Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Villámcsapás, vihar nélkül fórum

Villámcsapás, vihar nélkül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Villámcsapás, vihar nélkül

1 2
8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Globus)
2013. nov. 3. 10:20
Én olykor arra ébredek. Kakukkos óra hangeffekt van beállítva a telefonomon ébresztőnek. :D
2013. nov. 3. 10:19

Meg voltam győződve, hogy csak fröcsögő elítélendő kommentek fognak várni:) Köszönöm, hogy bebizonyítottátok, hogy nem:)


Igen visszaírtam neki, bár hezitáltam...:) Két órát fogdostam a telefonomat, mint más a légzőkészüléket:D Végülis visszaírtam, és nemrég találkoztunk is:) De sajnos a helyzet változatlan...

6. globus (válaszként erre: 3. - 4740439ec6)
2013. nov. 3. 10:17
Arra aztán nem :)))
2013. nov. 3. 10:17
Nincs ennek vége :)
2013. nov. 3. 10:15
Ugye válaszoltál az üzenetre? Remélem, hogy igen.
2013. nov. 3. 10:14
Az élet marha rövid!Minden lehetőséget meg kell ragadni a boldogságra,mert egyszer csak arra ébredsz,hogy kakukk!
2013. nov. 3. 10:10

Nagyon szép!!!!!

Remélem válaszoltál az üzenetre!!!!!

Nem szabad feladni!

2013. nov. 3. 09:08
Február, a hideg szél még csípi az arcomat, a tavasz közeledte még messze messze jár, mégis szikrázó napsütötte a délután, mely meghatározza az életem hátra levő időszakát. A február, hol mások fázva bújnak sáljaik mögé, és remélnek egy melegebb holnapért, én a legforróbb nyáron nem voltam olyan boldog, mint attól a naptól kezdve, négy hónapon át..
Ezen a februári napon történt, hogy az addigi életem fenekestül felfordult. Nem kerestem én társat, nem kívántam beállni az elvált nők klubjába, még akkor sem, ha a férjemmel eléggé eltávolodtunk egymástól...

Ugrás a teljes írásra: Villámcsapás, vihar nélkül
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook