Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek tapasztalata a bio CLA-val kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata a bio CLA-val kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


165. 6532c775dd (válaszként erre: 164. - Bernibej)
2009. jún. 4. 12:36
tényleg? hmm? abból nem is szabad akkor 2x2-t szedni?
164. Bernibej (válaszként erre: 160. - Jucc:)23)
2009. jún. 4. 11:40
Jucc: Miert 2*2 szemetszedsz naponta? a +T verzio hasznalati utasitasaban nem 2*1 tabi van?
163. 6532c775dd (válaszként erre: 162. - Chelsee)
2009. jún. 4. 11:20
Dejó! Gratula!!!! :)
162. chelsee
2009. jún. 4. 11:05

Sziasztok!

Én 3 hónapig szedtem a Bio CLA-t. Barátnőmmel ketten vettük meg a 80 db-osat és napi 2 db-ot szedtem be. Az étvágyam jelentősen csökkent és az édességet sem kívántam annyira. Mellett néha-néha tornáztam. Lényegében nem volt akkora súlyfeleslegem, de 5 kg körül lement.Szerintem jó!

2009. jún. 4. 10:59
Oké! :)
2009. jún. 4. 10:09

Sziasztok!

Tegnap kezdtem el szedni a Bio- C.L.A.+T-t. 80 szemeset vettem.5000Ft-ért. 2*2-t szedek belőle.Most még annyi hatását érzem,hogy nem vagyok annyira éhes,pedig zabagép voltam régebben.Utánnaolvastam és úgy írták,hogy evés előtt kell bevenni vagy mozgás,torna előtt.

Önmagában kevésbé fejti ki hatását, max annyira , hogy elveszi az étvágyat.A legjobb akkor,ha intenzíven mozog,tornászik az ember mellette. Akkor jobban látszik a hatás és lesz eredménye a szedésének.Na,meg persze a táplálkozás is mérvadó.Ez egy táplálékiegészítő, nem pedig fogyasztószer.

Akaraterő, lemondások és kemény munka kell a sikeres fogyáshoz.Ez a szer kiegészítője ennek.

Amúgy 1 hete kezdtem el fogyókúrázni komolyabban.Naponta tornászok kb. 30 percet, rengeteg folyadékot iszok (szénsavmentes ásványvíz,tea)és az evést visszafogtam elég rendesen,ja és 5 után nem eszek semmit.

A Bio C.L.A.+ T előtt kipróbáltam a Csala varázs teát is.Az is jó volt.Székrekedéses voltam, a Csalavarázs teától, viszont naponta jártam wc-re.(Ilyen problémára egyébként még a mályva te is nagyon jó.) Tehát nekem jót tett. Most kipróbálom ezt, hátha használ valamit.Majd jelzem milyen eredménnyel jártam.Üdv Jucc

2009. jún. 3. 16:28
mármint zöld teás?
2009. jún. 3. 16:28
a 40 dbos T-s volt?
2009. jún. 3. 14:51

elfogyott a 40 db-os bio cla-m, kilóban semmit nem változtam, de látom, hogy egy nagyon kicsit vékonyabb vagyok, ha folytatnám biztos lenne még hatása

mellékhatás nálam semmi nem volt, édességmániám eltűnt és soha nem voltam éhes, pedig keveset ettem

görkorizni jártam egyébként, és ha cardio edzésnek minősül akkor többször is voltam mezőgazdasági munkán :) kapáltam gereblyéztem napi 8 órát :) igaziból kellemesen fárasztó volt, örülök, hogy "kényszerből" kellett mozognom, így könnyebb volt és pénzt is kaptam érte :)

most scitec essentials cla-t vettem mert arányaiban olcsóbb

ha elfogy írok majd beszámolót

156. sammmi
2009. máj. 31. 13:51

nem tudom lehet azt kéne, de ilyesmikre nem voltam eddig allergiás pedig sok husités tejterméket eszek, és amúgy is semmijen cla-ról nem olvastam eddig semmi rosszat, pedig azért mielött beruháztam vna alaposan utána olvastam.

bár az is lehet, h mellette szedek reductilt és lehet h valahogy reakcióba léptek egymással

155. OlíviaAnna (válaszként erre: 154. - Sammmi)
2009. máj. 30. 23:19
Ki gyártja ezt? Nem tudom, hogy amit leírsz az allergén reakció-e, de sanszos, hogy igen. Én a PharmaNord több készítményét is használtam/ használom - problémamentesen. Megbízható márka, a leírt célra még a Bio-Króm szedését ajánlanám. Nekem pár éve a lában hatékonyan leszálkásította az edzés+króm. Ha tényleg allergizál a linolsav (bár az húsokban és tejtermékekben természetesen is előfordul) akkor válts a Bio-Krómra. [link]
154. sammmi
2009. máj. 30. 20:16

Sziasztok!

Én most a héten kezdtem el szedni CLA-t nem a bio-t.

A márkája v mi: scitec essentials

És ha jól vettem ki sáfrányolaj a sz ősszetevője, nem tudom h így van e ez a többivel is.

Én ahová járok tornázni ott javasolta az óra tartó tanár h szedjem ezt amikor kérdeztem h hogy lehet karból fogyni, szóval h a felkari kis szárnyak eltűnjenek. Ő is hozta nekem.

Azt mondta h ez segít mozgás mellet szálkásítani zsírokat lebontani. Nem tom h milyen a hatása mivel mondtam h mégcsak most kezdtem szedni, viszont azt szerettem vna kérdezni h mellékhatások nálatok nem jelentkeztek akár másik fajta cla szedése során? mármint én miután bevettem kb másnap az egész fejem , még a fülem is beboríotta olyankis pattanásszerű hatalmas foltok ami csak közelről látszik de tapintásra borzasztó, viszont kinyomni nem lehet, még a nykamra is ment belőle kicsi. Most ez mellékhatás vagycsak vmi véletlen egybeesés?

ha vkinek lenne vmi tapasztalata, véleménye, észrevétele hasonlóról kérem segítsen!

Előre is köszi

2009. máj. 29. 17:08
Nekem elegge meg kell szoritanom a kajat, mert pajzsmirigyem is alul muxik, de ugylatszik ezek a Pharmanord-os "Bio" termekek elegge bevalnak.
2009. máj. 29. 15:30
FLP-turmix? Az mi? :) És sportoltál valamit vagy csak keveset ettél?
2009. máj. 29. 15:28
Nagyon jó, nagyon sokat segít, katalizálja a diéta hatását! Én az esküvőm előtt szedtem és most szoptatás után is, nekem egyedül ez vált be + az FLP-turmix.
2009. máj. 29. 15:26
grat Berninek! :)
2009. máj. 29. 14:59
Igen , igen fogytam. Igazabol annak orulok ,hogy most begyorsult. Msot 2 nap altt -1 kg, elotte meg olyan lassan mentek lefele a kilok mint a csiga. A sportot azelobb is irtam :) 30 perc szoba bringa minden nap 130-as pulzuson. Ugribugrizni nem tudok, mert mutottek a terdem, de a bringa is jonak tunik. A Bio CLA - mellett meg Bio SLim-et es kromot is veszek be minde nnap 2*.
2009. máj. 29. 09:40
no? részletek? mennyit sportolsz? fogytál-e? :)
2009. máj. 29. 07:33
úgylátszik müködik a dolog :)
2009. máj. 27. 11:56

Sziasztok,

Ma vettem 80 db -os Bio-C.L.A. + T -t es csak 3800 !!!! Ft volt. :) Mar be is vettem az elsot (mondjuk azt nem tudtam, hogy ekkora a kapszula :). Remelem jo kiegeszitoje lesz a CLA a dietamnak. Jelenleg 1400 kcal + napi fel ora szobabringa 130-as pulzussal. Valakinek van valmi friss megosztani valo infoja?

2009. máj. 26. 10:01

hmm most vettem egy T-set mert nem volt sima... hmm sokkal jobban bejön, átpártoltam én is, pedig a sima mellé is ittam mate teát de ez a T-s verzió most nagyon megtetszett, azt ettem ami jol esett és ugyanugy sportoltam, mint máskor és elég jo eredményt értem el, még magam sem hiszek a szememnek. Ja amugy kevésbé voltam éhes én is.

Hajrá csajok!

2009. máj. 15. 20:46
nem mondod? de érdekes, é is sima cla párti vagyok + mate teát iszom hozzá. de nekem simán a cla nem veszi el az étvágyam. egy barátnőm szedi a T-set és ö szinte alig eszik mellette, uyg elveszi az étvágyát... hmm kinek mi?
2009. máj. 15. 18:29

nem

én a sima Cla-t

És egyébként már az első tabletták után érezhető volt, hogy sokkal kevésbé vagyok éhes ,mint régen.

De az tényleg megdöbbentő, hogy az édességet is nagyon le tudtam csökkenteni, egyszerűen nem hiányzik.

142. 6532c775dd (válaszként erre: 141. - Vertebra)
2009. máj. 15. 10:45

Szia,


A (+T) zöld Teásat szeded?

2009. máj. 15. 10:15
21 éves vagyok, egyetemista, sok stressz,kisvárosból nagyvárosba költözés, ezáltal elkényelmesedés, van villamos , busz,több műkaja és gyorsétterem.Hónapok alatt így +10 kg-t felszedtem.Fő gond:stresszt evéssel vezetem le.Próbáltam mást de nem megy.Kizárólag az evés nyugtat, tanulás közben és vizsga előtt is.Ezért most vettem Bio Cla-t, már fél doboz elfogyott(napi 2X1).Nem vagyok éhes,be tudom tartani a napi 5 étkezést a kb. régi 9 helyett.Csoki-és édesség mániám eltűnt.Még nem volt lehetőségem normálisan sportolni csak néha futottam és tornáztam(Béres Alexandra) de ígyis látom kisebb a hasam és a csípőm.Nekem bevált.Semmi mellékhatás.Most kezdem majd a rendszeres sportot.Mindenképp beszámolok majd az eredményről.
2009. ápr. 8. 13:22
Sztem a T nélküli amúgy jobb.
2009. ápr. 7. 15:17
sziasztok eladnám 67 db biocla+t kapszulámat! ha estleg érdekel valakit! dobozában! 13 db hiányzik belőle!andybaby1@citromail.hu 06705847571! hello
138. 6532c775dd (válaszként erre: 137. - 6342d2631c)
2009. ápr. 3. 09:33
Persze mert, ha edzel melette az izmaid nőnek! És nem a zsír ami mindenképpen jó!!!!!!!!!! Hosszútávon is!!!
2009. febr. 7. 11:31
Én is szedtem,de nekem nem vált be.Szálkásitani szerettem volna nem fogyni,edzettem mellette úgy mint mielőtt nem szedtem és még nagyobb lettem tőle!Az edző is rámszólt,hogy hűha!Abba is hagytam és visszaállt az alakom is.
136. teva007
2009. jan. 23. 16:44
én ma kezdtem el szedni majd beszámolok az eredményekről ti hogy szeditek evés előtt ha igen mennyivel vagy evés közben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook