Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vannak terveim a műtét után ha felépültem. szeretnék leadni... fórum

Vannak terveim a műtét után ha felépültem. szeretnék leadni... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
jan. 18. 17:00
Végre sikerült nagy wc-znem,egyszer kicsit nehezebben aztán könnyebben :)
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Liliom10)
jan. 17. 17:17
Szia! Próbálok úgy enni inni. De,mellékhatás is a szédelgés. meg az ingadozó vérnyomás miatt is van sajnos.
69. liliom10 (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 14:32

Szia ! Ha úgy eszel, iszol reggel, ahogy leírtam, lesz székleted ! Az őrölt lenmag sok vízzel és az alma (akár 2-3X is naponta) nagyon fontos lenne !

A szédelgés nem lehet valamelyik gyógyszered mellékhatása ? Elolvastad a papírjaikat ?

jan. 17. 14:20
Szia Loliom,hogy vagy? Én mikor-hogy. Széklet nincs még...
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Liliom10)
jan. 16. 09:40
Szia! Hát,lehet hogy kijött a széklet. Igen,keményedett feszült a hasam. ezek már nincsenek szerencsére. a szédelgés,gyengeség rossz közérzet sajnos "normális" nálam,illetve nem tudnak mit kezdeni velük. remélem ha fogyok pár kilót,jobb lesz. Te jól vagy?
66. liliom10 (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 08:37

Te tudod, mennyi székleted volt az utóbbi két hétben. Azt írtad, hogy feszül a hasad, keményedik a gyomrod, szédelegsz, gyenge vagy. Ezeket elmondtad tegnap a háziorvosnak ?

Hogy vagy ma ?

jan. 15. 17:26
Azt mondta a Dokinőnk,biztos kiment belőlem a széklet mikor hashajtóztam. Hát,nah.. Mindegy,csak ezután lenne már rendesen....
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Liliom10)
jan. 15. 12:22
Szia. egyszer volt ma egyetlen egy kicsike. igen,eszem iszom amiket írtál. tegnap is meg ma is ittam székletlazítót is.. 1 óra után felhívom a Dokinőt mit mond arra amit a sürgősségin mondtak
63. liliom10 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 15. 09:49
Szia ! Van már székleted ? Eszed, iszod, amiket írtam ?
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Liliom10)
jan. 15. 09:43
Szia! Hát,ez az! Én sem értem... Nagyon szédelgek meg gyenge vagyok :(
61. liliom10 (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 17:29
Akkor hol van az ennivaló ? A gyomorból a belekbe kerül !
jan. 14. 16:54
Fáj a hasam alja,bal oldalon a petefészkemnél :(
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Liliom10)
jan. 14. 16:48
Szia! Igen,azokkal nincs gond. Holnap felhívom a Dokinőt és meglátom mit mond. Délután lesz rendelés. Köszi az érdeklődést,tanácsokat :)
58. liliom10 (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 09:05
Enni, inni tudsz ? Étvágyad van ?
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Liliom10)
jan. 14. 08:46
Szia,megvagyok köszi. Feszül a hasam,a gyomrom meg keményedik.Valami csak lehet....
jan. 14. 08:24
Hogy vagy ma ?
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Liliom10)
jan. 14. 08:20
Szia! Köszönöm. Igen,kaptam leírták. Fel viszem majd az itteni Dokihoz.
54. liliom10 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 13. 17:34
Sajnálom, hogy így jártál ! Nehéz elhinni, hogy nincs széklet a beleidben !!! Kaptál ambuláns lapot ? Ott ezt leírták ?
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Xochipilly)
jan. 13. 16:48
Már megnyugodtam. Igen tudom ki kell várnom a hétfőt..
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Xochipilly)
jan. 13. 16:47
Muszáj volt mondani,kérdezték milyen betegségekre szedek gyógyszert. Meg a papírjaimon is fel vannak sorolva a betegségeim... Hát igen nevetséges....
51. xochipilly (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 13. 16:32
Ne vedd magadra a megjegyzéseiket. Most az a lényeg, hogy megnyugodj, hétfőn ráérsz beszélni a háziorvossal.
50. xochipilly (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 13. 16:29
Nem szabadott volna mondani...Egyébként meg honnan látták HA a pszichés betegségekre vonatkozó adatok ELVILEG titkosak? Nevetséges amit feltételeznek, biztos nincs jobb dolga az embernek szombat délután mint székrekedést "színlelve" bemenni a sürgősségire...
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Xochipilly)
jan. 13. 16:26
Köszönöm. A bunkóságuk fájt. Eger a körzetünk,az Egri kórházhoz tartozunk. Ráfogták hogy mivel depressziós is vagyok biztos hazudok :( igen,az lesz hétfőn beszélek a háziorvossal. El vagyok keseredve :(
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Ágio8405)
jan. 13. 16:24
Mivel látták meg mondtam, hogy pszichésen is beteg vagyok arra célozgattak hogy biztos csak kitalálom hogy nincs székletem. de könyörgöm miért hazudnék ilyesmikben? :(
47. xochipilly (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 13. 15:45
Nagyon sajnálom...A vizsgálat fájt vagy a sürgősségin "szokásos" bunkó stílus miatt durváskodtak? Nem tudom, hogy budapesti vagy-e de itt az utóbbiban élen járnak sajnos. Nem kell felvenni a beszólásaikat, amint lehet beszélj a háziorvossal.
46. Ágio8405 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 13. 15:31
Mi az hog durváskodtak?
jan. 13. 15:24
Szia,további szép napot kívánok! Képzeld,a sürgősségin durváskodtak velem.A röntgen meg az uh is azt mutatta nincs széklet a beleimben. Hogy lehet,ha másfél hete nincs székletem? meg mitől érezem úgy mintha szét akarnék szakadni? Szörnyű.. Hétfőn felhívom a Házidokit mit mond erre. Jó ugye? :(
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Liliom10)
jan. 12. 17:54
Szia,igen sok mindent ettem ittam,rostosakat és sok folyadékot. Semmi :( Remélem nem találnak nagy bajt :(
43. liliom10 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 17:30

Szia ! Amiket ajánlottam, azokat etted, ittad ? Langyos víz reggel éhgyomorra, utána alma, aztán ihatsz kávét, tegyél pl. müzlibe lenmaglisztet, de vízbe is teheted. Sok víz napközben vagy tea.

Olvass az útifűmaghéjról is !

Eszel aszalt szilvát ?

Korpát is szórhatsz a levesre, főzelékre ( búza- vagy zabkorpát ). A lényeg a rost és a folyadék !

jan. 12. 17:07
Sziasztok! Azóta se volt székletem,holnap megyek a sürgősségire. Szorítsatok kérlek! Köszönöm!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook