Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vékony szálú hajamat nincs fodrász, aki jól levágja. Már... fórum

Vékony szálú hajamat nincs fodrász, aki jól levágja. Már... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
35. Channa* (válaszként erre: 31. - Timycat)
nov. 20. 06:38
Mert hátul nem tudom levágni:(
34. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 20. 05:51

[link]


Elég jól el magyarázza szerintem.

33. Miss Angel (válaszként erre: 28. - 3066f49f9a)
nov. 14. 21:49
és akinek nem göndör?.o
32. michelle.r (válaszként erre: 30. - Bichi)
nov. 14. 21:00
Ez így van. Az én fodrászom kis túlzással szálanként rakja össze a frizurát. Nem is vállal el mindenkit. Elmondja, hogy mire alkalmas a vendég haja, milyen színből meddig tudja világosítani anélkül, hogy szétcseszné. Ha a vendég mégis kardoskodik, elküldi. Nem adja a nevét hozzá.
31. timycat (válaszként erre: 19. - Channa*)
nov. 14. 20:44
Miért nem magadnak vágod? Minek jársz fodrászhoz?
30. Bichi (válaszként erre: 5. - L’Engel)
nov. 14. 20:25
Na erre mondja a fodrászom, hogy a jó fodrász 50 percet vág, és 10-et szárít, és nem fordítva, mint a legtöbb, hogy álljon is valahogy :)
29. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 20:21

Mondjuk nagy kérdés, hogy ezek közül melyik, mert egyik-másik azért nem a legegyszerűbb.

Az én fodrászom mondjuk simán megcsinálja ezek közül bármelyiket :)

28. 3066f49f9a (válaszként erre: 25. - Miss Angel)
nov. 14. 20:02
Vékony szálú a hajam. Dúsnak TŰNIK, mert göndör. Nem lapul. Ha kiegyenesítem, akkor sem. Felemelkedik. 😄
27. 3066f49f9a (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 19:44
Ehhez göndör, vagy hullámos haj kell.
26. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 19:20
Ez egy fodrász által főnötott haj. Ez senkinek nem lesz ilyen otthon magának csinálva. Ehhez a fazonhoz sok haj kell, talán még kicsit tupírozva is van. Nekem normál hajam van, van tartása is magától mégis csak akkor lenne ilyen ha fodrász száritja.
25. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 18:50

ha vékonyszálú a hajad és még kevés is,akkor fogadd el,hogy le fog lapulni,hogy kínlódni kell vele,hogy meg kell tanulnod formázni -ha egyáltalán rááll a kezed-stb,stb.

ha szimplán csak vékonyszálú,de sok,akkor van könnyebb dolgod,akkor valosithatók meg ezek a frizurák,amiket linkeltél.

akinek alig van haja,annak tényleg nem áll sehogy,ott max a póthaj segit,amit gondolom nem tervezel.

azért próbálj egy jó fodrászt találni,és szerintem minél rövidebb frizurát csináltatsz,annál jobban jársz.A hosszú ,kevés, lapos haj borzasztó csúnya tud lenni.

24. Myra
nov. 14. 18:11
Nekem is vékony szálú, de sűrű , hosszú a hajam.
23. Channa* (válaszként erre: 21. - Globus)
nov. 14. 17:16

Pont erre írtam, hogy én magamról szoktam fotót mutatni, hogy milyen hajat vágjon, mert ez esetben nem mondhatja, hogy az én hajam nem olyan minőségű, nem úgy nő, más a fejformám;)


Én is a hátul felnyírt hajat szeretem, ha hosszabb, akkor már nyanyának érzem magam...

22. hajnallányka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 16:09
Nekem vágtak ilyesmi bob frizurát, nagyon rövidre vágták. Ahogy írták is már előttem, mindig be kellett szárítani. Végül is jól állt mikor már kezdett nőni. Volt aki jó hajat vágott, csak ő tanuló volt:) sajnos nem ebben a városban él.
21. globus (válaszként erre: 14. - Channa*)
nov. 14. 16:07

A hínárral maximálisan egyetértek, de én sok klassz rövid hajat látok.

Régebben hátul felnyírtat viseltem. Szomszédasszonyom ugyanahhoz a fodrászhoz jár, és folyton rágja a fülét, hogy ugyanúgy vágja le, mint az enyémet. Hiába mondja, hogy ugyanúgy csinálta, más a fejformája, a hajnövése, neki a nyakán sokkal lejjebb van a hajvonal. De csak kötötte az ebet a karóhoz, hogy ilyent akar hátul 😀

Mióta hosszabb a hajam, soha nem fekszem el, selyempárnán nem kócolódik. Ha nem fésülködnék, talán észre sem vennék. Kár, hogy szaporodnak a fehér szálak, kúlönben minden tiptop lenne...

20. libikóka (válaszként erre: 19. - Channa*)
nov. 14. 15:58

Figyelj,, alapból abból indulsz ki hogy mindeki tud frizurat képezni magának.

Sokunk talán igen,,de van akinek nem megy.

Persze ha még rosszul is van levágva ,,,🥺

19. Channa* (válaszként erre: 17. - Libikóka)
nov. 14. 15:54

Nem, sajnos nem ezért.


Nekem rövid hajam van. Már vágás közben látom, hogy nem lesz olyan, amilyet akarok. Hiába mondom neki, hogy ritkítsa meg, vagy vékonyítsa, vagy tépje, vagy vágjon alá, egyszerűen nem tudja, hogy mit kérek. Akkor sem tudja, ha részletesen elmondom.


Egy-egy jól sikerült frizurámmal vannak fotóim. Legtöbbször megmutatom magamat elölről és hátulról, hogy milyen legyen. Nem lehet az a kifogása, hogy az én hajam nem olyan minőségű, amiből meg lehetne csinálni;)

Háát, így sem sikerül nekik.


Fodrász után, ahogy kilépek az üzletből, összeborzolom a hajam, mert csak nyanyásra tudnak hajat szárítani. Nem értem, hogy miért gondolják, hogy az arcomba kell fésülni az összes hajamat? Ráadásul, jó gömbölyű loknikba, mint amilyen a berakott haj a néniknél. Tehát, összekócolom és próbálom rendbe tenni. Ahogy hazaérek, megmosom, kicsit megritkítom és beszárítom olyanra, amilyet szeretek.

Én minden reggel megcsinálom a hajamat, mert minden reggel úgy kelek, hogy az összes hajszálam az égnek áll:DDDD


Van gyakorlatom, tudom kezelni a hajam, de csak akkor, ha jól le van vágva.


Ha nem nyúlnék hozzá, akkor a vastagsága miatt nem lehetne megfelelőre szárítani.


Biztos van olyan, aki nem tudja megcsinálni, de egy jól levágott haj az alapja annak, hogy fodrász végzettség nélkül is megtudjuk szárítani, ez pedig attól függ, hogy a fodrász jó vagy béna. És általában béna.

18. tulipán*** (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 15:46
De ahogy bele tekertem azt láttam, hogy ez mind beállított, beszárított frizura. Mind fel volt tuningolva. Ők sem így néznek ki amikor reggel felkelnek az ágyból. Ettől függetlenül lehetnek szar fodrászaid, nem mondom, de az ilyen frizurákat meg kell naponta csinálni, ez mind be van szárítva/állítva.
17. libikóka (válaszként erre: 14. - Channa*)
nov. 14. 15:45

Addig egyetértek hogy jó fodrászt kifogni ritka dolog.


Nem tudom hol látsz lépten nyomon bob frizurát,,én nem ,vagy nem felismerhető.

Talán épp azért, mert otthon már nem tud vele mit kezdeni.

16. Channa* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 15:36
És melyik a sok közül?
15. tumbo2 (válaszként erre: 12. - Tumbo2)
nov. 14. 15:36
mikor jöttem a fodrásztól,a húgom azt mondta,úgy nézek ki,mint akinek bilit tettek a fejére,aztán körbevágták.könnyen beszél,szép haja volt.
14. Channa* (válaszként erre: 10. - Libikóka)
nov. 14. 15:35

Nem, nem az a baj, hogy nem tudjuk megcsinálni, hanem az, hogy a fodrászok, nem értenek hozzá!


Ifjú lányka koromban, sosem volt ilyen gondom. Az összes fodrász tudott vágni tépett frizurát, mostanában egyik sem, még a velem egy időseknek is biztos agymosásuk volt, vagy nem érdekli őket, hogy mit csinálnak, csak pénzt kapjanak.


Ezeket a bobfrizurákat bármikor megcsinálom én is, azaz levágom, megszárítom és jobb lesz, mint a fodrász által készített, csak sajnos magamnak nem tudom levágni és nekem a bobfrizura, nem frizura. Manapság semmi mást nem lát az ember, csak bobfrizurát (rövid bob, középhosszú bob, hosszú bob), amiben semmi fantázia nincs, csak lóg. Hát ennyi képessége van az összes fodrásznak. Én fodrász végzettség nélkül jobbat vágok.


Nekem a rövid és közép bob, tipikus nyanya frizurának számít. Jó lesz ez ennek a nyanyának, különben is mit akar? A fiatalabbaknak pedig hínár hajuk van, csak lóg a majdnem egyforma hosszú hajuk a derekukig vagy más meddig, de fazonja nincs.

13. libikóka (válaszként erre: 12. - Tumbo2)
nov. 14. 15:32

Nagyon szerettem a rövid hajat,,igaz azt mindennap meg kell csinálni,,ha csak nem olyan szerencsés az illető mint anyu volt,,ő mindíg úgy nézett ki mint aki a fodrásztól jött,,és nem csinált vele semmi különöset,,egyszer beszárította aztán következő hajmosásig úgy maradt.

Szóval most félhosszú,,ezt lehet variálni legalább nem unalmas.

Hányszor volt hogy hazamentem fodrásztól és már öblítettem is,,mert az enyhe hullám ,,neki Miss.Röfi frizura volt.

12. tumbo2 (válaszként erre: 10. - Libikóka)
nov. 14. 15:26
az enyém pocsék,vékony.bár mindig is ilyen volt.mondom a fodrásznak,tegyen rá valamit,ne nézzen úgy ki,mint a lapu,reggel úgy néztem ki,mint a pumukli.
11. libikóka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 15:25
Ezekhez bizony kell tudás.
10. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 14. 15:23

Vannak jó cuccok amik adnak tartást a vékonynak is,,és nem ragad nem tapad.Azt hittem hogy a hajtő emelő csak ilyen lehet ,,pedig nem.


Na ettől függetlenül már jó,ideje,lemondtam a fodrászról.Tehát a long bob frizura amihez nagy kedvem lenne még várat magára.

Igaza volt aki azt írta ,,hiába a jó vágás,,ha nem tudod,,és általában nem tudjuk úgy belőni mint a fodrász,,akkor is csak lóg.

nov. 14. 15:21
[link] női frizura - A legmenőbb rövid hajak - Ketkes.com&guid=oEYv9i78NFcx&media=https%3A%2F%2Fketkes.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F04%2F39-otlet-hogyan-keszits-cipobol-cserepet12.jpg&url=https%3A%2F%2Fketkes.com%2F39-noi-frizura-legmenobb-rovid-hajak%2F
nov. 14. 15:19

Ne gondolja azt senki, hogy én valami nagyon extrát szeretnék, csak egy ilyet: [link]


És nem megy...

nov. 14. 15:15
Volt olyan fodrász, aki jól megcsinálta. Azt nem kellett formázgatni, mert már reggel úgy állt a forma. De hiába könyörgöm neki, nem vállal, mert híres és népszerű lett. Azóta nem tudta azt senki még csak megközelíteni sem. Olyan jó frizuráik vannak másoknak...
nov. 14. 14:27

Áááá, ez nem a hajad miatt van, hanem a mai fodrászok nem tudnak hajat vágni. Gondolom hajat mostak és söprögetnek a gyakorlat alatt vagy nincs hozzá affinitásuk és csak elrontják mindenki haját.


Nekem elvileg jó hajam van. Nem túl dús, nem túl kevés, nem vékony szálú, nem vastag szálú. Régen sosem volt gondja a fodrászoknak a hajammal, manapság viszont baromira elrontják mindig.


Szerintem nem is tudnak ritkítani sem, csak megcsipkedik a hajvéget, ami nem ugyan az, mintha alávágnának, így a rövid haj is lelapul. Még arra sem képesek, hogy rövid női frizurát vágjanak, hiába mondom nekik, hogy a hajam hossza olyan legyen, amilyen a lányoknak kell, mert lány vagyok és nem férfi. Nem is értik meg, hogy miről beszélek.


A szerencse az, hogy nem áll rosszul ha rövidebb a kelleténél, csak amíg megnő, kicsit sok zselét, waxot, habot, lakkot használok el, hogy ne legyen szopottgombóc fejem....


És nem számít, hogy szalon vagy kis üzlet, egyaránt béna mind.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook