Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vásároltál már kuponos oldalakról? Mi a véleményed róluk? fórum

Vásároltál már kuponos oldalakról? Mi a véleményed róluk? (beszélgetős fórum)


15. aszparagusz (válaszként erre: 14. - Cslászló)
2019. nov. 5. 17:40
Ezt a reklámot egy 6 évvel ezelőtti fórumhoz kellett közölnöd?
2019. nov. 5. 10:42

Sok kupont vettem már, vegyes tapasztalatokkal.A

legtöbb hotel a legsilányabb szobákat adja ki,annak aki kuponos,az ellátás jórészt megfelelő, egy jó tanács, csak olyan oldalról szabad rendelni, ahol le van írva felelősséget vállalnak, ha nem azt kapod,ami le volt írva, vagy amit vártál. Jó szívvel ajánlom a Bónusz Brigádot ,ők visszautalják a pénzt, ha panaszt teszel, és jogosnak találják.

2013. máj. 5. 20:30
Én a kupon világ-ról vettem akciós szemöldök tetoválást. Semmi probléma nem volt a szalonnal és a kozmetikussal sem. Kiváló munkát végzett :)
2013. máj. 5. 19:38
Csak játszóházakba,kalandparkokba vásárolok kuponokat,illetve egyes termékekre.Szolgáltatásra soha:o
11. Sancsu
2013. máj. 5. 19:35

Sziasztok, nekem nagyon rossz a véleményen a kuponos dolgokról.

Még tavaly vásároltam két alkalmas kupont a veddolcson.hu oldalról. Ez a Phoenx beauty 2 szalonba szólt. A kuponért 20e Ft-ot fizettem.

Hát az első kezelés sem volt teljes, a másodikat nem is kaptam meg (a gép állandóan rossz volt, majd hívnak). Augusztus óta vártam a telefont, majd októberben írtam, hogy kérem vissza a pénzemet. A szalon nem is reagált semmit, a kuponos oldal meg simán hülyének nézett.

A Fogyasztóvédelem Békéltető Testületéhez fordultam, nekem adtak igazat, felszólították őket, hogy fizessék vissza a kupon árát.

Ezt nem tették meg, még csak elnézést sem kértek, válaszra sem méltattak. Tudják jól, hogy 20e forintért az ember nem fordul bírósághoz.

Szóval vigyázzatok a veddolcson.hu kuponos oldallal, mert a partnereikkel összejátszva károsítják a fogyasztókat.

10. grizus
2013. ápr. 18. 08:46

Igen, vásároltam és jók a tapasztalataim. Már ami a kuponos oldalakat illeti. Mert a szolgáltatókkal nem ez a helyzet. Kozmetikusokról van szó, jópárnál voltam felkapott kezeléseken, és hiába végezték szakértelemmel a dolgukat, az semmit sem ért. De ez nem őket minősíti, hanem a kozmetikát úgy általában. Kidobott pénz.

Amúgy van egy oldal, nem tudom leírhatom-e a nevüket, a lealkudtuk.hu, akik semmiféle visszaigazolást nem küldenek és lehetetlen elérni őket, nincs elérhetőségük. Vásárolt már ezeknél élő ember?

2013. febr. 10. 13:38
szia! Én is fenntartással kezeltem ezeket az oldalakat és eddig egyszer vásároltam karácsony előtt. Biztos sok volt0a munka de megrendeltem elutaltam ahogy kellett . 2 rendelésem volt ugyanolyan termékre , külön kezeltem, külön utaltam és mindkét terméknél vártam pár napot a válasz emailre de semmi !pedig Elvileg nekik kellett volna visszaigazolni utalás után. Végül pár nap múlva én írtam rájuk hogy mi van és arra az emailre nem is reagálva visszaigazoltak. Megérkezett az áru végül de ez a kis malőr volt .
2013. febr. 9. 12:16
Én már többször vásároltam kuponokkal, sok mindent. Egyszer jártam pórul, képeket lehetett előhívatni olcsón, olyan silány minőségű képeket még életemben nem láttam, 3* küldtem vissza, egyre rosszabb minőségben kaptam meg. A pénzemért is hónapokat harcoltam... De ezt az egyet leszámítva még mindig minden rendben volt!
7. sookye (válaszként erre: 6. - Sookye)
2013. febr. 9. 12:07
Javítanék: A nyomda hibája miatt nem készült el, túlvállalták magukat :s
2013. febr. 9. 12:06

Legtöbbször minden rendben volt, ha mégsem, az nem a kuponos oldal hibája volt, hanem a szolgáltatóé/eladóé :s

Pl. szállodába mentünk, ami koszos volt és igénytelen, de a kuponos oldal irányából minden rendben volt, annyit fizettünk, amennyit kellett.

Aztán rendeltem karácsony előtt naptárakat, ami a nyomda miatt nem készült el :s Ezekkel még küzdünk, hogy visszakapjuk a pénzünket :S

Ha ismert terméket szeretnél venni, akkor nyugodtan vedd igénybe a kuponos kedvezményt!

Amikor pl. állatkerti vagy játszóházi belépőt vettem, azzal minden rendben volt, rendesen elfogadták.

2013. febr. 9. 12:03
Többször is, és semmi gondom nem volt velük. :)
2013. febr. 9. 12:02
Igen, nem volt probléma, bár a kisördög bennem is motoszkál:-)
3. Annette (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2013. febr. 9. 11:56
Én egy szállásajánlatot foglaltam és fitnessbérletet vettem eddig, de minden simán ment, nem volt átverés:)
2013. febr. 9. 11:56
vásároltam, mindig minden a legnagyobb rendben ment. szeretek ilyen helyeken vásárolni. vettem terméket, utazást, szolgáltatást, stb...
2013. febr. 9. 11:55

Sziasztok

Nagyon szép napot kívánok mindenkinek.Napi rendszerességgel kapok hírleveleket,olyan oldalakról,ahol kuponnal lehet vásárolni.Édesanyám egy ilyen oldalon látott,egy gyógyhatású készítményt,amit most 20%-al olcsóbban vehetnénk meg,de nem meri megrendelni,mert attól fél,hogy valami csalás van a dologban.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy írjátok meg nekem,ezzel kapcsolatban az őszinte véleményeteket.Nagyon szépen köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook