Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


49. rzsuzska (válaszként erre: 48. - 72f62a66ed)
2009. dec. 31. 17:01

Nem kell szégyenlened magad. Én azért emlékszem rád, mert nagyon parán voltam, s teljesen megnyugtattál. Benézek a másik fórumra is, de szerintem majd csak új évben.

BUÉK mindenkinek!

48. 72f62a66ed (válaszként erre: 46. - Rzsuzska)
2009. dec. 30. 19:51

szia!


Szégyenlem magam, de nem emlékszem rád. Pedig mindig mindenkit megismerek. Talán élőben jobban felismernélek.

Nagyon szép kisfiad van!

Amúgy nyitottam egy fórumot "Varga Kornél kismamái" címmel. Ha gondolod csatlakozz hozzánk (bár nem vagyunk sokan)!!!

2009. dec. 30. 18:25

Ja, s nekem a nővérekről is jó véleményem alakult ki. bár azért a nappalosok között volt egy-két gázos arc.

Viszont volt egy kis szemüveges bicegős csaj. Ő nagyon aranyos volt, mindenben segített.

46. rzsuzska (válaszként erre: 22. - 72f62a66ed)
2009. dec. 30. 18:22

Szia


most néztem a képeidet. Asszem én ismerlek. Na, ez egy kicsit túlzás, de 2008 április végén együtt voltunk a Kornélnál rendelésen. Én akkor voltam 4-5 hetes. Sokat beszélgettünk a rendelőben. Nagyon szépeket meséltél a Kornélról, s ezt utólag meg is tudom erősíteni.

45. rzsuzska (válaszként erre: 22. - 72f62a66ed)
2009. dec. 30. 18:19

Szia


Én is Varga Kornélhoz járok. Én 2009 januárban szültem, pont Kornél volt ügyeletes, uh szerencsém volt. Tényleg nagyon segítőkész volt.

Mondjuk nekem a Móritzról sincs rossz véleményem, velem tök rendes volt. Meg Somogyi sem volt gáz. Viszont a Leiner az egy pa...szt! Nála voltam 18 hetes uh-n. Telefonált közben, meg b..kodta a hasamhoz a fejet, aztán mehettem 21 héten ismételni, mert "nem látott semmit" Vajon miért???

2009. dec. 23. 17:08
Sziasztok.Sajna megint dokihoz kell mennem,de nem tudom,kihez.A Farkas doki nagyon jó,de nagyon drága,most nem tudom megfizetni.A máv rendelőbe meg csak januárban tudnak fogadni,ki tudja mikor.Hallottam,hogy a széchenyi u.-ban rendel dr.Kovács Lajos,s ő csak 5ezret kér egy teljes körű vizsgálatért,róla esetleg tudtok valamit?Vagy tudtok valakit ajánlani aki max.ennyit kérne egy vizsgálatért?Hüvelyi uh stb.
43. ice kuszi (válaszként erre: 42. - Katka83)
2009. dec. 23. 14:49
Köszi! De tuti? Mert le van véve a papír a tel.számával, ami pár hónapja még kint volt. Ezért gondoltam, hogy már nincs ott. Akkor most nem kell időpontot kérni?
42. Katka83 (válaszként erre: 41. - Ice kuszi)
2009. dec. 22. 20:55
Szia!Csütörtökönként rendel a Szent Mártonban,szerdánként az Árkádiában.
2009. dec. 22. 17:42
Sziasztok! Nem tudja véletlenül valaki, hogy Dr. Herczeg Tihamér rendel-e még a Szent Márton utcában magánban? Előre is köszi!
2009. dec. 10. 18:24
Sziasztok!Németh Levente tényleg csak maszekban rendel?
2009. nov. 21. 21:19

május 20:)


nekem is furcsa...első olyan babavárásom, ahol van netünk:D

2009. nov. 21. 18:13

igen, jó lenne. Milyen furcsa, mikor az első babámat vártam még nem volt internetünk, 12 éve. Igaz orvost választani lehetett. Abból az időből nincs is rossz tapasztalatom.

Zsu! Akkot Te is 15-16 hetes lehetsz?

37. fbab8271ce (válaszként erre: 35. - Trixiusz)
2009. nov. 20. 08:40
lehet majd összefutunk a kórházban:)
36. 72f62a66ed (válaszként erre: 35. - Trixiusz)
2009. nov. 19. 21:36

Szia!


Sajnálom hogy rossz tapasztalataid vannak. Én az első terhességem utolsó két hónapját töltöttem kórházban. A terhespatológián a legjobb nővérek voltak. Mindig nagyon segítőkészek, bármit kérhettünk tőlük. Nagyon jó kapcsolat alakult ki a kismamák és a nővérek között. Igazából az orvosok is jól álltak a kismamákhoz, egy-két kivételével, azokkal meg nem foglalkoztunk.

2009. nov. 19. 14:28
Én is májusban fogok szülni. Egyenlőre félek az egésztől, mivel már volt egy két aprócska gondom sajnos megismerhettem a kórházi hozzáállást. A férjem is teljesen ki volt akadva. Szerintem a leg alapvetőbb dolog egy kórházban a kedvesség, emberség mind az ápolók, mind az orvosok részéről. Én nagyot csalódtam, különösen az ápolószemélyzetben.
34. monizsofi1982 (válaszként erre: 14. - 228bb89282)
2009. nov. 18. 09:55
Én is a Farkas dokihoz jártam végig,csak nem nála szültem :(
2009. nov. 18. 09:47
szerintetek mi az oka, h a jó orvosok sorban mind itthagyják a kórházat???
2009. nov. 18. 09:37
Dorec: mivel valószínű programozott császár lesz, azt úgy szokta intázni a doki,h olyan időpontra beszélitek meg, amikor ő van...
2009. nov. 18. 09:31

május 20ra vagyok kiírva...

elvileg Péter doktorhoz fogok járni ( a kiskönyben ez van)

de még gondolkodom rajt...

elsőt Leinernél(fogadott)

Ruttnernál szültem a másodikat, (akkor már, mint ügyeletesnél)

2009. nov. 18. 09:29
igen a túlórapénz...de akkor is nagy kicseszés, h mi kismamák szívunk miatta...mert ez nem egy térműtét v epekő v ilyesmi, azért a szülés egy intim dolog....nekem első fiamnál 20 óra után akkor kezdett haladni a szülésem, amikor a dokim odaért... szerintem pszichésen is segített a dolog!!!!na és ez a nem mindegy
29. 72f62a66ed (válaszként erre: 28. - Trixiusz)
2009. nov. 17. 22:34

Szia!


Sajnos ezt saját maguknak köszönhetik az orvosok. Ha annak idején nem cirkuszolnak a túlóra pénz miatt, akkor talán még most is lenne szabad orvosválasztás. Szerintem több pénzt kaptak egy-egy szülés alkalmával, mint amennyi a túlórapénzük lett volna. Na mindegy, ez nem ide tartozik.

Remélem neked is olyan szerencséd lesz mint nekem, és ott lesz az orvosod a szülésnél!

Jó egészséget kívánok!

2009. nov. 17. 21:28

Sziasztok!

Most találtam erre a fórumra. Én májusban fogok szülni, Ruttner Pálhoz járok. Szerintem nagyon gáz, hogy nem szülhetsz a választott orvosodnál a megyei kórházban.

27. 72f62a66ed (válaszként erre: 26. - Dorec)
2009. nov. 17. 11:17

Szia!


Bocs hogy belekontárkodom, de szerintem nyugodtan kérdezd meg a Kornélt hogy szülhetsz nála vagy sem. A "tervezett" császárnál biztos meglehet beszélni hogy ő legyen bent a szülőszobán.

Én nála szültem mindkét fiamat, azóta is hozzá járok, és most a sógornőm is hozzá jár. Jó fej doki, én nagyon szeretem. A szülésnél is minden rendben ment ,végig mellettem volt, egy rossz szavam sem lehet rá.

26. dorec
2009. nov. 17. 10:39
sziasztok, Zsu mikor szülsz? Én március elejére vagyok kiírva, Varga Kornélhoz járok. Nekem már most biztos hogy császárral szülhetek csak, mert van egy nyitott gerinccsigolyám ami miatt veszélyes lenne. Szerintetek ilyen esetbe fel fogadhatom a dokimat? Még halogatom a kérdést felé, azért van még időm bőven.
2009. nov. 14. 10:10

csak ne náluk szüljek...

volt szobatársam( 2. fiamnál), azt mondta, S. volt ügyeletben, amikor felkerült szülőszobára, de azt mondta, inkább hazamegy, de nem fog nála szülni...

nekem még nem voltak személyes tapasztalataim velük...de ennyi rossz után, ne is legyenek...úgy menjek majd szülni, h rettegek attól, ki lesz ott doki????

és ez csak nálunk van így szhelyen...tőlünk vettél el a szabad orvosválasztást!!!!

24. 72f62a66ed (válaszként erre: 23. - Fbab8271ce)
2009. nov. 14. 09:59
Jah igen, a Somogyi. Hogy is hagyhattam ki. Az egy b..om!
2009. nov. 13. 18:34
jót nem hallottam róla... M A -ról, se a Somogyiról...
2009. nov. 13. 12:42

Sziasztok!


Én a Varga Kornélhoz járok, nála szültem mindkét fiamat. Elsőnél még lehetett orvost választani, másodiknál már nem, de szerencsém volt, mert ő volt az ügyeletes a szülőszobán. mindkét szülésemnél végig ott volt. Egy perce sem hagyott magamra. Kedves, nyugodt doki.

Előtte jártam a Móritz Andráshoz, na ő nem igazán jött be, nem részletezném hogy miért. Akit érdekel, megírom privibe.

21. N.Rita (válaszként erre: 6. - Da5a93d992)
2009. nov. 7. 15:08

Tapasztalataim alapján Dr. Nedeczky Ivánt nyugodt szívvel merem ajánlani.

Már volt két hasi műtétem azokat sajnos nem ő végezte és 2009. szeptember közepén – miután megvizsgált – kiderült, hogy lesz egy harmadik is. A méhemet kellett eltávolítani a benne levő hatalmas myoma miatt. Rettegve vártam a műtét napját, hiszen az előző két műtét bonyodalmai miatt úgy gondoltam, hogy pontosan tudom, mi vár rám. De tévedtem, ugyanis az ő magas fokú szakmai tudásának, végtelen türelmének és kedvességének köszönhetően – amit az első vizsgálattól elkezdve a kórházi tartózkodáson keresztül a felépülés időszakáig tanúsított – teljesen másképp alakultak a dolgok.

A beavatkozás nem volt sima ügy, mivel nem csak a méhet kellett kivennie, hanem az előző két műtét után kialakult összenövésekkel és egyéb dolgokkal is meg kellett küzdenie. Laikus vagyok, de nyilván profi munkát végzett, hiszen a műtétet követően az első napok fájdalmait leszámítva semmi gondom nem volt, a sebek szépen és gyorsan gyógyultak. És csak úgy „mellékesen” szombathelyi létére a celldömölki kórházban mindennap – a hétvégi napokon is – meglátogatott, érdeklődött.

Tudom magamról, hogy nem vagyok egy egyszerű eset, ezért a műtét előtt és után is egy csomót aggodalmaskodtam, cetlivel a kezemben mentem hozzá és az arról felolvasott kérdésekkel bombáztam, néha ugyanazokkal, de mindig türelmesen elmagyarázott mindent.

A kezelés során számomra bebizonyította, hogy ő olyan orvos, aki emberszámba vesz, és akinek elsődleges szempontja, hogy én mielőbb meggyógyuljak.

És ami különösen kiemeli: hozzáállása nem függött attól, hogy tisztáztuk-e már a mai világban mindent meghatározó „első kérdést”.

2009. nov. 2. 16:19
köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook