Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vegyes csoport vagy egykorú a jobb oviban? fórum

Vegyes csoport vagy egykorú a jobb oviban? (beszélgetős fórum)


1 2
3. wanda2 (válaszként erre: 1. - Zretyi)
2010. máj. 23. 07:48

A szakemberek azt mondják, hogy mindkettőnek van előnye és hátránya. A vegyes csoportban az idősebbek toleranciát tanulnak (jobb esetben), a fiatalabbak sok olyan készséget gyakorolnak, amit csak később tudnának, DE:

A gyerekek általában (persze nem mindig) a saját korosztályukból választanak barátot. Nem mindegy, hogy 15 gyerekből kell kiválasztania, vagy 5-6 gyerekből...

2010. máj. 23. 07:44

Mi is szeptemberben kezdünk. Ha sikerül, akkor az én kisfiam vegyes csoportba kerül. Ez most már nem rajtunk múlik... én a vegyes csoportot részesítem előnyben.


Persze, a gyerek mentalitásától is függ. Szerintem ha félékebb a gyerek, akkor jobb lehet inkább az egy korcsoportos.

2010. máj. 23. 07:37

Kislányom szeptemberben kezdi az ovit és nem igazán tudom milyen csoportba lenne neki jobb. Vidéken lakunk és itt vannak olyan csoportok ahová minden korosztály jár és olyan is ahol az összes kisgyerek egy korcsoport.Akinek van tapasztalata ebben a témában kérem ossza meg hátha másnak is van ilyen problémája.

Köszönöm előre is!

További szép napot!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook