Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Viber mutathatja rosszul, hogy valaki elérhető vagy nem? fórum

Viber mutathatja rosszul, hogy valaki elérhető vagy nem? (tudásbázis kérdés)


2023. jan. 9. 22:16

Létezhet. Régen én is használtam és jelezték hogy elérhetőnek mutat, pedig nem voltam fent. Az időpontokat is kedve szerint mutatja. 1-2 évente frissíteni kell.

Ha kedvesek a beszélgetések, akkor screenshot-al mentsd le őket. A Skype ugyanezt csinálta, egy idő után megbolondult, de állítólag most megint jó.

2023. jan. 5. 22:41

Ráadásul van még valami.

Pár nappal ezelőtt megjelent egy ismerősöm Viberen, azaz kiírta nekem üzenetben, hogy XY új a Viberen. Aztán most pár perce megint kiírta nekem ugyanannál az ismerősömnél.

Ez is hiba?

Vagy létezik, hogy valami miatt az illető lekapcsolódott a programról, aztán most vissza. Bár ezt eléggé furcsálnám

5. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 5. 21:02
A viber sosem volt pontos.
4. halao12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 5. 14:06
Igen. Sőt ha hívod, kicseng, de ő csak akkor látja a hívást ha belép az appba.
3. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 5. 14:04

Igen lehetséges, már többször is tapasztaltam. Volt hogy férjem már egy napja nem jelentkezett be Viberbe és nálam mégis azt mutatta hogy pár perce elérhető volt.

A következő viber frissítésnél vissza állt és azóta nincs ilyen hiba.

2023. jan. 5. 13:55
Elképzelhető. Én már mindkettőnél találkoztam hibával.
2023. jan. 5. 13:53

Létezhet az, hogy Viberen tévesen mutatja, valaki elérhető?

Tehát mondjuk a net be van kapcsolva a telefonján, de a Vibert nem használja éppen, mégis azt írja ki, hogy elérhető.

Elképzelhető hogy a Viber sem pontos? Mert Facebook messengerrel kapcsolatban már hallottam ilyen problémát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook