Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vasaltatnád mással a ruháidat? fórum

Vasaltatnád mással a ruháidat? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 9. 13:41
Simán igen!:O)
2010. jún. 9. 13:41

Nekem a kollegám sokáig másodállásban csinálta ezt. Ipari gépekkel, gőzzel, minden ilyen szupi berendezéssel amit házilag otthon nem lehet.

A végén már nem tudott bejárni dolgozni, annyira bejött ez neki. Kilépett, s ezt folytatta tovább.

Azóta nem tudok róla semmit. Amikor még együtt dolgoztunk nekem is vasalt kabátot, a férjem öltönyét.

6. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1. - 9925394c3b)
2010. jún. 9. 13:41

Miért ne lehetne erre igény? A patyolatra is van igény, nem igaz?

Ha sok pénzem volna én is szívesen átadnám nem csak a vasalást, hanem még jónéhány dolgomat másnak :D)))

5. agis
2010. jún. 9. 13:39
Én mindenképpen (bár nekem a pasim vasal, én nem szeretek).
2010. jún. 9. 13:39
Szégyen, vagy nem nekem állandóan sok vasalnivalóm van. Hatan vagyunk. Én biztos örülnék, ha egy jó tündér kivasalna néhanap. De mondjuk annak nem örülnék, ha elvinnék a ruhákat. Sose lehet tudni, valami elkeveredik...
2010. jún. 9. 13:39
Szia!Én nem,már csak azért sem,mert szeretek vasalni:)
2010. jún. 9. 13:39
Igen, én vasaltatnám, csak azért olcsóbb, ha én vasalom. De jó lenne pedig nagyon. én is láttam a hirdetésüket, sztem tök jó ötlet.
2010. jún. 9. 13:36

Tegnap két faluval autóztam csak odébb és több helyen láttam, egy cégnek a hirdetését, akik 2 napon belül kivasalják a ruhákat és igény szerint vállfára teszik, hajtogatják, tehát háztól-házig szállítják.

Ti rámernétek bízni a ruháitokat egy ilyen vasalós cégre?

Nem áll szándékomban így vasaltatni, csak úgy felmerült a kérdés, hogy erre tényleg van igény????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook