Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszahúzódó, önbizalom hiányos nő hogy szedjen fel egy szintén visszahúzódó férfit? fórum

Visszahúzódó, önbizalom hiányos nő hogy szedjen fel egy szintén visszahúzódó férfit? (beszélgetős fórum)

1 2
41. 55Judit (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 1. 18:59
Az is jó taktika lehet, hogy úgy öltözöl, amilyen férfivel meg akarsz ismerkedni. Ha ő sportos, akkor te is hasonlóan. Ha elegáns, akkor te is. Ha lezser, laza, akkor te is. De csak ha jól érzed úgy magad, mert másképpen nem fog működni. Van aki pl. nem szereti sminket mint pl. a fiam. A nők 99%-a nem jól sminkeli magát és az már egy kis távolságtartást parancsol a másiknak. Nem szimpatikus. Egyébként is a smink egy álca. Másnak akarom mutatni magam mint amilyen vagyok. Én sosem sminkeltem magam, mégis lett volna több kérőm is. Na de az legyen amiben te a legjobban érzed magad, mert ha feszengened kell vagy az öltözéked vagy a sminked miatt, az nem jó. Ha minél lazábban, minél természetesebben tudsz viselkedni, annál könnyebben jön a siker.
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - 55Judit)
2023. márc. 1. 18:40

Rendben. Köszi, megnézem.

Tudjátok olyan szinten elégedetlen vagyok magammal, hogy ma csinos voltam bár, de valami mégsem klappolt. Smink, haj, tetszetős ruha megvolt. De azt éreztem, nem merek még a kantinba sem lemenni, ne találkozzak vele. Inkább a helyemen ebédeltem. 😔 Mint aki bújkálna.

2023. márc. 1. 18:36

Ezen most jót nevettem! 🤣🤣🤣

Látom magam előtt a jelenetet.

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Dad1f54482)
2023. márc. 1. 18:35
Hát nem tudom. Sosem voltam olyan hűde népszerű. De jelenleg már annyira sem vagyok.
37. 55Judit (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 27. 08:33

Én azt javasolnám ha a problémamegoldó képességed nem terjed ki az ismerkedés fortélyaira, fordulj a szpichológia trükkjeihez.

A keresőbe annyit írj, hogy "pszichológiai trükkök ismerkedéshez". Meg fogsz lepődni mennyi segítséget kapsz!😀

2023. febr. 27. 07:59
Az azért nem túlontúl direkt, ha odaülsz mellé. Az lenne túl direkt, ha odamész és makkon markolod. De abból legalább biztosan értene.
35. dad1f54482 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 27. 07:00

Ne temesd magad 32 évesen :) Fiatal vagy még.


Igaz nincs nőkét tapasztalatom, de férfiként egy 30-as nő ugyanolyan vonzó tud lenni mint egy húszas.


Sőt! Alkalmi szexre 40 felett is lehet találni. Majd 50 után ráérsz aggódni a csökkent érdeklődés miatt.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - 9370250d08)
2023. febr. 26. 21:50

Barátkozom, ismerkedem, beszélgetek férfiakkal a munkahelyen. Több ilyen is van. De velük egy helységben dolgozom, vagy pedig a férfiak szólítanak meg valamivel. Vagy évek óta ismerjük egymást.


De ezzel a kolegával egyik eset sem érvényes. Olyan távoli. 4-en csinálják ugyanazt a munkakört. 3-al beszélő viszonyban vagyok. Email, személyes beszéd. Ha ők kajálnának simán oda ülnék melléjük. Csak ő ilyen zárkózott. Olyan mint aki a kirekesztett emberekkel van jóban.

33. 9370250d08 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 26. 20:57

Akkor meg hagyd a francba.

Nem lehet, hogy csak az hianyzik, hogy vki kicsit udvaroljon neked?


Mozdulj ki kicsit, flortolj, gyakorolj.


Bar sztem munkahelyen ismerkedni, baratkozni, akar ferfiakkal is az teljesen belefer.

Bar en mar sztem kicsit immunis is vagyok rajuk, soooot 😅

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - 9370250d08)
2023. febr. 26. 19:38
Nem merem. :(
31. 9370250d08 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 26. 13:31

Hatha feleled benned a versenyszellem, aztan nyomulhattok a pasira. :)


Hivd el 1 kavera, sztem minel tobbet agyalsz annal rosszabb..

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Jooeva)
2023. febr. 26. 12:34
22 évesen elég volt nekem is megjelenni a pasik közt. 32 évesen már nehezebb. Észre veszem, hogy már nem ugrálnak úgy körbe mint fiatal koromban. De hát ez az élet. Átveszik a fiatalok a helyünket. :)
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Channa*)
2023. febr. 26. 12:32

Nekem is a szüleim munkahelyen jöttek össze. :)

A testvéremék is.

Meg sok-sok párt ismerek. Úgy 8-at kapásból.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - SipiAngi)
2023. febr. 26. 12:30

Most a héten pont ez történt. Mert pár hete javasolta valaki, hogy ebéd alatt üljek mellé. Odamegyek, megkérdezem, hogy ide ülhetek?-aki javasolta ismeri, azt mondta nem hajtana el, nem olyan típus. Meg hát emailezni szoktunk néha munka ügyben, meg mondom 2-3x beszéltem is vele.


Mondom, nem merem. Az túl direkt. Erre egyik nap bemegyek, a főkönyvelő nő meg ott kajál vele. Anyja lehetne amúgy, meg fura is a nő. Remélhetőleg nem csapott le rá. De szóval más simán oda ül mellé. Én meg tipródok rajta.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Vigyefene)
2023. febr. 26. 12:23
Ez jó! 🤣🤣🤣
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Főnix3)
2023. febr. 26. 12:22
Nagyon ritkán találkozom vele. És ha találkozom is, ebéd időben a kantinban, ahol tömeg van. És én a barátnőkkel vagyok. Meg hát amúgy sem vagyok egy mosolygós típus. :(
25. jooeva (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 24. 15:57

Nagy mosoly, cicit ki, hasat be és add önmagad.

Keresd meg valami szakmai témával, kérdéssel.

Az én párom se egy nagy dumás típus, nem is volt csajozógép sose.

Odakerültem a munkahelyre, melós cuccban, pufajkában, munkavédelmi bakancsban...22 évesen egy rakás pasi közé.

Aztán 2 hét múlva elém állt, hogy ő bizony belém szeretett első látásra, menyasszonyát dobta, a többi rajtam múlik.

Hát rajtam nem múlt.

24. PöttyösPanka (válaszként erre: 22. - Bichi)
2023. febr. 24. 13:30
Jelen! Bár mi még csak 10 éve vagyunk együtt. Úgy voltam vele, hogy munkahely sok van, de férj jó esetben csak egy.
2023. febr. 24. 11:59

Bichi, Jooeva!

Na ugye!?

22. Bichi (válaszként erre: 20. - Jooeva)
2023. febr. 24. 11:47
Szintén... 26 éve együtt, és már egyikünknek sincs köze az akkori munkahelyéhez :)
21. birebora (válaszként erre: 18. - Papája)
2023. febr. 24. 11:39
Ez aranyos:)
20. jooeva (válaszként erre: 17. - Channa*)
2023. febr. 24. 10:29

Jelen! 24 éve találkoztunk a munkahelyen, szerelem azonnal, mindketten kiléptünk az akkori kapcsolatunkból.

Idén leszünk 20 éves házasok és 5 éve újra kollégák vagyunk, ugyanott, ahol megismerkedtünk🥰

Rajtunk kívül még 3 pár dolgozik itt.

2023. febr. 24. 10:20

Nem tudom; szerintem ez picit tipikusan az a terület, ahol jobb, ha van 1 kicsi különbség.


Mondjuk én nem szeretem, ha egy férfi nem mer kezdeményezni.

Lehet, hogy nem jövök be neki, vagy lehet, hogy nem az a csajozós típus, és akkor kicsit esetlenebbül közelít, vagy túl finoman; de szerintem ez fontos.


Aztán lehet, hogy csak én vagyok konzervatív.

2023. febr. 24. 09:55

Egy példa: oszt. társam 38 éves öreglány volt. Ugyanazon az emeleten lakó szomszédja 43 éves özvegy ffi. Mindössze köszönő és udvariassági néhány szavas beszélőviszonyban voltak. Egy alkalommal a ffi. elé állt a nőnek és közölte, mindketten magányosak vagyunk, kössük össze az életünket, legyél a feleségem. 3 hónap múlva összeházasodtak. 25 évig, a ffi haláláig éltek boldog házasságban.


Aki mer, az nyer !

17. Channa* (válaszként erre: 13. - Cc7a88f96d)
2023. febr. 24. 09:07

Ne legyünk már ilyen klasszikus felfogásúak!

Nincs abban semmi, hogy ha valaki a munkahelyén ismerkedik.

Régen, lehet, hogy volt hátránya vagy nem tudom mi, de manapság, már annyira kevés a lehetőség, hogy nem szabad ezt sem kihagyni.


Van sok ismerősöm, aki a munkahelyén ismerkedett meg a társával. A legtöbben azóta házasok és gyerekeik vannak.

16. SipiAngi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 24. 09:02
Juss el minél hamarabb arra a szintre, hogy: NINCS SEMMI VESZÍTENIVALÓD! Nagyon jó ötleteket kaptál a korábbi hozzászólásokban. Az élet rövid és nem szabad elpuskázni a lehetőségeket. Gondolj arra is, hogy mi van ha más is kinézte magának? Te pedig addig tiptódsz míg lemaradsz róla. Legyél merész, csábos, feldobott amikor odamész hozzá! Utólag nagyon büszke leszel majd magadra és hidd el egy ilyen hőstettől sokat fog javulni az önbizalmad. Amúgy meg félig meddig az is az élet értelme, hogy megteszünk olyan dolgokat, amikre utólag nagyon büszkék leszünk!
2023. febr. 24. 09:00

Sehogy.

Vak vezetne világtalant..

2023. febr. 24. 08:42
Sehogy.
13. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 24. 08:18
Sehogy!Munkahelyet hagyd ki a párkeresésből!!A legnagyobb hiba..
12. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 24. 08:04
Lépésről lépésre legyél picit bátrabb. Reméljük ő is ezt fogja tenni. Drukkolok!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook