Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés után egyből szivárvány baba? fórum

Vetélés után egyből szivárvány baba? (beszélgetős fórum)


jan. 27. 11:27

Igen, az volt, testileg és lelkileg is, tisztán emlékszem rá, pedig 23 éve volt, a nagylanyom aki a vetélés után fogant, 22 éves lesz nyáron :) azóta született megegy kislányom, vele sem volt gond, bár irattam fel progrszteront, azt szedtem a nagyobbiknal is első három hónapban.

Minden rendben lesz 🤞🍀

jan. 27. 11:12
Köszönöm! A vetélést átélni borzalmas, de mint írtátok is van remény.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - SsueB)
jan. 27. 11:11
Gratulálok! Csodás dolog lehetett megtudni, hogy megint kisbabás vagy! Úgy érzem most nálunk is minden rendben lesz. Az előző kisbabától, a vetélés óta már nem lehet ez a hcg mennyiség.
jan. 27. 09:12
Nekünk 9 hetesen derült ki, hogy valamikor a 6.hét környékén megállhatott a fejlődésben és elhalt. Az orvosom tanácsára kivártuk, hogy a vetélés magától meginduljon. Ez rá egy hétre történt, a folyamat szépen, beavatkozás nélkül lezajlott. Alig 5 hét múlva hívtam, hogy pozitív tesztem van... megijedt picit, nem-e a vetélésből maradt vissza valami, ami problémát okoz, azonnal küldött is vérvételre, de minden rendben volt, már lassan 7 hónapos a kis szivárványbabánk :)
jan. 27. 07:54
Én a vetélés után a második hónapban már terhes voltam. :) és en is így voltam, magától kitisztult minden. Az elsőben nem, de az azt követő hónapban már az voltam. :) sztem kell egy kis idő, amíg a szervezet visszarazodik, de nagyon szurkolok, hogy valójában az legyél!! Sok sikert! 😘😘
jan. 26. 20:17
Köszönöm!
jan. 26. 19:56
Hát, ha pozitív a teszt...
2. tyityu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 26. 18:53
Szia ! Tesztelj 2 nap mulva vagy menj el hcg vervetelre es 2 napra ra szinten. Nekem veteles utan azt mondtak a korhazban hogy tobb hettel utana is pozitiv a teszt. Ido kell mire a hcg teljesen kitisztul. Ezert tesztelj 2 nap mulva, hogy erosodik e.
jan. 26. 18:43
5 hete vesztettük el 7 hetes kis babánkat. Nem volt orvosi beavatkozás, magától kitisztult minden. Orvos is mondta, hogy minden rendben, teljesen tiszta. Azóta sem jött meg. Most délutáni pisiből 5 hétre rá, 2,5 órás pisi visszatartás után halvány pozitívat teszteltem Exepil korai terhességi teszttel. Együtt voltunk a párommal, amikor már nem véreztem és jól voltam. Tojásfehérje nyák is volt, ami az ovulációt jelenthette. Lehetséges lenne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook