Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan, aki meg tudta bocsájtani a megcsalást? fórum

Van olyan, aki meg tudta bocsájtani a megcsalást? (beszélgetős fórum)


1 2 3
41. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Kovikatyuska)
2013. febr. 28. 09:30

ha valaki egyszer megcsalt, az mar csak ido kerdese, hogy mikor fog megint.

lehet, hogy lesz 20 ev. de lehet, h csak masfel ev.


elsore megtette, masodjara mi tartana vissza?

meg ezek a nadragjukban hordjak az eszuket, tisztelet a kivetelnek.

40. kovikatyuska (válaszként erre: 39. - Morla)
2013. febr. 28. 09:28

Persze ez igy van, ahanyan vagyunk annyifele keppen gondolkodunk, reagalunk stb. Szerintem en is birnam egyedul is a gyerekkel de hogy oszinte legyek szeretem meg annyira a parom h adjak idot, eselyt a kapcsoltnak, persze ha latnam h kinozzuk es o mar nem engem akar nem kinoznam, de o is igyekszik nem akar elvesziteni minket.


Nem fuggok tolle de erdekes sajat magamon is csodalkozom h meg tudtam bocsajtani, elotte el sem tudtam volna kepzelni h meg fogok tudni emeszteni 1 ilyet.Nem hiaba mondjak h az elet tartogat meglepeteseket.....

39. Morla (válaszként erre: 38. - Kovikatyuska)
2013. febr. 28. 09:16

Azt gondolom, ahány ember, annyiféle reakció egy megcsalásra. Függ a habitusunkból, a "kapcsolatfüggőségünktől", a ragaszkodás mértékéből, na meg valószínűleg attól, hogy a megcsaláson kívül hogyan működik egyébként a pár kapcsolata.

Én alapvetően jól elvagyok egyedül (illetve a gyerekkel), de kevés nő bírja ezt a fajta életet. Én nem tudom megbocsátani a megcsalást, nekem evidens, hogy végetvetek a kapcsolatnak. Valahogy úgy gondolom, ha már megtörténik a félrelépés, akkor az a kapcsolat nem érdemel nagy erőfeszítéseket a részemről, főleg hogy nem én "szartam" a közepébe.

38. kovikatyuska (válaszként erre: 37. - Morla)
2013. febr. 28. 09:01

Lehet h anyagi vagy egyeb okok miatt nehezebb utanna ha ujrakezdi az ember gyerekkel, de megbocsajtani is nehez...


Pont azert inditottam ezt a forumot h lassam kinek milyen tapasztalatai vannak megcsalas utani ujrakezdesbol, de latom kevesnek ment ez.

37. Morla (válaszként erre: 33. - Kovikatyuska)
2013. febr. 28. 08:51
Azért nem vagyok benne biztos, hogy mindig a lelépés a könnyebbik út...
36. Morla (válaszként erre: 5. - Nona47)
2013. febr. 28. 08:50
Bízni egy pasiban? Szerintem már nekem sem menne soha :( de ezt csak saját maguknak köszönhetik, és mélységes mély tiszteletem a kivételeknek.
35. kovikatyuska (válaszként erre: 25. - 62b5bd9ebe)
2013. febr. 28. 07:48
Igen igy van igazat adok, mint irtam alabb h nem lehet se elfelejteni se megbocsajtani de igyekszik az ember nem ezem kattogni es beletorodik idovel, vagyis remelem, mar kevesbe faj mint hetekkel ezelott amikor kiborult a bili.Szoval segit az ido is es az is h latom a parom igyekezetet h helyrehozza amit elb.szott!
34. kovikatyuska (válaszként erre: 22. - 728bc799e2)
2013. febr. 28. 07:46

Hat lehet h van olyan h huseges ferfi de mint irtam ritka es nekunk nem volt szerencsenk megtalalni azt a ritka embert :) Nem csak magunkat nyugtassuk ezzel hanem naiv az aki azt hiszi h esetleg az o parja soha nem csalta es nem is fogja......lehet h igy van de lehet nem, ezt senki nem tudhatja.

Ameddig nem neztem a parom kormere addig nem is tudtam volna feltetelezni rolla h kepes ra es hat a sunyi macska fogja meg az egeret ugyebar!

33. kovikatyuska (válaszként erre: 18. - A1b9a5e59d)
2013. febr. 28. 07:44
Olyan konnyu valakit lapatra tenni szoba.......de ha az ember benne van a szituban akkor nem rug csak ugy egy par evet es egy csaladot altalaban akar erzelmi, akar anyagi okok miatt.......az a legkonnyebb h lelepni...nem mazochista vagyok de en nem a konnyebbik utat valasztottam!
32. kovikatyuska (válaszként erre: 16. - Noarashi)
2013. febr. 28. 07:41
Ismerek ilyet de csak egyetlen egy ferfivel beszelgettem eddig aki meselte h felkinalkozott neki egy no amikor hazhoz szallitott neki valamit amit vasarolt az uzletebol, mondta h alig birt nemet mondani mert jo no volt, de egybol a csaladjara gondolt es elmenekult h nehogy kisertesbe essen.....na de ilyet se hallok sok ferfi szajabol :P
31. kovikatyuska (válaszként erre: 7. - 973d9d6ecf)
2013. febr. 28. 07:39
Igen ezzel tisztaban vagyok h nem lehet soha elfelejteni ezt, igyekszem megemeszteni majd elfogadni h ez volt es remenykedek h nem lesz tobbet, mert ha lesz azt mar tuti nem tudnam megemeszteni!Akkor nem is szolnek semmit azonnal koltoznek!
30. kovikatyuska (válaszként erre: 5. - Nona47)
2013. febr. 28. 07:37

Hat eleg szomoruak az en tapasztalataim is hogy oszinte legyek......anyukamat megcsaltak, nagymamamt megcsaltak, nagynenemet megcsaltak, parom anyukaja is azert valt el amikor a parom kicsi volt mert rajtakapta valakivel, es parom mindket nagymamaja is tobbszor panaszkodott h annak idejen felrekacsintgattak a ferjeik, szoval a kozvetlen kozelemben nem is tudok csak egyetlen egy csaladot ahol nem volt meg megcsalas, nekem is ez a parom a masodik aki megcsal igy nem azt allitom h nincs huseges ferfi de ritka mint a feher hollo......


Anyosommal beszelgettem sokat errol a temarol marmint meselte h amikor elvalt a ferjetol amikor meg a parom kisbaba volt akkor nagyon ki volt keszulve es utolag megbanta h nem bocsajtott meg s igy a gyereke apa nelkul nott fel es az apja elvett egy masik not akinek volt mar 1 lanya es inkabb nevelte egy idegennek a gyereket mint a sajatjat!Tamogatta anyagilag a fiat de az mar nem ugyanaz!

Most meg nem ertem a parom ha atelte gyerekkent h milyen apa nelkul akkor miert reszkirozza h a fia neki is apa nelkul esetleg mostoha apaval nojjon fel.....?

Nagyon megijedt h el akarok koltozni amikor kiborult a bili nemreg h megcsalt, atbeszeltuk sokszor lattam h banja igy mondtam h adok idot neki lassuk mennyire tudom megemeszteni, de ha nem sikerul lehet elkoltozom igyis ugyis.Ennyit meg megerdemel a kapcsolatunk es a gyerek h megprobaljak eselyt adni ami nem biztos h jol sul el....egyenlore csak az ido segithet, megbocsajtani lehet nem sikerul mert a tuske ugyis megmarad de lehet talan enyhulni fog a fajdalom es beletorodik az ember.

Sajnos fiatalkorom ellenere eleg sok elettapasztalatom van es nem vagyok annyira optimista h ha uj eletet kezdek akkor talalok jobb embert, mert amugy nagyon jo ember csak hat megcsalt.....

29. jstefan (válaszként erre: 1. - Kovikatyuska)
2013. febr. 27. 20:52
A megcsalást soha senki nem bocsájtja meg ténylegesen,csak eljátsszák ezzel önmagukat is becsapják.Ha már véletlenül megtörtént akkor azt a titkot célszerű örökké titokban tartani még válás esetén is. Nagyon lúzer nyúlbélának tartom azt a pasit akinek volt bátorsága félrelépni de nincs benne annyi tartás hogy ezt soha ne mondja el senkinek,mert ha elmondja a párjának örök fájdalmat okoz.Ha a nő félrelépésre kényszerül ,és kiderűl, akkor a pasi gondolkodjon el hogy férfi-e,és köszönje meg a csábítónak hogy besegített neki.
2013. febr. 27. 19:07

nem igazán értem a félreértés okát!!


jctjct arra válaszolt, hogy van-e olyan férfi, aki nem csalja meg a párját?? válaszolta, hogy van!


Nem is értem a te hozzászólásaidat!!! napocska

27. a1b9a5e59d (válaszként erre: 26. - Jctjct)
2013. febr. 27. 18:59
Most légyszíves ismét olvasd el amit írtam, és úgy válaszolj rá(utolsó hozzászólásomra):)
26. jctjct
2013. febr. 27. 18:55

tenyleg nem tevedtel :)

de a 16. posztra vallaszoltam.

de akkor a te 19. posztodra valaszolva:

csaltak mar meg es megbocsatottam de kirugtam a lanyt.

25. 62b5bd9ebe (válaszként erre: 1. - Kovikatyuska)
2013. febr. 27. 18:50

ha megtudod bocsájtani egy büvész vagy,ha pedig el tudod felejteni isten vagy!!

mert ezeket a dolgokat nem lehet elfelejteni és megbocsájtani,csak lepelt rakni rá és ugy is idönként elöbujik

24. a1b9a5e59d (válaszként erre: 21. - Jctjct)
2013. febr. 27. 18:48

A fórumindítót ismét elolvastam, és nem én tévedtem.

De mondjuk azt jó olvasni, hogy egy férfi magáról azt állítja, hogy nem csalja meg a nőt.

23. a1b9a5e59d (válaszként erre: 21. - Jctjct)
2013. febr. 27. 18:47
Ezek szerint igen, mert hogy visszakérdeztél, akkor az viszont nem megcsalás.Mivel a te cselekedet alapján következett be.
22. 728bc799e2 (válaszként erre: 16. - Noarashi)
2013. febr. 27. 18:43

szerintem van olyan férfi, aki hűséges...

azt hogy nincsen, csak olyanok mondják maguk megnyugtatására, akiket a férjük orrbaszájba csal, és ahelyett, hogy lepattannának még ki is nyalják a fenekét!!!

21. jctjct (válaszként erre: 19. - A1b9a5e59d)
2013. febr. 27. 18:38

oh a kerdesre valaszoltam, hogy van e olyan ferfi aki nem csalja meg a parjat?

van.

20. 728bc799e2 (válaszként erre: 2. - Nona47)
2013. febr. 27. 18:38
ahelyett, hogy ennyi praktikát bevetettél, ami valljuk be nem nagyon jött be, mert ahogy írtad 5 nővel megcsalt ha nem többel, inkább ott kellett volna hagyni! az ilyen pasinak megbocsájtani...
19. a1b9a5e59d (válaszként erre: 17. - Jctjct)
2013. febr. 27. 18:29
Az okot te szolgáltattad, hogy máshoz menjen?
18. a1b9a5e59d (válaszként erre: 5. - Nona47)
2013. febr. 27. 18:27
Nincs az a pénz, ami miatt ezt csinálnám, amit te. Pénzért a másik popsiját kinyalni,érdekból és nem érzésből meg prostitúció, hiába van gyereked, mert ezt te nem érzésből csinálod, csak a pénzért.Én a férjedet átlépném-mint kapcsolat. Aztán lehet, hogy egy nagyszerű apa, de a helyedben max. ennyit hagynék neki, és egy fillér sem kéne tőle.
17. jctjct (válaszként erre: 16. - Noarashi)
2013. febr. 27. 18:07
van.
2013. febr. 27. 17:42

Miért kell amúgy azt elfogadni, hogy a férfi az csak hűtlen lehet? Miért tehetik ezt meg úgy, hogy még mi nők is azt mondjuk, jah hát férfi. Így meg kell bocsátani?

Nem tudom, ez nem egy férfi oldal, de tényleg nincs olyan férfi, aki szereti, tiszteli, becsüli annyira a feleségét, párját, hogy azt nem csalja meg?

15. Kukacc (válaszként erre: 2. - Nona47)
2013. febr. 27. 17:17

5 nőről tudsz és nem dobtad ki????????

Azért az több, mint 1 megcsalás.

2013. febr. 27. 17:01
Fuhhh...:( :( :(
13. júliusi (válaszként erre: 2. - Nona47)
2013. febr. 27. 16:33
:) Jól tetted, megérdemelte....:)
2013. febr. 27. 16:31

Először is Nona!Minden elismerésem :) Így is kell csinálni :) És mindenben egyet értek amit írtál.

Az Én párom hűséges hozzám,még.... :) Én csak a szüleim kapcsolatában,és a tesóméknál láttam az ilyen történéseket,és hát nem volt valami jó testközelből átélni,még ha nem is Én voltam a sértett fél.

A férfi egy fura lény,aki annak ellenére hogy Önállónak,és Ön ellátónak mondja magát,mégis olyan mint a gyerek,hogy ki kell szolgálni,körül kell ugrálni.Ezt úgy értem,hogy nekünk türelmesnek,figyelmesnek,gondoskodónak kell lennünk ahhoz,hogy ne okozzanak csalódást.Persze elég nehéz ezt megtartani akkor,amikor az embernek már gyereke van,de muszáj,különben elkallódnak.

Egy biztos!Egy hibás soha nincs!Tehát ha megcsalnak,annak valami oka van!Lehet az hogy kicsit elhanyagolod,vagy nem hallgatod meg a problémáit,stb.

Ha megtörténik a baj,és megbocsájtjuk,akkor nem csak a párunkat kell hibáztatni,hanem meg kell keresni a gócpontot,és változtatni rajt!Emlegetni nem szabad,és felhánytorgatni,mert az csak felesleges vitát szül.

Én gyerekként sokat szenvedtem Apu barátnői miatt,főleg úgy hogy Ő többnyire le is lépett napokra.

Ez persze folytonos vitákat szült a szüleim között,mire az lett a vége,hogy mindketten az alkoholba menekültek,ahelyett hogy megoldották volna a problémát.

Mára az alkohol probléma helyre állt,viszont az Apukám a mai napig csalja Anyut,de mivel már idősek,ezért ezen valahogy átsiklanak,mert Anyu beletörődött.

Én így idősebb fejjel megkérdeztem Aput,hogy tulajdonképpen miért csinálja,mert már Én is 4 éve párkapcsolatban élek,és van egy fiúnk,tehát tanulni szerettem volna az esetekből.

Az volt a válasza,hogy náluk az volt a gond,hogy Anyu csak egy kalandnak indult,de már jött is a tesóm,aztán Én,és már nem volt visszaút.Hát mit nem mondjak,nem volt jó érzés hallani,de legalább őszinte volt.

Kívánom nektek,hogy túl tudjátok vészelni ezeket a hibákat,félrelépéseket.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook