Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszahódítani, vagy hagyni elmenni, ennyi idő után? fórum

Visszahódítani, vagy hagyni elmenni, ennyi idő után? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
143. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 142. - Hvivien)
2009. aug. 8. 21:01

"az elmúlt egy hónap alatt 1x sem keresett, se egy telefonhívás, se egy sms, se egy levél."


Ez önmagáért beszél. Ehhez nincs is mit kommentárként hozzáfűzni.


Szerintem ne várj rá.

142. hvivien
2009. aug. 8. 20:56

végig olvastam én is a fórumot

nah akkor én is leírom a történetemet...

2 éve kezdődött az egész...megismerkedtem a volt barátommal...1 év kellett ahoz h mi összejöjjünk...a világ legboldogabb embere voltam...szerettük egymást, boldogok voltunk

1 hónapja szakított velem a barátom...egy világ omlott össze bennem...

azzal kezdte az egészet h át kell gondolnia pár dolgot a kapcsolatunkkal kapcsolatban...beszélgettünk...elmondta h már nem úgy szeret mint régen

másnap elmentem a munkahelyére mert volt egy kis dolgom...azt mondta lehet h egy fél év múlva újra összejövünk, de most nem tudja h mi van

utánna felmentem hozzájuk összepakolni /tudni kell h év elején odaköltöztem hozzájuk/ és hazaköltöztem...pakolászás közben írtam neki egy levelet...a párnáján hagytam

délután felhívott h végigolvasta a levelem...magyarázott dolgokat, azt is elmondta h gondolkodnia kell...lehet h 1-2 év múlva meggondolja magát és feleségül vesz

sokan mondták azt lehet h beijedt h most már hazasodnia kell...lehet

amikor felhívott azt is mondta ha bármire szükségem van nyugodtan keressem...erre mikor küldtem neki egy üzenetet válaszra se méltatott, a közösségi portálokon is kitörölt az ismerősei közül

nagyon hizányzik...még mindig szeretem és szeretni is fogom...vele képzeltem el az életemet /és még most is/

az elmúlt egy hónap alatt 1x sem keresett, se egy telefonhívás, se egy sms, se egy levél...szóval nem tudom h mi van vele...és ez elbizonytalanít...én várok rá bármeddig ha kell

szerelem volt első látásra...sablonosan a Nagy Ő

mindenki azt mondta h mi összeillünk, h olyan szépek vagyunk együtt

szerintetek mit tegyek?? vkinek van vmilyen ötlete??

141. 78826dc958 (válaszként erre: 140. - Honeycat)
2009. ápr. 15. 18:25
Nincs mit!Szurkolok neked.Remélem kibékültök.:-)
2009. ápr. 14. 03:50
köszi vrony :)
2009. ápr. 13. 07:56
A párommal október végén szakítottunk.Voltak vitáink a szakítást megelőző napokban.Aztán kiderült 1-2 dolog és a lekiismerete miatt nem tudott a szemebe nézni.Inkább elment.Szar volt,de nem hivtam fel.Ő viszont már másnap hívott,hogy szeret és vissza akar jönni.Mondtam még ne hamarkodja el,gondolja végig mit akar,mert az én életem nem átjáróház.Főleg mivel van egy 6 éves fiam.(Az apjától most válok.17 hónapja vagyunk külön.)1 hétig voltunk külön,de visszajött és azóta minden rendban van.Az én példámból kiindúlva azt tudom tanácsolni,hogy ha menni akar engeni kell.Ha sajnálatból megy vissza akkor az a kapcsolat nem fog sokáig tartani.Ha végiggondolja mit szeretne és úgy megy vissza az más.Az én párom is végiggondolta mit szeretne.Megbeszéltük,hogy szeret és adtam neki 1 esélyt.Azóta minden oké.Boldogok vagyunk.
2009. ápr. 13. 07:00
Aki menni akar azt el kell engedni...az erőszak sosem szül jót.
2009. ápr. 13. 04:01

Az a baj, hogy a nők is és a férfiak is egy-egy csalódás után beindítják a védelmi funkciót,

és ha olyan kerül az ilyen közelébe, aki tudná őt szeretni, még azt is elüldözi ezzel a hülyeséggel.


A 2 év szünet után a volt párom (miután 85 smst küldött egy hónap alatt, napi 3szor hívott h biztos jövök e a randira, négyszer bevallotta h oda van értem-de nem mer közeledni,

válaszul megírtam neki, h érzek egy burkot amit nem tudok ledönteni körülötte, válasz erősebb vagy, hidd el)

ma, mikor végre náluk aludtam volna, és 3 órát sétálgattunk az állatkertben, a kocsiban közölte, hagyjuk inkább az estét, nem akar bántani..


köpni nyelni nem tudtam, majd megkérdeztem mikor hajlandó végre ezt a burkot feloldani maga körül,


bekönnyesedtek a szemei,

válasz nem tudom,

agglegényként fogom leélni az életem

na? ti erről mit gondoltok?


azért mert 3 éve megcsalták, most egyéjszakásokon él, h ne kelljen elköteleznie magát

2009. febr. 27. 17:15
Szia!Bocsi,hogy ezt mondom,de szerintem a kislánynak meg kellett volna mondanod,hogy nem Ő az apukája.Így majd vissza fog élni vele és sokkal nehezebb lesz elszakadni.Én túl sok reményt nem látok,bár nehéz a pasikon kiigazodni.Az Én férjem is hányszor mondta már,hogy váljunk el,de tudom,hogy nem tenné.Egyébként felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó azt szokták mondani
2009. febr. 14. 23:44
Sziasztok!Tudna valaki valami jó tanácsal szolgálni.A barátommal kb 3 hónapja szakítottunk 6 hónapig együtt is éltünk.Nekem van egy kislányom aki 2 éves és abban a tudatban van hogy az exem az apukája.A 3 hónap alatt kb 6 szor találkoztunk,mivel én a szüleimhez költöztem a szakítás után,igy nagy lett a távolság.Soszor hivott telefonon és sokat beszélgettünk,de nem kettönkről.Nagyon szereti a kislányt.Az a baj hogy én elkeztem ismerkedni a neten és ezt tudattam is vele,de ö ugy csinált miint akit nem érdekel.Tegnap jöttünk haza mert nállunk(anyukájánál)töltöttünk 3 napot és miközbe ott voltunk telefonált és rájöttem hogy nő az.Ma felhivott és rákérdeztem azt mondta nincsenek együtt MÉG,de lehet.Azt mondta ne sztrájkoljak,mert neki is szarul esett hogy ismerkedtem és hogy mi már sosem leszünk együtt,de mikor nálluk vagyunk akkor érezteti,hogy szeret.Szerintettek van még esély a békülésre?
134. Szanka (válaszként erre: 133. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 10. 22:17
Miért is?
2008. márc. 10. 20:04
Nekem amúgy ezekből a topikokból az jön le,hogy a jelenlévő hölgyek mint egy 80%-a sosem szeretett férfit igazán.
2008. márc. 10. 20:02

Hagyni menni.

Ha szereted,hagyod elmenni,mert nem boldog veled és másra van szüksége ha elmegy.

131. koa (válaszként erre: 130. - Szanka)
2008. márc. 10. 19:52
szia Szanka! sajnos nem nagyon sikerül megoldani a dolgoka úgyhogy most úgy látszik vége van.
130. Szanka (válaszként erre: 128. - Koa)
2008. márc. 10. 17:50
Most mi újság veletek?
2008. márc. 10. 11:00
ha nagy büntkövett el hagyni ha nem akkor bocsájtás
128. koa
2008. jan. 29. 14:19
köszi!
127. Szanka (válaszként erre: 126. - Koa)
2008. jan. 29. 14:07

Már kezdek hozzászokni.

Nektek viszont szorítok.:)

126. koa
2008. jan. 29. 14:00
köszi a jótanácsot Szanka! sajnálom hogy nektek nem sikerült megoldonotok.
125. Szanka (válaszként erre: 124. - Koa)
2008. jan. 29. 13:53

Csak közben el ne felejtsetek összegyűjteni a jó dolgokat is.

Csak a saját példámból indultam ki, az én párom az gondolta, hogy én már nem szeretem, nem becsülöm... ezért aztán le is lépett.

124. koa
2008. jan. 29. 13:32
én úgy érzem hogy végig kénne gondolnunk mindkettőnken hogy ki mit rontott el, kinek mi nem volt emészthető, hogy eddig jutottunk és átbeszélni, szerintem, vagyis én így látom.
123. régiember (válaszként erre: 122. - Koa)
2008. jan. 29. 13:17
Igazából min gondolkodsz most a szünet alatt?
122. koa
2008. jan. 29. 12:51
hát ezt én se tudom, valahogy nem sikerül megbeszélnünk, mert mindig elrohan pár órára és után mikor visszajönn nem lehet beszéni vele, vagy csak nekem nem megy. a problémák meg csak sokasodnak ami addig vezetett hogy úgy döntötünk legyen egy szünet.
121. régiember (válaszként erre: 120. - Koa)
2008. jan. 29. 12:41
Ha szeretitek egymást akkor mi hiányzik? Miért nem tudtok beszélni a problémáról?
120. koa
2008. jan. 28. 15:29

sziasztok. én tőlem tegnap ment el a kedvesem 2év után, valójában közösen döntötünk, de még szeretjük egymást. én miután elment ugy éreztem, hogy jobb is mert így átgondolhatjuk hogy ki mit szeretne a másiktól ha egy kicsit nem találkozunk.

ő már hívott ma is hogy találkozzunk, de én úgy érzem kellenne egy kis szünet amig végigondoljuk mit akarunk. mit tegyek segítsetek?

119. Szanka (válaszként erre: 118. - Otis)
2008. jan. 28. 10:34
Gratulálok. Sok boldog évet kívánok neketek!
118. otis
2008. jan. 23. 16:58

Sok évvel ezelőtt elküldött a "nagyszerelmem",hogy menjek, amerre látok, ő már nem lesz többet a "nagyszerelmem". Hiába hagytam ott az állásomat, költöztem hozzá az ország másik felébe, güriztem mindenféle alantas melót, ez már lényegtelen volt számára. Minden indoklás nélkül tette. Azt hittem akkor, hogy ott ér véget az életem. Tettem is róla...


Szerencsére az idő, ahogyan mondani szokták a nagy közhelyeket, mindent megoldott. Most boldog vagyok :) Ősszel férjhez megyek az IGAZI NAGY SZERELMEMHEZ.

2008. jan. 23. 16:42
Aki menni akar az menjen is
116. Szanka
2008. jan. 16. 22:22

Két hét telt el...


Visszahódításról már szó sincs... Hagytam elmenni, sőt csomagolni is segítettem. Már csak az fontos, hogy emelt fővel léphessek ki ebből a kapcsolatból.

2008. jan. 16. 20:26
Ma végképp eldöntöttem,menjen!!!!!!
114. Szanka
2007. dec. 31. 10:26
Most éppen úgy néz, hogy megpróbáljuk rendbe hozni a dolgokat. Nem tudom mi lesz belőle, de ha meg sem próbálnánk... Később biztos bánnám.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook