Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van egy pasi 2 napja ismizem.De iszonyat ronda, szombaton "talizunk"Mit mondjak neki hogy ne bántsam meg, hogy miért nem mentem el a talira? fórum

Van egy pasi 2 napja ismizem.De iszonyat ronda, szombaton "talizunk"Mit mondjak neki hogy ne bántsam meg, hogy miért nem mentem el a talira? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. nov. 1. 11:27
Szerintem nagy butaságot csináltál azzal, hogy egyáltalán igent mondtál a találkozásra. Ha tudtad, hgy külsőleg nem az eseted, meg nem is "normális" akkor felesleges volt! 15 évesen még a tanulásra kellene koncentrálnod szerintem... Még annyi lehetőséged lesz szép kapcsolatokra... Szerintem hívd fel, ha megvan a száma, vagy küldj egy sms-t, de semmiképp ne hitegesd és ne hagyd, hogy annyit utazzon a nagy semmiért. Ha már Úton van, ,akkor pedig menj el a megbeszélt időben a megbeszélt helyre és személyesen mondd el Neki, hogy nem szeretnél komolyabban semmit Tőle. Ez így fair!!!!! A tetteidért vállald a következményeket!!! Mindig!!!! Most elkezdheted :))
2008. nov. 1. 11:19

Az mondjuk tény,hogy fiatal vagy ,de ma már az a tapasztalat,hogy minnél jobban tiltják a fiatalokat,annál inkább kíváncsivá teszi őket az ismeretlen.

Ma már (gyakorlaton sokat látok ilyet) 12-13 éves gyerekek is kezdenek szexuális életet,és ez ellen sajnos nincs mit tenni. Lelkileg felkészülnek a szexre ,és hiába,mert a testük is korábban érik,mint mondjuk 5 éve. Mert sajna nem kell túl messzire menni az időben,hogy hasonlítsuk a korábbi társukhoz.

28. Inken (válaszként erre: 25. - E71af41436)
2008. nov. 1. 11:16

Totál igazad van. Hmmm.

(Nincs lányom, de én ilyen körülmények között biztos lemondanám. Vagy ha mindenképpen talizni akarok, tovább húznám az ismerkedést előtte.)


Szerintem le kéne mondani! Vagy ha mindenképp menni akarsz nehogy egyedül menj... Tudom ciki, de annyi őrült szaladgál az utcán. Főleg ha azt írtad beszélni se tud rendesen. (Jó, persze ez másból is adódhat.) De nehogy valami pszichopata legyen, főleg 2 nap után...

27. Nívea
2008. nov. 1. 11:14
Mondd neki, h nem akarsz kapcsolatot, inkább csak barátkozni szeretnél. Még fiatal vagy, bulizni és élni szeretnél. Meg persze a tanulás mellett sem lennne időd. Ő pedig nem ebben a korban van, keressen magához illő párt(korban nem külsőben). Én ezt mondanám neki.
26. Galagonyabogyó (válaszként erre: 24. - Pierot)
2008. nov. 1. 11:14
Teljesen egyetértek veled:)
2008. nov. 1. 11:06

most komolyan arra buzdít itt egy csomó felnőtt ember egy 15 éves fruskát,hogy randizzon egy 24 éves pasival????????


a saját lányotokat is elküldenétek erre a randira????

24. pierot
2008. nov. 1. 11:04

monci....mit tudsz róla???? annyit, hogy ronda???

szerintem a belbecs mindennél többet ér a külcsínnél, szerintem egy találkozót mindenképp megér és megtudod, hogy kell-e neked vagy sem, lehet olyan jó tulajdonságai vannak, amik gyönyörűvé teszik.

ha úgy döntesz és elmész, írd meg az élményed

23. e71af41436 (válaszként erre: 21. - 92c8ab1dcc)
2008. nov. 1. 11:04
miért-miért?mert 15 éves és annyi az esze mint egy tyúknak....
22. Inken (válaszként erre: 19. - 92c8ab1dcc)
2008. nov. 1. 11:00
Akkor biztos komolyan gondolja! :P
2008. nov. 1. 11:00
Jah, látom Sopronban laksz.. Tán szólni kellene neki, hogy feleslegesen ne utazzon.. De most komolyan, ha annyira csúnya miért akartál vele talizni?
20. Inken
2008. nov. 1. 10:59

Ilyen helyzetben akár barátság is kialakulhatna.

De hát a leírtak alapján... se nem tetszik, úgy érzed csak égnél vele. Hmmm. Felejtős.

2008. nov. 1. 10:58
Győrből jön fel hozzád a srác?
2008. nov. 1. 10:57

Egyáltalán minek mosntál igent a talira?

fiatal vagy még...

17. natina
2008. nov. 1. 10:55
Inkább őszintén mondd meg, hogy miért nem,de kábitani nem szabad senkit
16. Moncicca (válaszként erre: 14. - Gabikka)
2008. nov. 1. 10:54
köszike gabikka :D
2008. nov. 1. 10:54
Szerintem 24 évesen voltmár része pár visszautasításban...
2008. nov. 1. 10:53
elmesz a talira,megmondod neki,most nincs idod,vagy,nem vagy felkeszulve egy ujabb kapcsolatra stb es finoman lelepteted,vagy esetleg baratok legyetek.sok sikert!!!
2008. nov. 1. 10:47
A sajnálat és a nem komplett nem tartoznak össze. Jobb az őszinte beszéd.
2008. nov. 1. 10:46
és maúgy is Győri úgy hogy ez csak távkapcs lehetne nem??Mit nevezünk távkapcsnak,ha meddig nem látod a barátodat/nődet??
11. 236fe2f68e (válaszként erre: 10. - Moncicca)
2008. nov. 1. 10:46
Ha sajnálatból lennél vele annak ugy is lőttek már...
10. Moncicca (válaszként erre: 6. - Jázmin85)
2008. nov. 1. 10:44
Mert sajnálom és szerintem nem teljesen komplett a srác...Meg amúgy is én még csak 15 vok ő meg 24 bár egykis kor lülömbség nem árt.beszélni is alig tud meg szerintem a "randin" égnék vele...
2008. nov. 1. 10:44
csak Őszintén mond meg hogy nem az eseted ezt ő is meg fogja érteni és nem lesz félreértés
2008. nov. 1. 10:43
Végül is így is úgy is rosszul fog esni neki, úgyhogy jobban jársz, ha megmondod neki, hogy nem az eseted. Így elkerülheted a mindkettőtök számára kellemetlen szituációt.
2008. nov. 1. 10:40
miért mentél bele a taliba??? így sokkal nehezebb lesz kimászni belőle. ne kamuzz sokat, nehogy belezavarodj. mond azt, hogy van egy másik srác akivel alakulóban van a dolog...
2008. nov. 1. 10:39
Nem értem, ha olyan nagyon ronda akkor miért mentél bele a taliba? Hiszen már akkor is tudtad, nem?
2008. nov. 1. 10:39
Ő így rá fog jönni hogy nem az eseted és békén hagy..
2008. nov. 1. 10:38

mondd meg, hogy időközben találkoztál vkivel, és nem lenne fair, ha vele is találkoznál. Vagy mondd meg, hogy ahogy egyre jobban megismered, mégsem ő az, akit keresel.

Bár ha nem ismeritek egymást csak ennyi ideje, akkor igazából miért ne lehetnél őszinte...

2008. nov. 1. 10:38
Szerintem menj el a randira, de közöld vele hogy nem akarsz vele járni, csak barátság legyen.
2008. nov. 1. 10:38
Szerintem ne kertelj, mond meg h nem az eseted és kész, nem tartozol magyarázattal! de ne lőj ki vele, inkább mond meg h neked ez nem megy és inkább ne talizzatok!
2008. nov. 1. 10:36
Van egy pasi 2 napja ismizem.De iszonyat ronda, szombaton "talizunk"Mit mondjak neki hogy ne bántsam meg, hogy miért nem mentem el a talira?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook