Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vettem egy ételpárolót! Kinek van még? És kinek hogy vált be? Ha tudtok írjatok receptet! fórum

Vettem egy ételpárolót! Kinek van még? És kinek hogy vált be? Ha tudtok írjatok receptet! (tudásbázis kérdés)


7. Kormi1985 (válaszként erre: 5. - 1fc6b1dbaa)
2007. aug. 9. 09:06

Kedves Anselmus!


Köszönöm a választ, de sajnos nincs kertes házam ahol használhatnám, így kénytelen leszek valahogy itt a panelban megoldani a helyzetet... ha nem tetszik a szomszédoknak vegyenek nekem egy kertes házat és örömmel távozok! :-)

Nekem nagyon bejön az edényben párolt krumpli és répa... ma a halat fogom kipróbálni! A csirke sem rossz csak kicsit sokat pároltam elsőre és másnap már kicsit kiszáradt... legközelebb csak annyi csirkét párolok amit egyszerre meg is eszek!

2007. aug. 8. 21:40

Nekem van egy nagyon egyszerű, de praktikus párolóm. Egy kis fém edényke, rózsaszerűen szét-nyílik, attól függően, hogy milyen fazékba rakom. Tehát fazékba egy kis víz, aztán bele a pároló, ami mindenbe passzol, és lefödöm a fazék födőjével.

Sokat használom zöldség, esetleg gyümölcs párolásra, nagyon szeretem, a tisztítása csak síma mosogatás.

5. 1fc6b1dbaa (válaszként erre: 2. - Kormi1985)
2007. aug. 8. 20:44

Kellemes estét,kedves Kormi!



Nekem van egy Tefal kétszintes párolóm.Tapasztalatok??? Vegyes... Egyrészt remek,mert benne marad az ételekben a tápanyag egy része,de... Nagyon hamar vízkövesedik és csak ecettel lehet tisztítani.Ez még nem lenne gond,ha kertes házban élnék,de egy társasházban már problémás a tisztántartása.:) A lakásban lehetetlen,úgyhogy egy időben az erkélyen tisztítottam,de annak meg az lett az eredménye,hogy elsődleges célpont lettem a bérgyilkos szomszédok palettáján.Gyakorlatilag ecetszagban úszott a kerület.Később azon is gondolkodtam(mivel rettenetesen fortyogott),hogy talán én vagyok a felelős a globális felmelegedésért.Szóval használd,ha kertes övezetben laksz,de azért figyelj oda a mozgó piros ,pici pöttyökre.:)

2007. aug. 8. 13:35
Nekem van ilyen műanyag pároló, alulra vizet kell bele tölteni, majd rács, fölé a hús, zöldség, stb. És az egésznek van egy teteje. Régen sokat használtam, mostanában már kevésbé. A szerkezet árammal működik, nem gázra kell rakni.
2007. aug. 8. 12:53
Nemá... rajtam kívül itt senkinek nincs ételpárolója??
2007. aug. 7. 18:01
Szeretném megtudni, hogy kinek van még párolója és hogy mennyit, hogyan használja!
2007. aug. 7. 17:22
Vettem egy ételpárolót! Kinek van még? És kinek hogy vált be? Ha tudtok írjatok receptet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook