Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajánlanátok budapesti varrónőt, aki megfizethető áron dolgozik? fórum

Ajánlanátok budapesti varrónőt, aki megfizethető áron dolgozik? (tudásbázis kérdés)


2022. jan. 27. 06:19

Ahol én élek, van a közelben egy BURDA üzlet. Ott lehet válogatni az újságokban található ruhákból, a kiválasztott darabokról készítenek méretre snittet.

Ha van felétek is ilyen, akkor menj be egy ilyen üzletbe, lehet tudnak ajánlani valakit!


Sok sikert!


Esetleg hirdetési oldalakon keress rá, varrást vállalok címen.

2022. jan. 26. 22:05

Én varrónő is vagyok, de sosem vállalok senkinek varrást, csak magunknak varrok.


Mit jelent a megfizethető ár?

Nadrág felhajtás 3 ezer. Ez jó?

Cipzár csere egy 60 cm-es, 6 ezer?


Bár azt nem tudom, hogy az illető vállal e teljes ruha varrást vagy csak javítást.

Újpesten van a Munkásotthon utcában.

Egy méterárubolt és varrást is vállalnak.

11. Amaunet (válaszként erre: 10. - Mikrósedény)
2022. jan. 26. 20:33
Ha nem kapsz itt konkrét ajánlást, akkor ajánlom a varrono.joszaki.hu/budapest linket. Dolgoztattam már itt választott burkolóval. Minősítést is kapnak az elvégzett munka után a megrendelőktől.
10. Mikrósedény (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2022. jan. 26. 19:29
Nagymamám varrónő volt, de sajnos nekem semmilyen tehetsége m, türelmem és időm sincs elsajátítani. Volt nekem is egy nagyon ügyes nyugdíjas varrónő, de sajnos már rossz a szeme és nem dolgozik.
9. Amaunet (válaszként erre: 7. - 3922e0e3cc)
2022. jan. 26. 18:59

A nagymama gépe nálunk is megvan még, de nekem már mai gépem van.

Gyermekkorunkban a nagymamámnak szabásminta sem kellett.:) Megmérte a kerületeket centiméterrel, felezte vagy negyedelte a mért értéket és már szabta is. Rengeteg ruhát varrt nekem és más unokáinak is.

Gimiben nálunk két év után választható volt a német vagy szabás-varrás. Egyértelmű volt, így megtanultam szerkeszteni is a szabásmintákat.

8. 3922e0e3cc (válaszként erre: 7. - 3922e0e3cc)
2022. jan. 26. 18:25
varrok
7. 3922e0e3cc (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2022. jan. 26. 18:24

Mai napig a Mamám Zinger varrógépén varrok,és szabni is tudok!

Szabókrétával szoktam a mintát levenni és imádom :)

lehetne akár interlockos gépem is,de nekem ez a kis lábbal hajthatós bőrszíjas alsó-felső orsós a No1 :-)

2022. jan. 26. 18:13
Nem olyan ördögtől való ám megtanulni szabni, varrni.
5. michelle.r (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. jan. 26. 18:07

Az lehet. De a minőség össze nem hasonlítható, ha találsz egy jót.


Kíváncsian várom a válaszokat, én is keresek. Volt, de férjhez ment egy amerikaihoz, és elköltözött.

4. 3922e0e3cc (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. jan. 26. 17:49
Egyet értek :-)
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Mikrósedény)
2022. jan. 26. 17:36
sokkal drágább lesz, mintha megveszed készen...
2022. jan. 26. 15:50
2022. jan. 26. 15:19

Sziasztok!

Budapesten varrónőt keresek.

Saját részre szeretnék néhány blúzt, szoknyát, nyári kisruhát varratni.

Ha ismerték esetleg szépen, megfizrthető árban dolgozó hölgyet, akkor ne tartsátok magatokban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook