Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van/volt már valaki hasonló cipőben? fórum

Van/volt már valaki hasonló cipőben? (beszélgetős fórum)

2023. jún. 15. 20:05
Meg azért sem szeretnék szívesen nyilvános wc-re menni, mert néha gusztustalan ami ott van
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Pasionella)
2023. jún. 15. 20:03
Elég nagy gond, hidd el
14. 45e71ccc79 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 15. 16:32
Nem gondolkozok ilyesmin, viszont én férfi vagyok és a piszoárt NEM szeretem nyilvános WC-ben használni, ez valami szociális fóbia lehet. Úgyhogy megértelek. Szívem szerint kerülöm a nyilvános wc-ket.
13. Ervina
2023. jún. 15. 15:34

Szerintem senki nem szeret nyilvános wc-re menni. De ha egyszer úgy hozza a helyzet, akkor nincs mit tenni.

Talán gondolj erre, hogy mindenkinek kellemetlen..

12. Halacskaaaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 15. 15:05
Hidd el, a legtöbben nem szeretünk idegen helyen wc-re menni, pláne, ha hallhatják mások a hozzá tartozó hangokat. De mikor tényleg ki kell menned wc-re, akkor szerintem totál mindegy lesz, h otthon vagy-e, csak örülni fogsz, h nem magad alá csinálsz, hanem találsz wc-t.
11. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 15. 13:58
De jó neked, hogy ez a legnagyobb problémád :-D
2023. jún. 15. 11:31

Nem lehet, hogy csak érdekesnek találtad ezt a fajta “betegséget” és előadod, mintha veled történne meg?

Tavaly bevillant? Komoly?

Egy kis unatkozást elűző beszélgetésnek szántad?

Hallottam már hogy van ilyen, fordulj orvoshoz, mert ha itt van is ilyen beteg, tuti nem fog veled erről beszélgetni mindenki előtt a nevével ! 🤷🏻‍♀️

Ha ez a sztori mégis igaz, keress fel egy szakembert.

2023. jún. 15. 09:01
nem kell nagy ugyet csinalni a termeszetes dolgokbol!gondolod,hogy csak neked lehet ilyen problemads?azert jarnak az emberek nyilvanos wc-ben,mert muszaj pisilniuk vagy kakilniuk.ennyi.
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 20:18

Én csak sazt nem értem, hogy egyáltalán miért gondolkozol ezen?

Mindenkivel előfordul élete során, és akkor örül ha legalább egy bokor van a környéken, nem hogy nyilvános wc :D

7. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 20:11
Ezzel sokan vannak így. Engem is zavar, gyerekkoromban voltak problémáim is ebből, de mostanra megtanultam elviselni.
6. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 19:58

Szorongás. Küldök egy ölelést, mert nehéz neked, de azért ne várd el, hogy mások is kitárulkozzanak egy ilyen kényes témában. A fóbiák nem egyszerű dolgok, sokszor irracionálisak. A hányástól én is félek, tessék, névvel leírom, de nem eköré építem az életemet. Akkor kezdődnek a problémák, ha emiatt már a hétköznapjaidat sem tudod élni.

Például: Az sem mindegy, ha egy anya megijed, mert felfedezni vélt pár ronda kiütést a gyermeke testén, vagy előre attól retteg, hogy kiütések lesznek a gyerek bőrén.

5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 19:41

Őszintén, milyen gyakorisággal fordult elő, hogy nyilvánosan rád jött a szapora? Vagy mikor hánytál, akárhol?

Utóbbi pl. velem utoljára talán 50 évvel ezelőtt, de hasmarsra sem emlékszem. Ennél statisztikailag gyakrabban elüthet busz, eshet fejedre tégla, csaphat be villám.

Amúgy a felsorolt fóbiáid is test működéséhez tartoznak. Aminek ki kell jönnie, jobb ha távozik. Ha rosszul vagy, terítsd ki a rókabőrt, és rögtön jobban leszel.

2023. jún. 14. 19:30

"Meg még erre rájön az, hogy 3 éve emetofóbiám van🥲🥲

"


Nekem lábrángásom van, ha valaki nem meri felvállalni a betegségét, de más ezt tegye meg. Cseppet pofátlan.

2023. jún. 14. 17:49
Meg még erre rájön az, hogy 3 éve emetofóbiám van🥲🥲
2023. jún. 14. 17:46
Szerintem ez ilyen szorongásféle lehet
2023. jún. 14. 17:46

Lehet hogy kinevettek és hülyének néztek. Az a helyzet, hogy szorongok azon, hogy nyilvános helyen kelljen nagy wc-znem vagy hasmenésem legyen.

Igazából eddig azt gondoltam hogy ilyen nem fordulhat elő velem.

Aztán tavaly valamiért "bevillant", rámtört hogy mégis mi van, ha de.

Nem félek tőle igazából, hanem inkább ilyen kellemetlen érzés fog el, ha erre gondolok.

Szinte egész életemben otthon nagywc-zek, itt érzem komfortosnak. Egyyszer óvodába be kellett jönni az egyik szülőmnek, mert nem akartam a wc-re ülni. Emlékszek is hogy sírtam, rossz érzés volt ez az egész. Zavar ilyenkor ha nagyon be vagyok öltözve, szűk nadrág van rajtam.

Meg úgy az egész érzés nagyon rossz, a gyomorkutymorgás meg érzem a nyomást vagy mit.

Meg észrevettem, hogy ha rajtam van a wc-zési inger, akkor zavar ha bent van valaki. A hasmenés meg "halál" lenne szerintem.

Nem tudom miért lehet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook