Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga gomba és a májdaganat fórum

Varga gomba és a májdaganat (beszélgetős fórum)


1 2
18. Channa* (válaszként erre: 7. - Bebyke05)
2015. szept. 15. 20:23

Sajnálom!:(

Minden orvos elzárkózik a máj átültetéstől? Miért?

A csonkolást értem (kevés az életképes máj)


Nem tudom, hogy jó lenne e, de esetleg dokit meg kellene kérdezni. Máriatövis készímények vagy májvédő teák nem segítenének? Azt mondják, hogy a máriatövis regenerálja a májszerkezetét. Esetleg egy próbát ez is megérne! Nekem inhomogén a májam szerkezete és mindig magasak a májértékeim, de ha ezeket szedem, akkor rendeződik.


Én két esetet tudok mondani a közvetlen környezetemből, hogy mi lett a vége. Az egyik sikertörténet! Az egyik barátomnak 30 évesen derült ki, hogy nyirokmirigyrákja van és kicsit később az is, hogy a májára is átment már. Kemót kapott és csonkolták a máját. Azóta jól van! És már eltelt 26 év:D

A másik történet vége rossz lett. Ennek a barátomnak az anyukája egyik napról a másikra besárgult, kórházba került és 1 hét múlva meghalt.


Sajnos mindenre fel kell készülnötök, de azért még lehet kipróbálni egy pár dolgot:(

17. 123e772adb (válaszként erre: 2. - Bebyke05)
2015. szept. 15. 20:04
Nálunk anyámnál segített! Az orvosának sem volt ellenvetése ellene. 4. éve tünetmentes. Limfómája volt.
16. szabot.88 (válaszként erre: 10. - Búsképű)
2015. szept. 15. 20:03
Leírnád, akár privátban hogyan hat a cukorra??
2015. szept. 15. 19:56

Barátnőm anyukájának áttétes tüdődaganata volt, kb 8 hónapot "nyertek" a Varga gombákkal.

Amikor szedte őket jobb lett az állapota és az eredményei is. Hitt benne maximálisan, talán ez tett neki mellé nagyon sokat!

14. bed00b28ec (válaszként erre: 13. - Bebyke05)
2015. szept. 15. 19:55
és ezt is kell , a hitfontos
13. Bebyke05 (válaszként erre: 12. - Regina.)
2015. szept. 15. 19:42
Köszönöm. Nem találkozunk minden nap mert 200km van közöttünk. Ő nem érzi h én mit érzek mert mikor vele vagyok mindig azt mutatom h meggyógyúl
12. Regina. (válaszként erre: 9. - Bebyke05)
2015. szept. 15. 19:32

Igen nagyon nehéz lehet neked, ezt tudom.

Mégis nem láthatja meg az arcodon a félelmet, mert akkor ő aki benne van még jobban csak félni fog.

Az pedig nem kedvező a gyógyulásra.

Sógorom 46 kg -ra lefogyott, mindenki aki nem a közvetlen közelében volt, mind úgy látta itt nincs remény.

Volt remény!!!

Nem tudom ő rajta mi segített, Varga gombát ő is szedte és szedi szerintem még most is.

Nagyon hitt a gyógyulásában, és igyekeztem énis nagyon hinni benne, ezt mondtam a nővéremnek is állandóan meggyógyul.

Rengeteget imádkoztam érte, ha neked kicsit ezzel tudok segíteni édesapádért is fogok imádkozni, hogy gyógyuljon meg.

Meg fog gyógyulni az apukád.

11. Bebyke05 (válaszként erre: 8. - Regina.)
2015. szept. 15. 19:23
Több orvostól is kértünk az országból konzíliumot- Pest,Szolnok,Miskolc,Debrecen de mindenhol ugyan az a válasz. örüljünk ha a karácsonyt megéli
2015. szept. 15. 19:21

Sziasztok mindenkinek. Én szedem igaz elsősorban cukorra, apró javulásokat észlelek.

Nem hat egyik percről a másikra, de ha hiszel benne, és szeded ki tartóan, sokat javít az élet minőségen. És egy ilyen betegségnél már ez is komoly szempont.

9. Bebyke05 (válaszként erre: 5. - Regina.)
2015. szept. 15. 19:20
Sajnos nem jöhetett szóba az átültetés. Nagyon bízik. Én úgy érzem,h lelkileg nem bírom mert mindenhol csak azt hallom,h nincs tovább. :(
2015. szept. 15. 19:19

Édesapád mióta beteg? Menyi ideje vették nála észre ezt a bajt?

Meg kell neki gyógyulnia, ezért minden amit el lehet követni érte azt meg kell lépni.

El kell esetleg menni egy másik orvoshoz is, nem kell elfogadni egy véleményt.

Szegénykém tudom nagy lelki trauma ez az egész családnak, de környezete csak akkor tud neki segíteni ha nem látja a családján azt nem hisznek abban, ami neki is talán nehezen megy.

Ebben nagyon kell öt támogatni, és igen a baljós gondolatokat elkell űzni, és igazából hinni kell.

Mert mindig van remény ezt nem szabad elfelejteni, hála nem mindig tudják sokszor pontosan az orvosok sem megjósolni.

Ezért mindig ott a remény!!!

7. Bebyke05 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2015. szept. 15. 19:16
Igen kezelték a célzott alternatív kemóval 3x. Júl. CT rosszabbodást mutatott. Amúgy idén áprilisba derült ki . Addig azt mondták,h zsírmája van. Átültetéstől teljesen már az elején elzárkóztak és a csonkolástól is mert ha megcsinálnák akkor a maradék máj állománnyal nem lett volna életképes. Jelenleg nem sárgult még be,de a hasfalból már 2 naponta 9-12 liter között csapolnak vízet
2015. szept. 15. 19:14
jobbulást
2015. szept. 15. 19:09

Igen szerintem is segíthet az ha valamiben hisz, és azt úgy fogyasztja.

Mert maga a hit is képes gyógyítani, bár tudom nagyon nehéz a hitet megerősíteni mikor az orvosok is feladják.

Deutérium csökkentet víz talán az is segíthetne, nem szabad feladni.

A sógoromnak két hetet jósolt az orvos,hála az istenek nem lett igaza.

Látod mindig vannak kivételek, te is ebben bízzál, ne lássa rajtatok azt nem hisztek a gyógyulásában.

Májátültetés nem jöhet szóba?

2015. szept. 15. 19:04

Máj átültetés nem került szóba? Vagy májcsonkolás?

Mindenképp próbáljátok meg a varga gombát! Veszteni valótok nincs!


Eddig kezelték valahogy? Vagy hirtelen derült ki, hogy beteg és ilyen előrehaladott a betegsége?

2015. szept. 15. 18:46

Meg kell próbálni! Mindent, amiben hisz és bízik, javíthat az állapotán. Általánosságban a gomba sem mindenkin segít, de van akin igen.

Jobbulást kívánok.

2015. szept. 15. 18:04

Sziasztok ismeri valaki a Varga gomba hatását? Édesapám végső máj daganatos áttét nélkül (még)

Májának már csak a 10% működik,nincs a sárgaságnak még jele sem és már onkológiailag befejezték a kezelését,mert a tudomány itt meg állt. Már csak a Varga gomba minden bizodalmunk h az 59évét megéli ami dec. 10én van

2015. szept. 15. 17:58
Varga gomba és a máj daganat
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook