Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vinted - tapasztalatok fórum

Vinted - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Vikyci)
jan. 28. 19:05
Kipróbálom aztan majd meglátjuk. Valami olcsóbb dologgal kezdek. :)
jan. 28. 18:59
Nekem csalódás. Mondjuk csak egy pár cuccot tettem fel eddig, de már többször kaptam fake e-maileket, hogy xy kifizette az árát, de amikor beléptem az oldalra, ott se üzenet, se kód, semmi.
jan. 28. 13:05
Csak egy gondom van ezzel az egésszel. Ahogy néztem nagyon nyomott árakon megy el minden. Van egy vadiúj szövetkabátom, sose volt rajtam, 1 éves sincs, 35 ezerért vettem, ezért mennyit kérhetek el mégis? Nagyon áron alul se akarom adni.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Hpetra22)
jan. 28. 13:00
Köszi. Ez érdekelt volna. Tehát akkor viszonylag biztonságos. A vevő a Vintednek fizet? Előre, utólag, ahogy megkapta az árút? Mi van ha nem jön be neki? Vissza kell utalnom a pénzt?
jan. 28. 12:47
Van egy totál részletes leírás magában az applikációban. Amúgy sokat használom, eddig csak pozitív tapasztalatom van. Mondjuk ott is vannak sötét emberek, mint mindenhol, de szerintem ha a leírást megtalálod és tudod értelmezni akkor a többivel se lesz gond.
jan. 28. 11:39

Szia! Úgy működik, hogy feltöltöd a ruhát, képpel, árral, leírással. Ha valaki szeretné megvenni, akkor ő a Vintednek fizeti ki a pénzt először. Te csomagautomatában adod fel a csomagot (méret emiatt fontos) úgy, hogy a Vinted ad egy kódot, azt beütöd, beteszed az automatába és ennyi. Nem fizetsz semmit.

Amikor a vevő megkapja, akkor utána a Vinted jóváírja neked a pénzt a kontódon, amit vagy levásárolsz vagy átutaltatod a bankszámládra.

Nekem reklamációm még nem volt, így arról nem tudok nyilatkozni, eddig minden simán ment. De olvastam már cifra dolgokat erről is.

jan. 28. 11:04
A helyben itt nálam nem működik. De azért köszi a hozzászólást. ;)
jan. 28. 10:52

A kamaszlányom ad-vesz. Elégedett.

Egyedül intézi, így részleteket nem tudok. Helyben személyes átadás és kp.

jan. 28. 10:39
Hello! Valaki adott már el ruhát Vinteden? Tapasztalatokat várok. Fizetés hogy megy? Szállítás, egyebek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook