Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vékony szálú hajamat nincs fodrász, aki jól levágja. Már... fórum

Vékony szálú hajamat nincs fodrász, aki jól levágja. Már... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
5. L’Engel (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
nov. 14. 14:11
A vágásokkal az is baj szokott lenni, hogy az ember lánya nem tudja olyan szépre formázni otthon, mint amilyenre a szalonban készül. Ezért általában az első mosásig tart a frizura.
nov. 14. 13:59
Miért, milyen frizurát szeretnél? Mert szerintem nem a vágással van gond (bár nem tudom mert nem láttam és nem tudom miről van szó) de egy vékony szálú haj csak lóg, nem igazán van tartása. Ha volume-ot szeretnél akkor vegyél olyan sampont, aztán az felfújja a hajad. Szerintem már szinte minden samponba tesznek olyan anyagot amitől taszítják egymást a szálak, engem pl. marhára idegesít, mikor hajmosás után oroszlán sörényem van. Most is olyan sampont keresek, ami nem fújja fel a hajat. Én azt szeretem, minél jobban lelapul.
nov. 14. 13:14

Nekem is ezért ér a derekamig. Eddig nem tudtak rá jó fazont vágni, így hagytam megnőni. Úgy legalább tudok vele valamit kezdeni. Szép, egészséges hajam van, csak eléggé tartástalan amikor simán lóg. Ezért általában besütöm, néha befonom. Hullámosan és olyan fonásban, amelyben meglazítom a fonatokat elég soknak és vastagnak tűnik. Azt érdemes kipróbálni hosszú hajjal.

Persze vannak jó rövidebb frizurák vékonyszálú hajhoz is. Az már más kérdés, hogy nehéz olyan fodrászt találni, aki jól tudja kezelni.

nov. 14. 12:59
Jaj, pont így vagyok én is. Nekem most hátközépig ér, mert a rövidet mégjobban elcseszik. Volt olyan barom fodrász, amelyik kiritkította a hajamat ritkítóollóval 15-20 cm-es részen. 1,5 évembe telt ezt megemèszteni, addig csak nőtt. Kb. a 10. fodrásznál járok. 2 hete vágtak 5 centit, most nem egyforma hosszú kétoldalt, van 3-4 cm különbség. Nagyon elegem van!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook