Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan, aki meg tudta bocsájtani a megcsalást? fórum

Van olyan, aki meg tudta bocsájtani a megcsalást? (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. Noarashi (válaszként erre: 10. - Nona47)
2013. febr. 27. 16:29
Talán így a legjobb. Te már sok mindent megéltél, tapasztalat beszél belőled. Én még annyit nem éltem meg, persze én is kevésbé hiszek abban, hogy van hűséges férfi.
10. nona47 (válaszként erre: 6. - Cippora)
2013. febr. 27. 16:17
3 éve Norvégiában dolgozik, előtte 2 év Hollandia.5 éve gyakorlatilag évente látjuk egymást max 10 alkalommal.Nem kell már sehová eljárnom,sokat változott 9 éves a gyerekünk.csinálunk fura dolgokat ha szeretünk valakit.ő sokat változott előnyére.de soha nem tenném a kezemet tűzbe érte ha hazajönne véglegesen, hogy mennyire maradna hűséges.jobb így, hogy tudom azt, hogy van, szeretem, de egy hét után ha visszamegy azt mondom magamban:ennyi pont elég volt.
9. Cippora (válaszként erre: 5. - Nona47)
2013. febr. 27. 16:14
Hm...nem is rossz :) mondjuk én biztos félrelépnék ez esetben ha lenne valaki.Szemet szemért!
8. nona47 (válaszként erre: 4. - Ferant)
2013. febr. 27. 16:13
ha van a csajnak férje, akkor hatalmas szart tudsz kavarni.ne kíméld!és találkoztam az egyiknek a férjével, és elmondtam, hogy tudja e, hogy a férjemmel rokonok?nézett rám értelmesen, nem tudta miről van szó.közöltem, hogy gratulálok a lyuksógorsághoz, és a kedves erkölcsös feleségéhez. ők azóta már elváltak, de nem emiatt, hanem azért, mert a nő még számtalanszor megcsalta, nem bírt a vérével.
7. 973d9d6ecf (válaszként erre: 1. - Kovikatyuska)
2013. febr. 27. 16:12
az első férjem megtette egyszer ,kétszer ,százszor...én pedig próbáltam túllépni rajta a gyerekek miatt..aztán mikor ép minden rendben volt..leléptem.....most a második asszonykával is ezt játssza..van aki alapból ilyen..de te ismered a határaidat..mert megbocsájthatod de elfelejteni sosem fogod...
6. Cippora (válaszként erre: 2. - Nona47)
2013. febr. 27. 16:10
5 nővel megcsalt meg még szerinted egy párral,és ezek után te azt gondolod meg szivatod azzal,hogy olykor elmész és nem tudja hova? Miért hagyod,hogy lábtörlőnek nézzen? :(
2013. febr. 27. 16:09
olyan férfi még nem született a világra aki hűséges lenne,én ezt tapasztaltam.Amikor az első férjemtől elváltam mert nem szerettem, gyakran bántott évek múlva mondta el az akkori élettársa, hogy még amikor velem és a 3 gyerekünkkel élt, ő már akkor a szeretője volt.Kicsit megdöbbentem.az élettársammal 6 év után fejeztem be, mert belefáradtam a sok stresszbe amit a vállalkozás okozott. azt hittem hűséges volt, de amikor kiadtam az útját nem bírta el az egója, hogy el ne dicsekedjen azzal, hogy az éttermünkből mindkét pincérnő, a bútorboltunkból pedig az eladócsaj is a szeretője volt. bérelt egy lakást, oda hordta fel őket. A mostani férjemmel 14 éve vagyunk együtt egy közös gyerek van ő 9 éves. a legidősebb fiam 10 éve 19 évesen meghalt.48 éves vagyok a férjem 36.túl jóképű, túl megértő a nőkkel, egyszerűen ráakadnak. az elsőt ő maga mondta el, mert bűntudata volt, a többi jött magától. 3 éve külföldön van,Norvégiában.Azóta megtanulta értékelni, hogy mi az a család, ha nagyon hiányzunk elsírja magát, de ez nem hat meg, mert nem felejtek.szeretem, de tudom azt is, ha itthon élne kezdődne újra a rettegés, hogy mikor bukkanik fel egy másik nő.mert a bizalom az már régen elszállt.elválni hülye lennék, mert szeretem, és nem hangzik szépen, de miért most dobjam ki amikor szégyentelenül sokat keres?Fizesse meg az árát annak ami fájdalmat okozott.Eszembe sem jut félrelépni, megjön 5 hetente, szeretem, a seggét kinyalom mindent megkap.De bízni már soha nem fogok tudni benne.
4. Ferant (válaszként erre: 2. - Nona47)
2013. febr. 27. 15:57

Hat ez jo :) Kemenyen megtephetted :P


Kb igy vagyok h itthon probalok termeszetesen viselkedni nem puffogok es nem ereztetem vele, igy latom o is nyitottabb felem, nem szerettem volna falat huzni magunk koze...varom h az ido is enyheitse a fajdalmat!

Amugy nekem is azon jar az eszem h mivel a parom nem tudja h en tudom kivel csalt meg szepen irnek a no ferjenek anonim egy levelet, miert csak az en hazassagom sinyledje meg??


Sajnos ma nem tudok jonni reggel jovok addig varom velemenyeiteket.

3. Noarashi (válaszként erre: 2. - Nona47)
2013. febr. 27. 15:54
Miért nem hagytad ott és kerestél valakit, aki esetleg hűséges tudott volna lenni?
2013. febr. 27. 15:49
én megbocsájtottam,mert szeretem és sok dolog összeköt bennünket .akkor is megbocsájtottam amikor még nem volt közös gyerek, de utána is.5 nőről tugok, de pár még lehet. az elején nagyon nehéz!!! nem tudsz úgy ránézni, vagy szólni hozzá, hogy ne a másik nő jusson az eszedbe. az első szexuális együttlét is katasztrófális, mert csak az zakatolt a fejemben:a másikkal biztos jobb volt, biztos szexisebb stb. sokáig marcangolni fogod magad, sőt hibáztatni, hogy biztosan azért ment félre mert nem vagy elég jó, szexi, megértő stb! ne marcangold magad, mert arra rámész. egyet ne felejts el: ő ment félre, nem pedig te! amit tanácsolok:ne emlegesd fel gyakran a másik nőt, ne üvöltsd le, hogy:mit tettél te szemét stb. Ami zavarni fogja: este öltözz ki és tűnj el otthonró:van egy kis dolgom felkiáltással. Én ilyenkor a tesómhoz mentem ,őt meg ette a penész, hogy merre is járhattam. Megkérdezni soha nem merte. Légy csinos otthon és kívánatos, megértő és kedves, had lássa, hogy mekkora barom volt, hiszen itt van az orra előtt egy szép kívánatos nő, ő meg félredugott.Ha bókol, ne olvadj el, kérdezz vissza:mitől lennék szebb , eddig is ilyen voltam, legfeljebb nem vetted észre. Igazán a tüske mindig benned marad. és a gyanakvás, ezzel nem tudsz mit kezdeni.A bizalomnak vége, és sokszor kételkedni fogsz még abban is amit kérdez.Nehéz ez nagyon.Én egyik kurváját úgy megtéptem, hogy elől egy nagy foltban azóta sincs haja. Jó volt hallani ahogyan visít,és könyörög.Én most nyugodt vagyok, mert külföldön van évek óta, nem kell aggódnom, mert túl drágák kint a kurvák.
2013. febr. 27. 15:29

Erdekelne hogy ha a parotok felrelepett azt megbocsajtanatok????Foleg azoknak a velemenyere lennek kivancsi akik megtettek es erdekelne h mi lett a vege.


En meg probalom bocsajtani mivel gyerek is van de nem tudom h sikerulhet valaha megbiznom benne.......igyekezet van felolem is es amint latom felole is hisz erzeseink vannak egymas irant de vajon allandoan azon fogok kattogni h mikor csinalja meg ujra vagy ezzel kesobbiek soran majd megbaratkozok???

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook