Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek tapasztalata a bio CLA-val kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata a bio CLA-val kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
45. 9520
2008. febr. 4. 20:05

armageddon!


Gratulálok hogy enyit tudtá fogyni. Remélem nekem is sikerülni fog.ja és köszi a tanácsokat

2008. febr. 4. 16:59

9520!

BIO-CLA-t napi kétszer.

Semmi kenyér, pékáru.Semmi zsíros.

Hamlettet eszek helyette.

Heti 2szer sport. (min. 1 óra)

Tegnap mértem magam 158,5 vagyok.

43. 9520
2008. febr. 3. 20:39

Szia armageddon!


Hogy fogytál le 10 kg mot 2 hét alatt?fogyokura? milyen????

űUdv:Flóra

42. armageddon (válaszként erre: 41. - 9520)
2008. febr. 3. 15:41

9520!

Igen! (170-ről, 160-ra)

Ma (vas.) este fogok méretni megint.

Hetente mérem magam.

Szerintem most megint ment le pár kiló...

41. 9520
2008. febr. 3. 15:07

Szia armagedon!


2 hét alatt hogy fogytl le 10 kg-ot?

2008. jan. 27. 16:39
Van eredmény 2 hét alatt -10 kg.! Azért ez nem rossz.Már csak 160 kg vagyok.Nagyon örülök neki.Még pár hónap és otthon is le tudom magam mérni. Amúgy lehet, hogy a folyamatos edzés is befolyásolja a fogyást. (hetente 1x1 óra foci + 1x1 óra Aerobic)...
2008. jan. 25. 11:29
Nekem személyi edző mondta,hogy a Bio Cla csak akkor ér valamit,ha mellette sportolsz.Egyébként felesleges pénzkidobás.Ne csodaszerektől akarj lefogyni.Egyik sem fog tartós fogyást eredményezni.Persze ez csak a magán véleményem.
38. klaara
2008. jan. 25. 11:14

Sziasztok!

Borzasztóan meghíztam a terhesség alatt és után, összesen 25 kg van rajtam pluszba, és nem tudok megszabadulni tőle, szeretnék bio cla-t szedni, de nem találtam semmi a szedés+szoptatás témáról. Tudtok segíteni? Nem akarom leszoktatni a babám a ciciről, de nagyon rosszul érzem magam a bőrömben. És légyszi ne gyertek azzal, hogy mozogjak, ne szedjem, mert a diéta többet ér, azzal pláne ne, hogy a szoptatás a legjobb fogyiszer. én a szoptatás alatt híztam 13 kg-ot. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy kihat-e a gyerekre, ha szedem.

köszönöm.

2008. jan. 24. 08:19
Én is próbáltam,semmit nem ér!
2008. jan. 23. 17:26

sziasztok...

minden iyen fogyis tabi szaaaaaar!!!! én nem ezt , egy másikat probáltam.. rossz rossz rossz!!!!!!! a reklámja meg egyenesen idegesitö..persze... nem scak a csajt fogyassza le hanem a ruhát is mi? áááá be kéne perelni azokat akik ieneket reklámoznak

sztem ne probájjátok ki!!!!! inkább életmódváltás, mozgás:) ez a lényeg nekem ez jön be:) higgyétek el, egyik ien tabletta sem ér semmmit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. jan. 23. 15:07

Szervusztok!Egy hete vettem 80 db.-os BIO-CLA+T !Azt vettem észre, hogy nincs étvágyam sem reggel sem este. Ebéd körül bekapok valamit aztán ennyi. Persze iszok 3-4 Liter vizet naponta.Azt érzem, hogy fogytam valamennyit, mert egy nadrágom rám jön, de pontos adatot nem tudok mondani. (170 kg.)

Volt valakinél ilyen "mellékhatása"?

2008. jan. 16. 21:12
Helló! Nem egyszerűbb, ha vesztek egy olcsóbb futopadot vagy hasonló? Az a leghatékonyabb fogyás és ugye köztudott, hogy tutira egészséges és nincs mellékhatása, mint más kapszuláknak, mai valójában kitudja mit tartalmaz és milyen mellékhatásai vannak? Fussatok! :)
2008. jan. 16. 15:07
Sziasztok! Bio CLA+T-t szedtem (1 dobozzal), de nem használt. Az étvágyam se csökkent ahogy reméltem. Nagyon szomorú voltam. :(
32. Colletus (válaszként erre: 31. - 27525d0da6)
2008. jan. 15. 17:04

valaki tudja,hogy kb mennyibe kerül ez a készítmény? ELőre is köszönöm! lehetőleg ide várom az árakat aki tudja: colletus@citromail.hu

Köszönöm előre is!

2007. dec. 5. 11:14
Én szedtem egy ideig,de nem vettem észre változást!A patikában is le akartak beszélni a Bio Cla-ról de sajnos nem hagytam magam!
30. gbobek (válaszként erre: 2. - Szika)
2007. nov. 2. 08:56

Szia!

Az első kúrát krómmal eggyütt szedtem, utána sokáig csak a króm maradt, mert anyagilag jobban jártam, de én a mai napig nem kivánom az édességet.Ami a króm szedése előtt nem így volt.

Biztos egyéne válogatja kinek, hogy reagál a szervezete.Szerintem nem kell egy életen átt szedni....

Az anyukám azért szedi évek óta a krómot, mert cukorbeteg. Segített beállítani a cukorháztartását.Sok ismerősöm van akinek szintén használt.

Vannak jó tapasztalatok is!

29. gbobek (válaszként erre: 27. - Sotibogi)
2007. nov. 2. 08:44

Mennyire lett bebizonyítva orvosilag, hogy a CLA keverte meg a menzeszedet? Nem volt valami más ok ami közrejátszott?

Tényleg nem vagyunk egyformák, de még nem hallottam, hogy egészségügyi problémát okozott volna CLA. Már rendbe vagy? Azóta nem volt ilyen jellegű problémád?

Én már két-három alkalommal is csináltam kúrát, nekem bejött.Sokáig csak centibe mutat változást, ha van kitartás akkor egy idő után megindulnak a kilók is lefelé.

28. 8da8a563b7 (válaszként erre: 24. - Hugi77)
2007. júl. 27. 08:37
én is szedtem be 3 doboznyit, de nem változott semmit. Aztán észrevettem, hogy a 4 liter folyadékból alig ürítek. Elkezdtem inni a cellulitis teát (naturland) reggel 1 teát megittam 2 hétig. 4 kiló eltűnt rólam. Víz volt. Ha valakinek ilyen problémája van, tényleg segít. Van hogy a szervezet vízháztarása felborul és többet köt meg mint kéne. Persze a tea mellett ugyanúgy ittam a 4 liter ásványvízemet, csak éppen óránként szaladtam p.s.lni :D Mostmár feltudom venni a szép blúzaimat :)
2007. júl. 27. 08:30

Nekem is van: kb. 2 éve kezdtem el, de még egy dobozzal sem szedtem be, mert annyira összekevert, hogy 3 hónapig nem jött meg...

Járhattam dokihoz állandóan....

Hát semmi pozitív tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban. De hát nem vagyunk egyformák, úgyhogy biztos vannak sokan akinek nagyon jó és használ.

2007. júl. 27. 07:23
Nekem van: SEMMIT nem ér. Azon kívül, hogy drága és valaki jól jár, ha megveszed.
2007. júl. 11. 21:23

Egy kérdésem lenne. Szerintetek mikor ajánlatos bevenni a kapszulát? Azt tudom, hogy étkezés és mozgás előtt. de pl melyik étkezés előtt? Reggeli ebéd vagy vacsora? ugye én az 2x1 szedem...

valaki segítsennn!!előre is köszönöm

24. hugi77
2007. jún. 12. 11:55
én két hónapja haasználom a Bio C.L.A+T és lement 4 kiló úgy hogy nem mozgok mellette semmit. Elveszi az étvágyamat ezáltal keveset eszem és meg van az eredménye. Én mindenkinek ajánlom. Igaz 1 hónapig semmi de utána megindul a fogyás!!!
2007. jún. 7. 12:23
Használtam, részemről semmi pozitív hatása nem volt.
2007. jún. 2. 20:25
Magában biztos hogy nincs hatás,tapasztaltam.
21. Nőci1
2007. febr. 24. 16:15
Nekem torna mellett kell valami,de ezt írtam is már én sem hiszek a csodákban!Tudom keményen meg kell ,dolgozni a karcsúságért ,csak nálam az a baj nem soványodom hanem izmosodom és ,méretem inkább nő ,mint csökken ,nekem nem kell izom a háj helyett!!Erre kértem segítséget!Nem csoda módjára ,egy éjszaka alatt akarok fogyni,de ha már heti 3-4x edzek legyen értelme.
2007. febr. 23. 19:45
En hasznalom. Es ezen kivul meg egyet. Mindig edzes elott fel oraval szedem. Napi 2x edzem. Nem tudom kulon van-e hatasa, valoszinu, hogy szinergal a tobbivel, amit meg megteszek: edzes + proteinshake + egyeb zsiregeto + vitamin-, es asvanyianyag tablettak + dieta.
19. Bazsó (válaszként erre: 15. - Zsu76)
2007. febr. 23. 14:42
Szintén zenész!...azaz semmi hatása,és nagyon drága!
2007. febr. 23. 14:38
ha egy picit visszaolvasnál...
17. Nőci1
2007. febr. 22. 16:14
Ki ismeri ezt a zsír égető tablettát?Télleg jó ha ,rendszeres tornához szedném?Hogy jó szedni,torna előtt vagy rendszeresen?Szeretném ha megírnátok véleményeteket!Jót is rosszat is.Íntenziv tornához keresek valami jó zsír égetőt!!
2007. febr. 1. 13:18
Én már több féle fogyasztó kapszulát kipróbáltam, mivel állandóan fogyni szeretnék de nem teszek érte semmit, tehát költöm a pénzemet és várom a csodát.A Bio CLA+zöld tea kapszulával volt eddig a legkevesebb problémám, igaz, hogy nem is igen fogytam le tőle de egy idő után hogyha folyamatosan szedi az ember akkor egy nagyon kicsit tényleg elveszi az étvágyat.Semmilyen mellék hatását nem tapasztaltam, ellentétben a sima kínai zöldtea kapszulával, amitől egy hét után állandó hasmenésem lett és a Fatminátorral, ami mellett tényleg alig ettem és fogytam is annyira elvette az étvágyamat, viszont pattanásos lett tőle az arcom / kétszer is neki kezdtem szedni / tehát nem tudtam tovább szedni, erre odaadtam a barátnőmnek akinek nem lett tőle semmi baja, viszont nem is fogyott egy dekát sem tőle.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook