Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Veszélybe kerülhet az életem, ha belevágok ebbe? fórum

Veszélybe kerülhet az életem, ha belevágok ebbe? (beszélgetős fórum)


1 2 3
23. Miss Poppy (válaszként erre: 22. - Bözsi néni)
2015. jan. 31. 19:21
Hát,valóban elég gáz,hogy ilyen fiatalon ilyen baromságokkal eltöltenie a szombat estét..
22. Bözsi néni (válaszként erre: 21. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 19:19

Meg nem kell kíírni ilyen baromságokat! Kamu az egész!


Nincs más szórakozásod? Elég szánalmas.

21. szaboregi (válaszként erre: 20. - Bözsi néni)
2015. jan. 31. 19:17
Ne szórakozzak veled a "kamu" fórumjaimmal? Nem kell elolvasni :)
20. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 19:15

Szerintem te egy unatkozó kis hülye vagy, aki fórumokat írogat itt ki, kiélve a fantáziáját.


Egy szavadat sem hiszem el, és szórakozzál légy szives a hajaddal, vagy valami mással, de ne velünk!


Ha unod magad, segíts anyádnak, mosogass, moss, vasalj meg takaríts!

19. szaboregi (válaszként erre: 12. - Barbylove)
2015. jan. 31. 19:15
Tényleg, folyton bókol nekem, szépeket mond, sose volt még ilyen fiú mellettem, meg mostanság rengeteg időt töltök vele, sokat vagyok nála, így érthető a ragaszkodás
18. manó2000 (válaszként erre: 1. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 19:14
Nem a származásával van a gond hanem a többivel. Hagyd ott amíg nem tudod a többit, utána már talán ki se tudsz lépni ha akarnál sem!
17. andi6020 (válaszként erre: 9. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 19:07
Kavarj inkább mindenkivel. Ha már ilyen nyitott vagy.
16. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 19:06

Ne aggódj, nem fogsz belepusztulni, ha lelépsz. Ha mégis, akkor meg már úgyis mindegy.


Amúgy meg nem féltelek, majd elkezdesz megint mindenkivel kavarni, és nem lesz gond.

2015. jan. 31. 19:05

Menekülj!

Minél gyorsabban!!!

2015. jan. 31. 19:05
Gratulálok.A többit nem írom mert szabályellenes.
13. vacsa (válaszként erre: 7. - Mmacus)
2015. jan. 31. 19:03
Karácsonykor meg még másik rosszfiúba volt "belezúgva"...
12. barbylove (válaszként erre: 1. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 19:03

1,5hónap után ennyire ragaszkodsz hozzá? 18éves vagy, érettségi után, kezdj valamit az életeddel és ne légy kitartottja valakinek, akit nem is ismersz! Használd az eszed! Ne hagyd, h mellékvágányra kerüljön az életed!

Te is érzed, h baj van a sráccal, tehát a rózsaszín köd mögül is érzékeled. Most még könnyebb lenne elfelejtened, mintha lehúzol vele pár évet, aztán szépen derülnek ki róla a rosszabbál rosszabb dolgok, de te megszokásból mindent eltűrsz és sz.r életed lesz.

2015. jan. 31. 19:02

Lehet, hogy most úgy érzed "belehalsz, ha nem láthatod", de amikor majd megismered a titkolt

dolgait, rájössz, hogy kár volt egy percet is rááldozni!

Sablonszöveg, de igaz: NEM hozzád való!

Az olyan életre amilyen az övé, születni kell!

Te nem olyan vagy, és én is azt mondom, menekülj

amíg teheted!!

10. Miss Poppy (válaszként erre: 9. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 19:02
Mindegy,felejtsd el...!!
2015. jan. 31. 19:01
1.5 honapja ismertem meg, es nemreg kezdett alakulni valami kozottunk.
2015. jan. 31. 19:01
Szerintem ne meny bele!
7. mmacus (válaszként erre: 1. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 18:59
Mióta tart ez a kapcsolat? Mert január 9-én még mindenkivel kavartál a kiírt fórumod szerint.
2015. jan. 31. 18:58

"Erzem, hogy nincs minden rendben ezzel a fiuval, hogy nem tisztak a dolgai, de akarhanyszor rakerdezek, csak azt mondja, majd mindent megtudok idoben."



Neki időben, vagy neked időben?

Ha tiszta éltet akarsz, tartsd magad távol tőle.

2015. jan. 31. 18:57
Így kivülállóként, semmi sem stimmel a fiúval. És a származása csak egy dolog a sok közül. Először is a roma, román kombó elég veszélyes! Másodszor pedig, ha vannak kétes ügyei, csak bajod származhat belőle! Menekülj, amíg teheted!!
4. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 18:55

Szia!

18 éves vagy, a fiú meg gáz, de legalábbis veszélyes.

Szóval hagyd ott. Amíg még teheted. A szerelembe meg nem halsz meg.

Legfeljebb egy-két hétig úgy érzed, amíg egy másik helyes srác rád nem mosolyog.

3. vacsa (válaszként erre: 1. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 18:54
Keress mást. Eddig is kavartál fűvel-fával, úgyhogy menni fog.
2015. jan. 31. 18:54

"Erzem, hogy nincs minden rendben ezzel a fiuval, hogy nem tisztak a dolgai"


Ha te így érzed,akkor eszerint tégy...

2015. jan. 31. 18:50
Lehet hogy rossz helyre írom, de mar nincs több ötletem. 18 eves lany vagyok, jovore fogok erettsegizni. Harmonikus csaladban nottem fel, nagyon jo nevelest kaptam. Jo "gyerek" vagyok, rengeteg baratom van, akikre mindig szamithatok, szoval semmi okom nem lenne panaszkodni. De megismertem egy fiut, aki teljesen felforgatta az eletem. 24 eves, jokepu, nagyon rendes, van munkaja, (egy autokereskedesuk van egy haverjaval, meg mellette meg csinal valamit de azt nemtudom, mit), jol keres, szoval rendben van. Egyeduli "bokkeno" a szarmazasa : az edesapja roman, az edesanyja roma szarmazasu. Nekem ezzel semmi problemam nem lenne, abszolut elfogado es nyitott vagyok, de a szuleim. Nem tudnak a sracrol, nem merem nekik elmondani, ok nem tudnak elfogadni a szarmazasat. A szarmazasat sem, es egyeb dolgokat sem : annak ellenere, hogy igenyes, jol keres, a legnagyobb gettoban lakik Budapesten, ahol fenyes nappal is felek, de O ezt a helyet tekinti otthonanak. (Elotte Bukarestben elt, oda is jart egyetemre) Raadasul a minap, amikor arra jartam, tobb "rosszarcu" alak is megallitott, es kerdezoskodott, hogy "En vagyok-e az ..... baratnoje?" Aztan 'tanacsoltak' hogy nagyon vigyazzak vele, vagy menekuljek... Teljesen ledobbentett, hiszen olyan arcok mondtak ezt, akikre ranezni is felek, es nagyon ugy tunt, hogy nem vicceltek. Tudom, hogy ez igy nagyon zavaros, es erthetetlen, de borzalmasan ketsegbe vagyok esve. Erzem, hogy nincs minden rendben ezzel a fiuval, hogy nem tisztak a dolgai, de akarhanyszor rakerdezek, csak azt mondja, majd mindent megtudok idoben. Csak a legjobb baratnom tud Rola, aki nagyon felt es folyamatosan szajkozza, hogy hagyjam ott. Talan ez lenne a megoldas, de keptelen vagyok ra. Nem megy. Folyton hianyzik es egyszeruen belepusztulok, ha nincs velem. Nem tudom, mit tegyek......1.5 honapja ismerem, mar eloallt azzal, hogy koltozzek hozza, hogy amint leerettsegiztem, el akar venni, szuljek neki, stb. Meg a tenyeren hordoz, sose bantak meg velem ilyen jol, folyton dicser, elkenyeztet, mindent megkapok tole, amire egy lany vagyhat...Ossze vagyok zavarodva. Nem irnam, hogy ha volt vki hasonlo helyzetben, akkor segitsen, mert valoszinuleg senkivel nem fordult meg elo hasonlo, de ha lattok valamit, amit en a rozsaszin, gettoszagu kodtol nem, es tudnatok valamit tanacsolni, nagyon megkoszonnem, es halas lennek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook