Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van egy férfi, azt hiszem, nagyon szeretem, a házassága ingatag, Kitartsak mellette, vagy felejtős? fórum

Van egy férfi, azt hiszem, nagyon szeretem, a házassága ingatag, Kitartsak mellette, vagy felejtős? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. máj. 7. 21:40
menjen a levesbe
2009. máj. 7. 16:13
hagyd a fenébe!!! fiatal vagy!!! ne hagyd magad kihasználni!! lehet h most fáj, de gondold el, a szemébe tudnál nézni annak a nőnek??:(
90. sundance (válaszként erre: 89. - Sokcsoki)
2009. máj. 7. 16:06
Kérlek ne becsüld le magad! Nem ismerlek, de biztos, hogy sokkal értékesebb vagy annál, mint hogy valakinek a kapcarongya legyél. Azért, mert nem vagy huszonéves, még nem kell megelégedni egy szar kapcsolattal. Én azt gondolom, még egyedül is jobb, mint egy olyan kapcsolat, ahol kihasználnak.
89. Sokcsoki (válaszként erre: 88. - Meggy)
2009. máj. 7. 10:49
Hát nem tudom, mit csinálok. Nem könnyű döntenem. Nem ugyanaz a helyzetem, mint mondjuk egy huszonévesnek.
88. meggy (válaszként erre: 87. - Sokcsoki)
2009. máj. 7. 08:36

Ne légy ennyire elkeseredett, persze ezt nekem is lehetne mondani

Talán hasonló cipőben járok, mint te..

Nem minden fekete és fehér..

És most mire jutottál?? Mit csinálsz??

87. Sokcsoki (válaszként erre: 86. - Sundance)
2009. máj. 7. 07:53
Hát, nem erre vágyom. Sőt ezt már csak így összeszedni, leírni is elég lehangoló volt. És a válaszokat olvasva (amiket nagyon köszönök) még inkább elkeseredtem magam miatt.
86. sundance (válaszként erre: 85. - Sokcsoki)
2009. máj. 6. 19:45
Ez az alak nem korrekt, már bocs. Akkor össze-vissza akar hazudni mindenkinek mindent? És mi az, hogy otthon a munkájára hivatkozik? Ki veszi ezt be? Szerintem ő ilyen nyúlpista fazon, aki a szőnyeg alá söpör minden problémát. A helyedben nagyon vigyáznék vele, és kétszer is meggondolnám, hogy kezdek-e egy ilyen alakkal kapcsolatot. Akkor ő tulajdonképpen csak szeretőnek akar téged? És meddig? Amíg meg nem gondolja magát, eszébe nem jut, hogy tulajdonképpen neki hiányzik a családja, úgyhogy inkább mégiscsak hazaköltözne? Biztos, hogy erre vágysz?
2009. máj. 6. 09:40
És ha azt mondja, hogy elköltözne otthonról, de válni nem akar? Sajnos nem hozzám akar költözni, csak külön lakásba, és otthon a munkájára akar hivatkozni. De azt mondja, hogy azért, mert betegesen fél a konfrontációtól, a veszekedéstől, meg hogy a gyerekei megharagszanak rá. Mondjuk, én nem értek vele egyet. Én elváltam, a férjemnek lett egy barátnője, és ő becsületesen elém állt.
84. sundance (válaszként erre: 82. - Sokcsoki)
2009. máj. 5. 18:16
Akkor is becsüld többre magad! És szerintem ő pont arra játszik, hogy úgysem mersz ultimátumot adni. Neki ez meg tökéletesen megfelel. Ha szeret, akkor lépni fog, ha meg nem akkor mi értelme?!
2009. máj. 5. 17:21
felejtős
82. Sokcsoki (válaszként erre: 81. - Sundance)
2009. máj. 5. 17:17
Köszi, hogy írtál! Elvileg teljesen egyetértek veled, csak elég nehéz. Gyáva vagyok ilyen ultimátumot feladni, mert hátha a könnyebbik utat választja? Azt pedig nem szeretném, hisz én is szeretem. Közben meg tudom, hogy így neki ez nagyon kényelmes.
81. sundance (válaszként erre: 79. - Sokcsoki)
2009. máj. 5. 17:02

Szerintem, ha nem akar ő maga mozdulni, akkor hiába erőlteted! Igenis döntse el, mit akar! Vagy válik és belekezd egy új kapcsolaba, vagy maradjon a családjával, de akkor tisztességesen. Mit olyan nehéz ezen eldönteni. Ha végképp megromlott a házassága és téged szeret, akkor úgy is lépni fog, ha meg csak hancúrozni szeretni, akkor marad a családjával és talál magának olyan nőt aki ezzel megelégszik.

Én biztos nem lennék másodhegedűs. Rendezze a múltat, aztán lehet belefogni a jövőbe. A huszonéves gyerekei meg nem igaz, hogy nem értik meg.

80. meggy (válaszként erre: 78. - Tücsimücsi)
2009. máj. 5. 12:56

Nem minden pasi ilyen..

Akivel nekem volt dolgom, ő nem azt mondta, amit egy nő hallani szeretne, hanem azt, amit gondol és érez.. és ezt nagyon becsültem benne, mégha esetleg rosszul is esett..

2009. máj. 5. 12:38
Mit csinálnátok, ha valaki azt mondaná, hogy nagyon szeret téged, legyél mellette mindig, te vagy az igazi neki, de nem akar válni, mert nem akar törést a huszonéves gyerekeivel, és nem akar belemenni a veszekedésbe, botrányba a feleségével? Persze erre könnyű rámondani, hogy "akkor hagyd ott", de hogy lehet inkább kimozdítani ebből a kényelmes szituációból?
2009. márc. 19. 11:37

"Minden pasi azt mondja, hogy válófélben van, nem szereti a feleségét, stb. , ha meg akar kapni egy nőt. De ha komolyra fordul a dolog, akkor azt mondja, hogy sajnálom, de kibékültünk."



Ez nagyon igaz.:DDDD

2009. márc. 19. 11:33
Ingatag ám,mert te megingatod!
2009. febr. 13. 21:53

Minden pasi azt mondja, hogy válófélben van, nem szereti a feleségét, stb., ha meg akar kapni egy nőt. De ha komolyra fordul a dolog, akkor azt mondja, hogy sajnálom, de kibékültünk.


Felejtsd el. Nős hapsival én nem kezdenék.

75. Zizisicc (válaszként erre: 72. - 8e5d6aa9b9)
2009. febr. 13. 21:34
Jól tetted! :o))
74. 80ASIQ
2009. febr. 13. 21:31
Persze, ki kell mellette tartani, mossa csak a felesége a szennyesét! A szexre meg megteszi.
73. Humor Helga (válaszként erre: 72. - 8e5d6aa9b9)
2008. nov. 7. 09:50
gratulálok;)
72. 8e5d6aa9b9 (válaszként erre: 69. - Humor Helga)
2008. nov. 6. 14:38
hagytam a francba!!!!!
2008. nov. 6. 13:33
Szerintem felejtős. A pasik tudják mi az amit mi nők hallani akarunk.
2008. nov. 6. 11:16
Nem mondom azt, hogy hagyd a fenébe, mert én is ezt csinálom, és régebben, mint te. De nem adom fel, mert szeretjük egymást. Lehet naiv vagyok, de ha nekem ez igy jó.....:)
2008. nov. 6. 09:36
lett vmi eredmény?!
68. helenhadsell (válaszként erre: 63. - M_Marcsa)
2008. szept. 4. 00:43
Minden elismerésem a tiéd :-) Nagyon szép a kislanyod!
67. helenhadsell (válaszként erre: 63. - M_Marcsa)
2008. szept. 4. 00:41
:-) Nem
66. 80ASIQ
2008. szept. 3. 19:10

Nem olvastam vissza.

Hanyagold. Majd, ha elválik, akkor kezdd vele újra!

65. d0a7a517d6 (válaszként erre: 63. - M_Marcsa)
2008. aug. 29. 21:45
Upsz))))hihi
2008. aug. 29. 20:00

szia!szerintem ha már egy éve nem tud dönteni a családja és közted, az jelent valamit. felejtsd el. ha jelentkezik nálad később elvált emberként, vágj bele. de addig hagyd a francba.

az ellene-mellette lista tényleg jól hangzik!

63. M_Marcsa (válaszként erre: 58. - Helenhadsell)
2008. aug. 29. 18:29
Az én férjem volt?:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook