Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Védőnő terhesség alatt fórum

Védőnő terhesség alatt (beszélgetős fórum)


13. delbuk
2019. dec. 23. 16:25
Elvileg ki kell mennie környezettanulmányra, de, ha hónapokkal a baba születése előtt az új helyre költöztök, akkor lehet, hogy lehet vele egyeztetni, hogy már inkább az új helyhez tartozó menjen ki.
12. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 23. 12:17

A védőnő lakcimhez tartozik, nem valaszthato.


Amugy miert nem szeretned, h kimenjen? Kb csak azt nezi meg, hogy nem eletveszelyesek-e a korulmenyek, van-e futes, ilyesmik.

11. Vikyci
2019. dec. 23. 10:32

Hozzánk is csak a baba születése után jött ki, mindkét gyereknél.

Első terhesség alatt is költöztem, második alatt is, mindig átkerültem a területileg illetékes védőnőhöz.

2019. dec. 23. 08:03

Én már elég régen voltam terhes. Akkor még mindenkihez kiment a védőnő, hozzám, is de én dolgoztam, így nem találkoztunk.:)


Aztán megkértem, hogy ne jöjjön, mert, amikor ő ráér, akkor én nem, hiszen a munkaidőm nekem is akkor van, így nem is jött többet.

2019. dec. 23. 07:04
Hozzám mindig csak szülés után jött, előtte én jártam hozzá a rendelőbe.
2019. dec. 23. 06:58
Területi védőnők vannak nincs választható opció..
2019. dec. 23. 06:03

Nálunk csak akkor jött ki mikor a babával hazajöttünk.

Itt akikhez kijárnak,azokra figyelnek a családsegítősök és a gyámügy is.

6. vivo44 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 23. 00:40

Már csak az lesz a kérdés, hogy mennyien:-)

(Január 1-től lép életbe a törvény, ami szigorít és egyben megerősíti a védőnői hálózatot)

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Vivo44)
2019. dec. 23. 00:34
Ez biztos,hogy költözünk.:)
2019. dec. 23. 00:19

Szia.

A védőnő kimegy minden esetben házhoz, ha normális helyen laksz!

Az, hogy alkudozni szeretnél vele, az édes kevés (majd máshová, majd sajátba fogsz szülni).Mert ugye bármi közbe jöhet és ha mégsem költözöl időközben....?

Nem, nem választhatsz védőnőt, hanem Ő választ téged a területileg illetékes védőnői hálózat/szolgálat, ami utcára van felbontva és nem pofikára.

2019. dec. 23. 00:10
Ahova tartozom területileg is,ugye?
2019. dec. 23. 00:07
Úgy tudom,hogy a védőnő nem szabadon választható.Igen, kimegy a lakásra.
2019. dec. 23. 00:04

Sziasztok, még nem választottam védőnőt, majd januárban fogok, viszont lenne olyan kérdésem, hogy a védőnő mindenképp kijön házhoz?

Csak mert nem szeretném.Jelenleg háznézőben vagyunk, jövőre veszünk családi házat, így nyilvánvaló, hogy nem oda szülök, ahol jelenleg élek.

Meg lehet ezt beszélni vagy mindenképp kijön házhoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook