Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek tapasztalata a bio CLA-val kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata a bio CLA-val kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


105. patyesz
2008. szept. 24. 22:32
a bio c.l.a. kamu,de használom most márt csak testépitéshez. mert próbáltam torna nélkül csak zsirégetésre és leisfogytam tőle, de amit a legjobban reklámoztak:hogy nem hizol vissza tóle, két hét és 4 nap alatt visszahiztam a 90 százalékát,4kg-mot. de legalább aztán leállitotta a továbbhizást amivel előtte küzködtem.
2008. szept. 12. 18:28

Sziasztok!

Én három napja kezdtem el szedni a Bio CLA+T-t. Lenne egy kérdésem: Az adagolás szerint étkezés vagy mozgás előtt kell bevenni a tablettát. De, Mikor? Közvetlenül edzés előtt? Mert én itthon beveszem, és kb utána fél órával kezdődik a torna a fitness teremben.

Szerintetek jó igy?

Előre is köszi a választ.

Sziasztok!

103. Catea
2008. szept. 3. 10:25

Sziasztok!


Én most hétfőtől (szept. 1.) kezdtem szedni a Bio CLA+T-t szintén. :)

Most 63 kg vagyok, 58-57 a cél - főként az a pici poci leaadása, ami nem vészes, de azért néha tud zavarni. :)

Szerencsére köv. hétttől újra folytatódik a nyári szünet után a jazzbalettom és mellette kétnapoként otthon esténként a Kriston Andi féle Testreform dvd-re izzadok, mozgok, nyújtok. Kiváncsi leszek az eredményre. :)

Az a kérdésem, hogy ugye jól emlékszem, hogy napi 2*1 tabletta az ajánlott (két kapszulát soknak érzem)? Mert elkeveredett a doboz... Most reggel és este szedek egy-egy kapszulát, az estit igyekszem majd a mozgás előtt bevenni, hisz így hat igazán, ha jól tudom.

Febemola: legutóbbi hozzászólásod óta is van fogyás?:)

2008. aug. 24. 20:44

Azóta fogytam 2,5 kg-ot.

Reggel felkelek be veszem a 2 kapszulát és meg reggelizem./vajas kenyér,szalámi,tej/ ebéd. az amit főzök bármi.. vacsi beveszem a 2 kapszulát üres kenyér szalámi és tej.


A lényeg az,hogy azóta nem érzem azt,hogy egyfolytában éhes vagyok.Most szedem az utolsó levéllel a 80 db-os dobozból de ha elfogy veszek másikat.Nem akarom abba hagyni min 15 kg-ig.

2008. aug. 10. 09:03

Sziasztok!

1 hete kezdtm el szedni a Bio C. L. A+T-t

jelenleg még 98, 3 kg vagyok.

3 gyermekem van és az első terheséggel/14 éve/ szedtem fel + 30 kg-ot amivel azóta is szenvedek. Múlthét szerdán volt 1 idegbecsípődésem a derekamban. Na akkor döntöttem el, hogy végre megveszem ezt a szert. Hallottam már sokat róla, de valahogy nem hittem benne mivel én is már annyi mindent kiprobáltam.

Most ott tartok, Hogy éjjel nem eszem ha felébredek. Nálam ez volt a legnagyobb baj, hogy arra ébredtem éjjel, hogy éhes vagyok és muszáj volt ennem mert leesett a cukrom.

Tornát pedig haspaddal/amit a tv-ben reklámoznak/ oldom meg és 2db 2kg-os súlyzóval.

Előírt súly amit leszeretnék adni de fokozatossan az 20 kg lenne.

A lényeg még az egészhez, hogy azért hhez is nagy kitartás kell. Nem szabad feladni. Sokan vannak úgy hogy az első doboz után sem fogynak. De a másodiktól biztós beindul NE ADJÁTOK FEL!!!

Nem vagyunk egyformák mindenkinek máskép reagál a szervezete!!!

További sok sikert mindenkinek!Várom a többi infót

100. cukilany (válaszként erre: 99. - 2577cdcc12)
2008. jún. 11. 09:44
Ez volt nekem is az első gondolatom, aerobic+mértékkel evés és már nem is feltétlenül kell Bio-CLA...
99. 2577cdcc12 (válaszként erre: 97. - Lelo2)
2008. jún. 11. 08:22
Hát ha valaki így étkezik, az enélkül is le tud fogyni :o)
98. lelo2
2008. jún. 11. 08:19
30 nap alatt
97. lelo2
2008. jún. 11. 08:18

ja elfelejtettm a régi súlyom 86,5 kg volt, és ma 81,8 vagyok

Erika

96. lelo2
2008. jún. 11. 08:17

nekem is jó a tapasztalatom ezzel. Új címen a bio cla-alatt olvashatok erről.új témát nyítottam ezzel, de látom itt is vagytok ezzel a témával.

kezdésnek nem rossz ez.

de majd látjuk a végét.....

további jó és sikeres próbálkozást mindenkinek. Erika

95. Bejni
2008. jún. 5. 12:18

Sziasztok!

Gondoltam leírom az én ill. a munkatársnőm tapasztalatát a Bio CLA-val kapcsolatban..Igaz még csak 40 szem bevételén vagyunk túl, a kolléganőm ezalatt az idő alatt megszabadult 3 kilótól..jó a közérzete semmi mellékhatást nem érez(érzett)!Én bár még nem mérlegeltem de pár centitől megszabadultam a hasamon, heti 2 alkalommal járok aerobik edzésre..Mértékkel eszünk mindent..semmi extra diéta.A lényeg nekünk BEJÖTT :)Szerintem próbáljátok ki!!

2008. máj. 6. 09:07
154 kg. a BIO-CLA már nem szedem. Kezdetben nehéz volt, de anélkül is lehet fogyni.Kitartás mindenkinek. :-)
2008. ápr. 22. 19:00

Sziasztok!

Én a Bio CLA+T-t szedem,és 2x2-t,és dec 28.-a óta 16kg-ot fogytam.Azt nem tudom,hogy csak ennek köszönhető-e a fogyás,mert mellette még számtalan zsírégetőt szedtem és turmixot ittam(F.. B....,7+17 turmix,stb)Mozogni nem sokat,néhány hete itthon aerobic,stepper3x20perc.

Abbahagyni nem merem,mert félek,hogy a beindult fogyás is abbamarad..

2008. ápr. 22. 16:53
az ideg a legjobb fogyi szer tapasztalat amugy kivánsi vagyok a c.l.a.+t-re ma keztem ha nekem hat csod lessz
2008. ápr. 22. 09:21
Sziasztok! Én 2 hete szedem a CLA+T -t, nekem nagyon jó. Nem véletlenül mondják, hogy étkezés előtt kell bevenni. Ha nem eszem rá, nekem is fáj a gyomrom. Bő folyadékkal, így már kevesebbet tudtok enni. Hatásilag még nem tudok sokat írni, sok helyen olvastam, hogy 1-1,5 hónap kell, hogy kifejtse hatását(ami így normális is, minthogy 2 hét alatt fogyok 10 kilót). Én is tornázom, Legmagic+ hasazás, 5 sorozat felválva, heti min. 4x. Közérzetileg már jobban érzem magam, pocak kezd visszahúzódni. Tapasztalat: felgyorsítja a torna hatását. talán ennyi. Később még írok, mi lett a vége. szép napot mindenkinek!
90. Tracsi (válaszként erre: 89. - 2577cdcc12)
2008. márc. 5. 07:16
A cla-val kapcsolatban nekem is ugyan ilyen tapasztalataim voltak. Ha valakit érdekel még van egy dobozzal! :-))) De már nem valószínű hogy be fogom szedni. Max ha székrekedésem lesz! Ugyanis más hatást nem tapasztaltam csak a hasmenést! :-))))))
89. 2577cdcc12 (válaszként erre: 86. - 200a1d39d3)
2008. márc. 4. 11:30

Hát energiám az volt bőven mindenre. Császárral szültem, hazamentem, otthon várt a kutya és a háztartás. Egyedül láttam el a gyereket, családot, otthont. Lett volna segítség, de nem kértem, mondván magunknak szültem, és nem a nagyszülőknek. És még magamra is akadt idő. A férjem sem akkor (10 éve) sem most nem lát ápolatlanul, rendetlenül, erre mindig nagyon figyelek. Egyébként az anyatej átvevő minden szempontból átvizsgálja a leadott tejet (sűrűség, baktérium, stb), és ha nem jó megsemmisítik. Ennek ellenére jobban kerestem vele, mint a GYES-emmel, úgyhogy biztos jó volt :)

De ennek ellenére sok barátnőm visszafogyott rögtön szülés után, és volt teje, viszon most van 2 barátnőm aki szoptat, bár úgy néznek ki, mintha még mindig terhesek lennének, mégis nagyon kevés tejük van. Úgyhogy az én környezetemben ez a "fogyok, nem lesz tejem" nem igazolódik be. Ettől függetlenül persze mindenki tegyen a saját belátása szerint

De visszatérve a bio CLA-ra a barátnőim közül rengetegen próbálták, és náluk nem történ semmi, pedig sokuk még krómot is szedett hozzá, amire azt mondják, hogy ez a 2 együtt az aduász :)

2008. márc. 4. 11:20
Nővérem bio rostot szedett,és nem volt tőle étvágya,mert eltelítette a gyomrát,így nem evett,de nem is érezte magát éhesnek.Fogyott vele.
87. 200a1d39d3 (válaszként erre: 86. - 200a1d39d3)
2008. márc. 4. 11:18
Bocsi,azt lehagytam,hogy az idegességtől nem bírt enni...
2008. márc. 4. 11:17
Szerintem nem teljes tévhit az,hogyha fogyózol,apad a tejed.Ismerek olyan valakit,akinek az idegességtől éppenhogy elment a teje,és képtelen volt szoptatni,hisz stresszben volt.Visazont,mint a te esetedben is,volt tejed,de nem bizti,hogy meg is kapott vele minden fontos tápanyagot,mert azt ne mondja nekem senki,hogyha nem eszik normálisan,akkor olyan nagyon vitamindús,és tápláló lesz a teje,csak egyeseknél a mennyiség a minőség rovására ia mehet,ha nem rendesen eszik.A női test csodálatos,de ha valaki nem eszik rendesen szoptatás alatt,annak biztos,hogy vannak következményei,csak mindenkinél máshogy jön ki.És nem beszélve az anya kedélyállapotáról sem,hisz ha nem eszik rendesen,hogyan lehetne energiája magára is meg a babára is.
2008. márc. 4. 11:11
Szerintem az, hogy ha fogyózol, nem les tejed, az teljes tévhit. Legalábbis a saját példámból kiindulva. Én ugyan nem fogyóztam, de nem ettem, mert ideges voltam (egész nap üvöltött a drága), és nagyon lefogytam. 173 cm-hez 54 kiló párosult. Napi fél kilót fogytam, és már orvoshoz is jártam. Ennek ellenére annyi tejem volt, hogy napi 1 litert adtam le az anyatejgyűjtőben, a gyerekem által megevetteken felül. Ja és nem evett rosszul. Úgyhogy ebből kiindulva a fogyókúrától nem megy el a tejed
84. Tracsi (válaszként erre: 75. - 0a4ff4c586)
2008. márc. 4. 10:35
Akkor már természetes hogy fogyózol! Én is tovább akartam szopiztatni a manóm! Ahogy olvastam én azt hittem hogy még fiatalabb a babád!
83. Tracsi (válaszként erre: 81. - Zazuca)
2008. márc. 4. 10:34
Akkor neked nagyon nagy szerencséd volt! Igaz én a sima CLA-t szedtem de semmi változás pedig minden nap az egy órás Callanetics programot csinálom. A cm elég sokat ment le de a kg maradt a régi. Szóval a cm csak a torna miatt ment le a kiló meg azért maradt mert az izmait gyarapodtak mivel a tornához az kell. Szóval nekem nem volt szerencsém ezzel a kapszulával!
82. 0a4ff4c586 (válaszként erre: 81. - Zazuca)
2008. márc. 4. 09:17
Igen. Hisz a topic is erről szól
81. zazuca (válaszként erre: 80. - 0a4ff4c586)
2008. márc. 4. 09:16

A bio cla+t szedted?

Vagy melyiket?

80. 0a4ff4c586 (válaszként erre: 79. - Zazuca)
2008. márc. 4. 09:14

Szia!


Én akkor csak a bio-t szedtem, mert még a kicsihez való leguggolás is problémát okozott. Ezért ijedtem meg annyira, hisz mindig olyan 50-53 kg szoktam lenni. Után mikor már elkezdtem Duci tornát otthon akkor hagytam abba, és azóta is csak edzek. Igy most már csak 51 kg vagyok és imádok kirándulni a kislányommal.

79. zazuca (válaszként erre: 77. - 0a4ff4c586)
2008. márc. 4. 09:10

Ez igen, 10 kiló?!

Garatula!

Hogy is csináltad?

78. zazuca (válaszként erre: 75. - 0a4ff4c586)
2008. márc. 4. 09:08

Szia vica32!


Milyen módszert választottál a fogyásra?

Én most 170cm és 78kiló. A cél min.5 kiló mínuszba, max. 10.

90kiló fölött voltam mikor bementem szülni és a korházból kijöttem 79kilósan.

77. 0a4ff4c586 (válaszként erre: 71. - Zazuca)
2008. márc. 4. 09:07

Szia!


Fogyást nagyon jól megindította 2 hónap alatt ment le 10 kg. Most már nem szedem, mert már probléma nélkül tudok edzeni és az többet ér mint bármilyen "segítség". De kezdésnek nekem bevált.

76. zazuca (válaszként erre: 74. - Tracsi)
2008. márc. 4. 09:05

Callanetics?!

Én egyszer csináltam és azt hittem, hogy betojok, olyan nehéz volt. Persze mindez 10 éve volt. Lehet, hogy azóta már kibírnám.

Nekem most pár napja megy, hogy 6 után nem eszem. Illetve egy kis torna. Csak az a fránya nassolás ne lenne néha. :)

Kocogni kéne, de a párom sokáig dolgozik így a lányomra nincs ki vigyázzon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook