

48. 08f14c3a49 (válaszként erre: 45. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 18:31

Lehet, h amit veszítettél,amikor nyugodt leszel , rájössz, hogy nem is olyan fontos.Most fáj a veszteség, én értem. Az ember mindent megtenne, hogy visszahozza a szép időket, és a csodás élményeket.De abba gondolj bele, hogy ő melletted állt-e? Gondolom, családot szerettél volna? Vajon rádhagyott volna mindent, vagy partnerként viselkedett volna? Szeretett volna akkor is, ha megváltozik a szüléstől a tested? Elég kényelmes, ahogy olvasom.

Tudod, a lángolás, a hév minden kapcsolatban elmúlik egyszer. De átalakul egy sokkal értékesebb, szebb dologgá, szerelemből tűzből, szeretetté. Amikor nem zavar a másik dilije, elfogadod, s ez kölcsönös, és tudod, ha bármi baj van számíthatsz rá, ő is rád. És együttes erővel a problémák megoldásán dolgoztok. Mert probléma mindenütt van.

Ilyen ember volt? Aki ezt megtette volna? Ha nem, egy könnycseppet se hullajts érte.

2013. szept. 2. 18:29

Ne bántsátok már mikor így is szarul van...

Nézz vígjátékokat (amiben nincs szerelem), legyél sokat a barátaiddal, menj el futni..szerintem minden jó ilyenkor ami eltereli a figyelmedet...

46. skorpió18 (válaszként erre: 43. - Ittmost)
2013. szept. 2. 18:24
óóó, nem is akármennyire pedálozott. teljesen oda volt (látszólag), hogy együtt vagyunk. épp ezért meglepő, h valaki 180 fokot fordul. ilyen rövid idő alatt. tudom, hogy sokszor kegyeltlenek az emberek, de annyi jól estt volna, ha normálisan közli. talán annyira nem háborognék. ő volt, aki folyton azt szajkózta, hogy megfelelő kommunikáció. ahogy ő beszélt tegnap, az minden csak nem jó kommunikáció.
45. skorpió18 (válaszként erre: 42. - 08f14c3a49)
2013. szept. 2. 18:20

Köszi:)

az első két dolog meg volt. a nyugalom és az elfogadás még nem. bár nem fogok tenni semmit, hogy újra kezdjük vagy hasonló. nem kapaszkodom, az tuti!!!

44. skorpió18 (válaszként erre: 22. - Cab59af884)
2013. szept. 2. 18:16
aza a ciki, hogy állítólag csak a gyerek megfelelő fejlődése miatt ment vissza hozzá, hisz nem épp a feleségek gyöngye a csajszi, és amúgy már többször szakítottak a csaj gyerekes viselkedése miatt. én a csaj ellentétje vagyok, még sem voltam jó. ezt soha nem fogom megérteni a férfiakban, hogy, ha ők normális nőkre vágynak (aki jó anya, jó feleség, jó az ágyban, jó barát, stb)és azt meg is kapják, miért dobják azt el????
43. ittmost (válaszként erre: 40. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 18:16

Nyugodtan írd,itt mindent elbír a "papír".

Biztos később majd dőlni fognaka további jótanácsok:)

Értem,persze,és gondoltam is,hogy így volt..viszont ugye ha összeszámolnád,hogy valójában,tiszta időben mennyit találkoztatok,az nem lenne olyan nagyon sok.Tehát könnyen lehet,hogy mostanra ismert meg téged annyira,hogy rájött,nem passzoltok össze annyira,mint szeretné.

Szerintem egyébként ő akarta ,h összejöjjön,hisz azért tett mindent.

Mostmeg azért goromba,hogy könnyebben el tudjon tőled szakadni.

2013. szept. 2. 18:15
Sirasd meg, dühöngd ki magad, aztán nyugodj meg, és fogadd el. Minél inkább kapaszkodsz utána, annál inkább felértékeli magát, és leértékel téged. Nélküle is teljes ember vagy.
41. ittmost (válaszként erre: 39. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 18:12

Nem érdemelted meg.

A kapcsolataink sokszor nem úgy zajlanak,ahogy megérdemeljük,az élet nem ilyen.

Bármi módon is hagyott volna el téged a srác,mindig azt érezted volna,h nem ezt érdemelted.

A sráca saját értékrendje,kényelme szerint cselekszik,ahogy a legtöbb ember.

Megértem,hogy nagyon bánt,és rosszul esik,de a valóságban sajnos így mennek a dolgok.Sokszor az érdemtelenek sikeresek és szerencsések.

40. skorpió18 (válaszként erre: 38. - Ittmost)
2013. szept. 2. 18:10
persze, sokat nem. de, ha itthon volt, akkor velem volt végig éjjel- nappal, több napon keresztül. nem egyszerű a sztori, de úgy érzem, hogy muszáj erről beszélnem vagy írnom, mert könnyebb a lelkemnek, ha nem vagyok egyedül a gondolataimmal. a barátnőimmel is megbszéltem, de ők nem biztos, hogy mindig reálisan látják a helyzetet. ezért jobb pártatlan emberek véleményét is megtudni.
39. skorpió18 (válaszként erre: 32. - Dc6552b986)
2013. szept. 2. 18:06
ebben igazad van. és pont erre keresem a választ, hogy miért??? ugyanis és tisztán és korrekten mentem bele ebbe a kapcsolatba. és végig így is viselkedtem. akkor mégis miért érdemeltem meg, hogy így bánjon el velem????
38. ittmost (válaszként erre: 36. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 18:03

Félreértettél:úgy értettem,TI nem lehettetek a sráccal valami nagyon sokat együtt.

Amúgy nagyon kacifántos történet:(

37. ittmost (válaszként erre: 32. - Dc6552b986)
2013. szept. 2. 18:02

Nézd,amint kiderül valamiről,hogy mégsem jó,azt sokan átverésnek érzik.Holott ez a természetes menete a dolgoknak,hogy elromolhatnak.Vagy kiderülhet menet közben,hogy mégsem olyan jó,mint szerettük volna.

Ezért nem érdemes semmit beleképzelni egy kapcsolatba,még akkor sem,ha a másik a csillagot is lehozná nekünk az égről.Akkor is tudni kell,hogy bármelyik kapcsolat bármikor véget érhet.Ez a valóság.

36. skorpió18 (válaszként erre: 29. - Ittmost)
2013. szept. 2. 18:00
sokat nem voltak együtt valóban, de a legfőbb probléma az volt, hogy a csaj nagyon anyás. és folyton hazaköltözött anyucihoz. ezt az exem megunta és szétmentek. ja, és a pasim anyjával sincs a csaj jóba. és erre most visszaköltözteti abba a lakásba, ahonnan folyton lelépett. és nem mellesleg exem anyja is ott lakik...na, abból mi lesz?
35. dc6552b986 (válaszként erre: 34. - Skorpió18)
2013. szept. 2. 17:58
Fiatal huszonéves lány vagyok ..Merci
34. skorpió18 (válaszként erre: 27. - E49241a632)
2013. szept. 2. 17:56
ha a szeretője lettem volna, nem síránkoznék itt és kérnék segítséget. De a "hölgy" nem értette meg. De ez legyen az ő baja.
33. dc6552b986 (válaszként erre: 32. - Dc6552b986)
2013. szept. 2. 17:56
De majd túl lesz rajta ,mert egy skorpió
32. dc6552b986 (válaszként erre: 29. - Ittmost)
2013. szept. 2. 17:54
De közbe játszott egy nő érzéseivel,de semmi probléma..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook