Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vavyan Fable fórum

Vavyan Fable (beszélgetős fórum)


1 2 3
40. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 39. - Myrthil)
2009. jan. 15. 10:45
Ez is rémlik... :D
2009. jan. 15. 10:44
újságíró :-)
2009. jan. 15. 10:42
Most jutott eszembe, hogy valaki (talán az udvarló) pszichiáter. Vagy legalábbis ez rémlik.
2009. jan. 15. 10:31
Én ez alapján a halkirálynő és a kommandóra tippelnék :D
2009. jan. 15. 10:25

Akkor halkirálynő :D

Mindjárt megnézem, melyik lehet :D

35. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 34. - Myrthil)
2009. jan. 15. 10:06
A nőnek volt már egy új udvarlója, akinek aztán kiadta az útját. Sajnos csak ennyi jut eszembe, több mint tíz éve olvastam.
2009. jan. 15. 09:50

A halkirálynő sorozat vagy a Vis Majos sorozat tagja is lehet :D

Nem emlékszel még valamire belőle?

2009. jan. 15. 09:48
Sziasztok! Talán tudtok segíteni. Jó régen olvastam tőle egy könyvet, amiben volt egy elvált házaspár, persze valamelyik vagy mindegyik rendőr volt, volt egy lányuk is, a végére összejönnek megint. Aki tudja a címét, kérem írja meg! köszi
2009. jan. 7. 20:35
A Mesemaraton c. "szerzeménye" nagy élményt nyújtott:)
2009. jan. 6. 08:43

*Fegyvertelennel nem vívok szellemi párbajt!*


Ha kezded túl komolyan venni magadat, sürgősen fordulj orvoshoz!


*Olyan sötét vagy, hogy a pitbull melléd harapna.*


*Az, akiből a humorkészség hiányzik, anélkül vesztette el a fél világot, hogy valaha is birtokolta volna.*


*Feledkezz a pillanatba! Sosem tudhatod előre, melyikben érint meg az örökkévalóság...*


*Kívülállóként mi a véleményed az intelligenciáról?*


*Sose vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintükre, és ott legyőznek a rutinjukkal!*


*Mint tudjuk, az Úr hímtagot és agyat adott a férfinak, de vért csak annyit, hogy az egyikhez elég legyen.*


...mikor olvasom, jegyzetelem V.F. "bölcsességeit"...bátran odalehet tenni a NAGYOK közé...

2009. jan. 6. 08:39

*Várhatatlan csoda esett velünk. Se kértük, se kerestük, de megtaláltuk egymást. A te boldogságodra már ittunk, télvízkor. Most pezsgőzzünk közös örömünkre. Csak azt ne mondjuk soha, hogy soha és örökké. Szerelemben nincs örökbérlet. Ha múlhat, akkor múljon is, de hamar; ne foglalja a helyet, nem érünk rá bizsuzni.*


...és még sok-sok idézet van a fejembe épített memoriámban...bárhol, bármelyik könyvét kinyithatod...mindig nehéz letenni, akkor is ha már századjára olvasod...

2008. dec. 11. 13:24
Sziasztok, De jó! Imádom Fable-t. Most is pont a Vészbejáratot olvasom. Ez is nagyon szórakoztató, mint a többi. Több könyvét is már többször is elolvastam. Volt, hogy kamaszkoromban a szüleim azt hitték, elmentem csavarogni, mert már órák óta nem láttak, és szombati nap volt, ami nálunk a szabadnap volt a családban.Igazán meglepődtek, mikor a szobából hallották, hogy éktelenül "röhögök" valamin. Akkor jöttek be, és látták, hogy otthon vagyok, csak a Halkirálynő egyik könyvét olvasom.
2008. dec. 11. 13:05

Sziasztok!

Nekem minden könyvem megvan tőle, és nálam már rég a nem kölcsönadható kategória. Még a legelső kiadások. Ha valami bánt mindig előveszem azt ami éppen megy a hangulatomhoz. Mindegyiket többször olvastam már, mert még most sem untat.

2008. dec. 11. 08:05
Be kell valljam nem mindegyik könyve a szívem csücske. De a Pepita macska és a Mesemaraton kifogástalan, kötelező olvasmány lesz előbb-utóbb, nálam ott vannak a SOHA NEM KÖLCSÖNADHATÓ KÖNYVEK között.
2008. dec. 11. 07:04
Ja, és van egy névre szóló dedikált példányom is :P :-D
2008. dec. 10. 22:27
fiatalabb koromban szinte minden könyvét olvastam. nagyon jók.
2008. dec. 10. 21:20
Én is imádom a könyveit! Már régóta gyűjtöm őket, és szinte mind megvan! :-)
2008. aug. 28. 18:52

Ezt az idézetet most találtam:


Csak veled járhatom be a misztikus teljesség tájait, csak veled, általad, tőled lehetek önmagam, csak te jöhetsz a közelembe, minél közelebb: te vagy az áhított felem, veled leszek egész.

2008. aug. 28. 18:51
Én abba vagyok belebetegedve, h a Pepitamacskát csak kölcsönkaptam, és viszza kellett adnom...:( Abban a sziámi macskákról szóló leírás ami megadta a rajongásom alapját, és aztán sok minden más...:))))
2008. aug. 28. 16:27

Sziasztok!

Kb. 15 éve falom az írónő könyveit,a Jégtánc volt a tűzkeresztség. Ezt követően minden megtakarított pénzem a könyveire költöttem, ha választani kellett a kaja és közte, a javára billent a mérleg. Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen fanatikus :))))))

Kínos szituk nálam is történtek és amikor ismételten a kezembe kerül az adott iromány már a borítója láttán kitör rajtam a röhögés...

2008. aug. 23. 06:51

Sziasztok,


én is nagy rajongónak/gyűjtőnek mondhatom magam már tizen éve:)

Egyik legemlékezetesebb emlékem az, mikor az egyik diszkóban egy IQ-bajnok nagy és erős ember próbált szó szerint a korláthoz szorítva "levenni a lábamról". Nekem akkor ugrott be "a nem zavar, hogy taposod az aurám..." témájú monológja, amit a korlátra felpattanva (kicsi vagyok, valahogy le kellett küzdenem a magasság különbséget) rögtön be is dobtam. Na kidőlt a röhögéstől a környezetünkben mindenki. A barátnőim azóta is azt emlegetik:)

2008. aug. 10. 21:11

sziasztok.

nagyon szeretem a könyveit !

legjobban a Halkirálynő sorozatot,

de szinte már az összeset elolvastam többszőr is !

18. Akymo
2008. aug. 10. 12:30
Én is nagyon szeretem, még a lányom nevét is az egyik könyve címéről lestem el :-D
2008. júl. 21. 16:37
Most éppen a "Ki feküdt az ágyamban"-t olvasom újra. Szegény könyvek már elég megviseltek, pedíg vigyázok rájuk, csak gyakran forgatom:-)
16. cel
2008. júl. 20. 21:30
Nagy kedvelője vagyok én is az írónőnek, szeretem a fantasy könyveit is, de igazából a Halkirálynő és a "társai" a nagy kedvencek.
2008. júl. 20. 21:26

Én is nagy rajongója vagyok. Épp a napokban vettem elő a Sárkánykönyvét, a Mesemaraton után a másik nagy kedvencem:)) Még rágyújtani is viszem magammal, mert nem tudom letenni...

Főleg a stílusa miatt szeretem, mert ha egy jót akarok nevetni akkor csak előveszem és belelapozok:)

14. Zoric
2008. júl. 15. 20:22
En is nagy kedveloje vagyok.Imadom a stilusat es ha kikapcsolodasra vagyom azonnal eloveszem.Sajnos nincs meg minden kiadott konyve.
2008. júl. 15. 08:30

Én is nagyon szeretem a könyveit :)


Nemrég kiderült, hogy a párom lenézte a Fable-könyveket, vmi csöpögős irománynak gondolta azokat.


A télen vetettem vele egy könyvet magamnak (talán karácsonyra), amit még nem olvastam, mert csak kölcsönkönyveim voltak. Elkezdtem felolvasni...


Azóta ha könyvesbolt környékén járunk, benézünk, és megnézzük, melyik nincs még meg. A hiányzó darab természetesen megvételre kerül (de nem tudom eldönteni, hogy nekem kedveskedik, vagy magának akarja a jót :D)

2008. júl. 15. 06:27
Nagyon szeretem,a stilusát.Én a Mese maratont olvastam a buszon amikor hangosan felröhögtem.Nem is néztek hülyének.
11. a74de3d08a (válaszként erre: 10. - Ec63a7fc29)
2008. júl. 12. 21:26
igen. :-D
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook