Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi történik, ha az eszközkezelő felmondja a bérleti szerződését? fórum

Mi történik, ha az eszközkezelő felmondja a bérleti szerződését? (tudásbázis kérdés)


8. kisj (válaszként erre: 6. - F.Ildikó71)
2019. jún. 12. 18:52
Nem szabad, hogy legyen bármilyen köztartozásod, mert azt a lakásra terhelik aminek a tulajdonos (eszközkezelő)egyáltalán nem fog örülni.
7. Amaunet (válaszként erre: 6. - F.Ildikó71)
2019. jún. 12. 17:16
A közös képviselő sohasem a bérlőt fogja felszólítani az elmaradás megfizetésére, hanem a tulajdonost. A társasház a meg is terhelheti a lakást az elmaradással.
6. F.Ildikó71 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2019. jún. 12. 16:48
Igen ők maguk.Amúgy én nem feléjük tartóztam hanem a ház felé és a köz.kepviselő nem vélem egyezkedett.Felejük mindig minden ki lett fizetve.Köszi amúgy.
5. Amaunet (válaszként erre: 3. - F.Ildikó71)
2019. jún. 12. 16:15

Sajnos, ha elmaradtál a bérleti díj fizetésével, akkor ugyan úgy felmondják, mint a bankok a hitelt.

Ezek szerint ők maguk nyújtották a megoldást. Ha kifizeted a lejárt tartozásod akkor újra bérlővé válhatsz.

El kell fogadnod.

Talán, majd ha egy ideig rendszeresen fizeted a bérleti díjat neked is felajánlják, hogy újra tulajdont szerezhess az ingatlanon.

Sok sikert!

4. F.Ildikó71 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2019. jún. 12. 15:38
Sajnos amit küldtél abban az én helyzetemre nincs válasz.
3. F.Ildikó71 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2019. jún. 12. 15:37
Szia.Tartozás miatt,de most nem is ez az érdekes mert az megoldódott.Csak nagy speciális a helyezettem amire nem találok választ,se a neten se az eszkőzkezelőnél és arra gondoltam hátha van valaki aki ugyanebben a helyzetben van mint én.Zanzásitva annyi történt,hogy szerződés felmondás,kilakoltatási határozatát,majd megkeresés az ő részükről,hogyha kifizetem a tartózást akkor újra szerződ ek velem.A jövöhéten ez még is fog történi
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - F.Ildikó71)
2019. jún. 12. 04:22

Szia!


Nem vagyok érintett, csak látom nem kaptál még segítséget.

Milyen indokkal mondta fel a korábbi bérleti szerződést?

Nem lehet, hogy azok körébe tartozol, aki nyilatkozhatnak, hogy miként szeretnének újra tulajdonosok lenni és az új bérleti tulajdonképpen részletvásárlási szerződés?


[link]

2019. jún. 11. 19:34

Van itt olyan akinek az eszközkezelő felmondta a bérletiszerződését, majd újra megköttötte?

Tapasztalatokat keresek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook