Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszahódítani, vagy hagyni elmenni, ennyi idő után? fórum

Visszahódítani, vagy hagyni elmenni, ennyi idő után? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
23. 80ASIQ (válaszként erre: 22. - Onlyyou)
2007. ápr. 15. 22:30

Ami engem illet, egyáltalán nem haragszom, ha valaki sokat ír. Inkább az, hogy nem tudok segíteni. Ami az önbizalomhiányt illeti, nem egy szép, gyönyörű nőt láttam már, akinek önbizalomhiánya volt. Lehet, hogy ebben a férfi is hibás? Aki meg nem szép, az is lehet izgató! Nekem már tetszettek olyan nők, akikre mások azt mondták, hogy csúnya.

Kár, hogy lusta a párod! Egy kirándulás is lehet csodálatos, sőt!

22. onlyyou (válaszként erre: 21. - 80ASIQ)
2007. ápr. 15. 22:05

Én tudom, hogy abban hibáztam, hogy természetemnél fogva sajnos elég féltékeny típus vagyok. Tudom, ezzel sok mindent elrontottam. De annak is megvolt/megvan az oka,h. én ilyen vagyok (nincs annyi önbizalmam, h.tudjam, elég vagyok neki; féltem,hogy elveszítem, ha nem tudom merre jár stb.). Ugyanakkor azt is tudom, h. ha akart volna ígyis,úgyis megcsal. De hát ilyen vagyok,így fogadott el az elejétől kezdve. Ő viszont azzal rontotta el, h.nem állított le időben,h. neki igenis Én kellek, és más nem érdekli. Szóval határozottabban kellett volna fellépnie velem szemben. És akkor én sem lettem volna ennyire féltékeny. A másik meg a lustasága. Hogy sajnos sokszor mondtam neki,h. menjünk pl. kirándulni, de ő nem az a fajta. És ezt tudtam eddig is. Szóval nagyvonalakban ennyi.


Bocs megint a sok írásért. de muszáj kiírnom magamból, mert megőrülök egyedül.


Puszi mindenkinek.

21. 80ASIQ
2007. ápr. 15. 21:27

"(mindkettőnk részéről hibáztunk, ezt tudjuk is mindketten)."

Vajon mi volt a hiba? Az elején írtad, hogy nincs harmadik személy. Mindegy, okosat úgysem tudok mondani, legyetek akkor együtt amikor mindketten akarjátok. A felemás állapot előbb-utóbb biztosan megszűnik.

2007. ápr. 15. 18:10
Sziasztok! Fejlemények: Ma voltunk a kiállításon. Nem sok minden történt. Semerre sem haladtunk. Hétfő óta most találkoztunk először. Eleinte úgy beszélgettünk, mintha minden rendben lenne. Azt mondta, hogy nem akar nagyon sokat beszélni róla, inkább legyünk együtt, érezzük jól magunkat, és hagyjuk, h. csak úgy történjenek a dolgok. De nem bírtam ki, h. ne kérdezzek rá, h. változott-e vmi azóta benne. De semmi. Bár ez lehet jó is, nem? :) A Remény... Legalább az megvan. Azt látom rajta, h. vívódik: egy részről,h.nem tudja mi legyen; mert azért nem akarja csak úgy feldobni a kapcsolatot, mert tudja,h.akkor már nincs visszaút hozzám, mert én nem kezdeném újra. Másrészről meg nem akar nekem rosszat. Azt ő is tudja, h. ugyanolyan már nem lehet, mint régen. Ha esetleg, talán mégis folytatnánk, akkor mindketten tudjuk, hogy vagy sokkal rosszabb lenne minden, vagy sokkal jobb. Hogy kiálljuk-e az idő próbáját. Én pont ezért szeretném, ha megpróbálnánk helyre hozni a dolgokat, mert akkor "végleg" kiderülne, h. tényleg egymásnak vagyunk-e teremtve. Ha meg rosszabb lenne, akkor legalább tudnám utálni, és úgy azért mégiscsak könnyebb. Azt hiszem, be kell látnom, hogy kellett ez az elbizonytalanodás, mert úgy,ahogy eddig volt, tényleg nem mehetett tovább (mindkettőnk részéről hibáztunk, ezt tudjuk is mindketten). De addig is megvan a Reményem... Az nélkül pedig élni nem lehet. Néha jobb, ha csak a jót látjuk. Úgy egy kicsit könnyebb az élet. És miért ne tegyük könnyebbé, ha lehet?
19. Puszmok (válaszként erre: 15. - Onlyyou)
2007. ápr. 10. 21:46
Nagyon drukkolok neked!!! Válaszolhatsz rá, meg beszélhetsz is vele, nincs ezzel semmi baj, csak ne dicsérd, ne te mond ki először hogy hiányzol hanem várd el ezeket a szavakat! Nálunk is végülis a lány bemagyarázta neki hogy neki nem is jó itt meg még fiatal volt házatépíteni, lekötni magát, meg ilyenek...és beparáztatta szó szerint!!! Úgyhogy szerintem rendbe jön ez ha tényleg szeretitek egymást!!! :) Nagyon drukkolok!!!
2007. ápr. 10. 21:24
Igen, még mindig szerelmes vagyok belé. Most jöttem rá, hogy nagyon meg kell becsülni azt, amink, vagy akink van, mert soha nem tudhatod, mit hoz a holnap, és lesz-e lehetőséged visszafordítani a rosszat. Nem akarom őt elveszíteni. Mert hiszem, hogy van közös jövőnk. Csak erre neki is rá kellene jönnie valahogy. Nem véletlenül, és nem kényszerből jegyeztük el egymást.
17. Nike (válaszként erre: 15. - Onlyyou)
2007. ápr. 10. 08:47
És Te még szerelmes vagy belé?
16. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Onlyyou)
2007. ápr. 9. 23:27

3 és fél év rövid idő. (21 év tapasztalattal mondom.) Ha most azt mondja, hogy nem szerelmes akkor mi lesz később? Házasságban, gyerekkel? Amit leírtál az első hsz-ben, pontosan ugyanazt kellett volna TŐLE megkérdezni. Lehet rajta kívül bárki más illetékesebb? Vagy ez szégyen? Büszkeséget sért? Jómagam sosem kűzdöttem érzéseim ellen. Ha találkozni akartam valakivel akkor utána mentem akkor is amikor más azt mondta, hagyjam békén. És ha ez rossz fele visz? Legalább hamarabb tisztázódik a helyzet. Csak mondom, tégy belátásod szerint.


Egy kis filózás: A szerelem szerintem mindenképpen elmúlik. A szerelem irracionális, süketté, vakká tesz. Viszont milyen egy kapcsolat szerelem nélkül? Hát az sem az igazi. Sose fogom megtudni a helyes választ.

2007. ápr. 9. 22:19

Köszönöm mindenkinek a jótanácsokat, és a biztatást! Nagy szükségem van most rá! Ha megcsalt volna ennyi idő alatt bármikor is, most már nem lett volna vesztenivalója, hogy elmondja. Csak annyi kellett volna, h. elém áll, és kijelenti,h. ezek után mással lesz. De azt mondta, hogy nincs másik. Viszont lehet, h. igaza volt Puszmoknak, h. vki más "elvarázsolta". Bár nem tudom, ki lehet az, de nem is ez a lényeg. Azt sem tudja, h.mitől lett ez nála. Egyébként nem jól fogalmaztam. Csak én tudtam meg ilyen hirtelen, ő már kb. 1 hónapja ezen vívódik. És erre mondtam neki,h.ennyi idő után nem csinálhatja ezt,elém áll, és kijelenti, h.már nem szeret úgy. Mert szeretni szeret, csak nem szerelmes belém. De én nem hagyom, h. tönkretegye az álmaimat/álmainkat. Mert én nem "csak úgy - lesz,ami lesz" alapon mondtam neki "igen"-t fél éve, hanem mert tudtam,h.vele akarom leélni az életemet. És ő pont nem az az elköteletett fajta. Tehát velem akart élni. És nagyon sajnálja,h. most ezt teszi velem. De úgy érzi, kihűltek az érzelmei. Azt nem tudja, miért. Kérdeztem,h. nem a sok időtől, a kapcs. elmélyülésétől ijedt-e meg, de sajna nem. Mert akkor még lehet vmi. De így nem tudom. 1x azt mondja,h. szerinte már nem lehet visszaállítani a régi "állapotot", máskor meg azt mondja,h. nem tudja mi van. És pont ezért akarja, h.ma is és hétvégén is elmenjünk együtt vhova, h.érezze,h milyen ha együtt vagyunk. Ha felhív, vagy ír smst, válaszoljak neki?

Egyébként mik is azok a jól bevált női praktikák?Kinézetemmel, alakommal, öltözködésemmel semmi baja, mert most nem erről van szó. De ilyenkor semmi sem jut eszembe. Pedig tudom, most kell nagyon ügyesen kezelnem a dolgokat. Csak hát hogyan?

14. Kolibri (válaszként erre: 13. - Ekka)
2007. ápr. 9. 19:57
Nem gondolok harmadikra alapvetoen, de ha lenne... En sem gondolom, hogy van, mert egy ilyen hosszu kapcsolat utan, azert szerintem elmondana, vagy erezni lehetne. De ha ilyen varatlanul jott..., akkor nem hinnem.
13. Ekka
2007. ápr. 9. 19:44

Csajszik!

Tanácsot kért nem "rémtörténeteket"...

És lehet, hogy X-ből X-esetnél van 3., DE ez nem törvényszerű!!!!

..másrészt meg 3. nélkül is bekövetkezhet az elbizonytalanodás!!!!

Nem tudom miért gondol egyből mindenki harmadikra.

(mindegy, ez csak saját vélemény... kéretik érte nem megkövezni!!!:))))) )

2007. ápr. 9. 19:31

Nehez helyzet, az biztos. Szerintem sem jo az, ha sokat "nyaggatod", de egy-egy sms, vagy valami jelzes nem art szerintem, hogy tudja, hogy Te meg mindig szereted, turelmesen kivarod, hogy tisztazza magaban a dolgokat, es kesz leszel ujra egyutt lenni vele, ha ugy dont. Szerintem fontos, hogy erezze, hogy neked fontos ez a kapcsolat (hacsak tenyleg nincs 3. szemely).

Sok sikert! Ird meg, hogy alltok! O hordja a gyurut?

2007. ápr. 9. 19:24
Amúgy utólag párom is attól ilyed meg hogy bekötöm a fejét...ez egy természetes pánik náluk..pedig házasságot nem akartam, de a ház...autó... szerintem megoldódik csak egy kicsit mégha nehéz is hanyagold, hogy érezze miylen nélküled, hogy rádszorul...nálam bejött :))!!! Sikerülni fog!!
10. Puszmok (válaszként erre: 1. - Onlyyou)
2007. ápr. 9. 19:22
Hát nagyon nehéz helyzetben vagy :( de ügyesnek kell lenned! Hogy nincs harmadik személy nem tudhatod biztosra, én sem tudtam mikor volt összerezzenésünk pedig azt hittem hogy teljesen ismerem a párom. Nem viszonya volt meg semmi ilyesmi csak bejárt egy lányhoz beszélgetni kivitte a buszra, megy ilynek...sajnos elvarázsolta...sokat dolgoztunk, közben építkeztünk..és nem volt időnk egymásra :(...soha nem volt csók se semmi, mégsem vettem észre semmit csak egyszer tök véletlenül egy smst...aztán számonkértem majd közölte hogy már nem szerelmes belém...persze egyből hárított hogy én tehetek róla meg ilyenek...nem merte felvállalni azt hogy ő tett vmit.... akkor már több mint 6 éve voltunk együtt, már együtt is laktunk...aztán másnap kidobtam...iszonyú volt...én is sokat fogytam...de próbáltam minél kevesebbet rá gondolni..a gyűrűt persze hordtam..mint ő is..aztán az idő segített. Nem foglakoztam vele esténként mindig átugrott megkérdezni hogy vagyok..mesélt én hallgattam soha nem volt közöttünk semmi...aztán 1 hónap múlva már megint együtt voltunk és ő szerelmesebb volt belém mint valaha, nekem akkor még a csalódásomat fel kellett dolgoznom de évek során ez már alakult...azóta nagyon jó harmóniában élünk és szerelmes vagyok ismét :DDD
2007. ápr. 9. 19:12
Van egy barátnőm, akit 5 héttel az esküvője előtt hagyott faképnél a vőlegénye.A fiú rövid időn belül már más lánnyal vígasztalódott, a barátnőm meg teljesen összeomlott idegileg, csont sovánnyá lefogyott.Megpróbálta visszaszerezni a fiút, de nem sikerült. egy év után, amikor már túl lépett a dolgon a barátnőm, a fiú kezdett utánna hajtani. Alaposann megszenvedett, hogy újra kezdjék a kapcsolatot, de végül újra összejöttek. Mára összeházasodtak, imádják egymást. Szóval szerintem ne sürgesd a fiút, lehet, hogy csak egy kis időre van szüksége.
8. Ekka
2007. ápr. 9. 19:10

Nem kell egyből HARMADIKRA gondolni!!! Butaság.. Férfiak sokszor elbizonytalanodnak, ezt meg kell szokni.. félnek a változástól.. már csak 1 hajszál van a házasság és a mostani állapot között.. Hidd el, hogy ez Neki/Nekik nem is olyan könnyű.

Az meg, hogy már nem lángol nem tragédia... Nem lehet mindig rózsaszín köd... :)))

Szerintem kell Neki egy kis nyugi, hogy maga legyen... hidd el, hogy nem lesz semmi gond;)

2007. ápr. 9. 19:01
Sztem egy picit hagyd.Ha folyamatosan "zaklatod",csak még jobban elijesztheted.
2007. ápr. 9. 15:12
Ja,azt meg elfelejtettem,te magad is ugy tetted fel a kerdest hogy visszahoditani,vagy hagyni elmenni!Visszahoditani,kitöl?Tehat te sem vagy biztos hogy nincs harmadik szemely!?
2007. ápr. 9. 15:09
Miert vagy biztos benne hogy nincs harmadik szemely?Egy biztosnak hitt kapcsolatot csak egy harmadik szemely tud igy megzavarni,hogy a masik nem tudja,hogyan tovabb,kivel tovabb.A mindennapi gondok,problemak ellenere is marad a szerelem,söt meg erösebben tart össze egy kapcsolatot,mert az igazi szerelem arrol szol hogy joban,rosszban.Szerintem le kellene vele ülnöd es öszintesegre birnod.Ha mar a gyürücsereig eljutottatok,volt egy olyan szandeka veled hogy elvesz felesegül,veled akar elni,tehat nyomos oka kell hogy legyen a hirtelen valtozasanak.Ezt probald vele tisztazni,es ne varj mig ö "jelentkezik",ne hagyd hogy jatszon az erzelmeiddel!
4. Nike (válaszként erre: 1. - Onlyyou)
2007. ápr. 9. 12:27
VAN harmadik személy!
2007. ápr. 9. 11:08
Ha szereted, ne engedd elmenni! Hódítsd meg újra. Tudod, azok a női praktikák mindig beválnak!
2007. ápr. 9. 10:20
Nehez helyzetbe vagy,megertelek,szerintem ne keresd sms-en hadtisztazza magaba a kapcsolatotokat.Valami nagyon felzaklatta,hogy ilyen hirtelen dontott,de a szerelem nem mulik el ilyen hamar.En is voltam ilyen helyzetbe,igaz en nem tudtam feltekeny lenni,nem redeklodtem utana tehat nem zavartam,vegul o kezdett erdeklodni mi van velem stb.
2007. ápr. 9. 09:54
Én a segítségeteket kérem! Biztos volt már valaki ilyen helyzetben. 3 és fél éve vagyunk együtt a párommal, fél éve volt eljegyzés, és szombaton minden előzetes nélkül közölte, hogy már nem szerelmes belém. Gondoltam, ennyire nem lehetnek rosszak a megérzéseim, mert én azt hittem, hogy jól működik a kapcsolatunk. Most időt kért, hogy tisztázza magában az érzéseket. Tudom, ez olyan időhúzásféle, de egy normális és hosszútávú kapcsolatot nem lehet csak úgy feladni! Nincs 3. személy! Most megyünk borkóstolásra (ő akart jönni velem), j.héten meg kiállításra. Vajon reménykedhetek-e egy kicsit még? Mert azt mondta, hogy most össze van zavarodva, és még nem tudja mit akar. Sok minden összejött neki mostanában; új munkahely, otthoni feszültség...stb. És a gyűrűt sem lehet csak úgy spontán lehúzni egymás ujjáról. A kérdésem az lenne, hogy mit csináljak ilyen helyzetben: 1. Várjam, amíg ő keres. 2. Vagy néha azért írjak neki egy sms-t, hogy én gondolok rá. Vajon hogyan fog dönteni? Elég érzelmes ember. Viszont ilyen helyzetben nem tudom mire lenne szüksége.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook