Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van jelentősége annak, hogy a családi pótlék szakértői felülvizsgálat eredményét nem kaptam meg, de a pénzt kiküldték? fórum

Van jelentősége annak, hogy a családi pótlék szakértői felülvizsgálat eredményét nem kaptam meg, de a pénzt kiküldték? (tudásbázis kérdés)

2022. márc. 22. 08:06

Kicsit lassan haladtak a dolgok, de tegnap került be az eeszt-be, hogy lezárták.


Gondolom innen még jó pár nap mire bármilyen eredmény megjön.

10. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 13:16
Ezt nem tudom
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2022. márc. 8. 12:34

Köszi. Szerencsére még nem vág földhöz ez a 20 ezer, mert ilyen ösztöndíj kiegészítés. Nekem inkább a MÁK kártya a fontos mert sokat kell utaznom még a következő időszakban is.


Egyébként, ha nem adják meg (bár semmi változás nincs az egészségi állapotomban) az utazási kártya használható júliusig? Vagy visszakérik ilyenkor?

8. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 11:34

Akkor az van, amit legelőször írtam. A pénzügyesek automatikusan indítják a pénzt mindenkinek, aki eddig is kapta. A benyújtott papírok alapján pedig a határozatot a napokban kell megkapnod.

A pénz elköltésével várd meg a határozatot. Ha tudod, addig tedd félre.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2022. márc. 8. 11:07

Kaptam végzést január végén a felülvizsgálatról, mivel február 28.-án járt le a korábbi felülvizsgálatban kijelölt határidő.


Február 4.-én beküldtem a háziorvosi, és a különböző orvosi papírokat a kormányhivatalnak. Viszont még erről nincs semmi eredmény. A pénz mégis megjött.


Amúgy 3 éve is hasonló volt. Ott is hamarabb jött a pénz. Bár ez lehet véletlen is.

6. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 10:19

Akkor ez most hogyan is van? Azt írtad, hogy még nincs elbírálva, de már kiküldték a pénzt.

Most azt írod, hogy a papirokat a végzés alapján küldtem be egy hónapja.

Milyen végzés alapján küldtél be papírokat?

2022. márc. 8. 10:11
Bár még a tb jogviszonyom se kérdezte le a kormányhivatal. Pedig a 30 nap már bőven eltelt a papírok beküldésétől.
2022. márc. 8. 10:10
Én már február 4.én elküldtem a papírokat nekik a végzés alapján. :)
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 07:43

A szakértői felülvizsgálat eredményét annak napjától számítva legkésőbb a 30. napon kötelesek postára tenni! Arra még rászámolsz néhány napot a postai kézbesítés miatt.

Ha ez az időpont még nem járt le, akkor jobb ha félreteszed a kapott pénzt, mivel másik részleg intézi a pénzek utalását, és másik a határozat kézbesítését...

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 06:22
Ennek valószínű az az oka, hogy a vírushelyzetre hivatkozva,tekintettel, nem mindenkit tudnak visszahívni. Senkitől nem vonhatják meg az ellátást. Aki "soros" vizsgálatra vár, azok többségének még nem küldtek megkeresőt. Ha a címe nem változott, vagy változott, de bejelentette, az nyugodtan várhat a következő megkeresőig (behívóig).
2022. márc. 7. 22:46

Sziasztok!


Egyre katyvaszosabb ez a dolog. Lejárt február végével az előző, de kiküldték a pénzt a napokban.


Ezek szerint elbírálták csak még nincs nyoma? Vagy csak kiküldték és lehet vissza kell küldeni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook