Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van aki az első perctől kezdve nem tudott szoptatni? Hogy oldottátok meg? fórum

Van aki az első perctől kezdve nem tudott szoptatni? Hogy oldottátok meg? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. dec. 18. 22:31

az első perctől azt kapta. Inkubátorban volt egy hétig. Üvegből etették. Meg cukros vizet is kapott. Nem volt hasfájós. Én úgy hallottam, hogy inkább anyatejesek hasfájósak. Nem kell túlizgulni. Én elég keményen depressziós voltam, amiatt, hogy "tápos babám" lesz.

Aztán nagyon sokan írtak privát üzenetet, hogy semmi hátránya nem volt a gyereknek. Sokan írtak akiknek több gyereke van. Az egyik anyatejes, a másik tápos. Semmi különbség. Nem voltak betegebbek, vagy ilyesmi...

2010. dec. 18. 22:27
hú nem OK a billentyűzetem bocs a sok hibáért
8. tfazek (válaszként erre: 4. - Marylu93)
2010. dec. 18. 22:25
Végis csak táspzert kapot a babád? Gondolom nm lett tőle semmi baja. Tudott üvegből enn már ilyne picin? Nem volt hasfájós? Bocs de minden érdekel, szertnék felkészülni
2010. dec. 18. 22:25

Szia!

Ahol én szültem, ott tápot adtak az öszes picinek, kivétel, ha anyuka adott le anyatejet, meg cukros vizet is kaptak, nem is nagyon volt sárga baba :). Én császárral szültem, végül lett volna tejem, de a fiam folyton elaludt a mellemen :DDD, aztán hamar el is apadt. Úgyhogy ő tápos baba 99%-ban

6. cukornádkisasszony (válaszként erre: 2. - Tfazek)
2010. dec. 18. 22:24

na mire Te is meg én is megírtuk............addigra látom hogy nem erről van szó! Sorry........

Amúgy míg nem indult be a tejem,addig "nő tejet kapott" más nő tejét! De szerintem ez nagyon korház fügő!Én baba-mama barátba voltam!

2010. dec. 18. 22:24
Jó nektek, ügyesek vagytok. Én biztos nem szoptathatok, ez nem tehcnikai kérdés sajnos.
2010. dec. 18. 22:23

Szia!


én nem tudtam szoptatni. A gyerkőc egy percig sem szopizott. A kórházban is már tápot kapott. Vannak olyan kórházak, ahol viszont más anyatejét adják. Ha jogosult vagy, receptre kaphatsz anyatejet. Utána kell járni, hogy felírják e neked. Vagy privát próbáld meg elintézni, ha esetleg ismersz valakit.

2010. dec. 18. 22:22

Én például nem tudtam,mert nagy volt a cicim a Lánykám buksija meg picike és még ez meg volt spékelve azzal hogy visszacsúszott a nyelve folyamatba!

De hála égnek nagyon sokat segítettek a csecsemős nővérek,volt hogy 45 percig ott űltek mellettem,felváltva és a cicim rángatva próbáltuk megtalálni a helyes pózt és igyekeztünk Dorkám is megtanítani hogy is kéne szépen szopizni!

A korházból úgy jöttem haza 5 nap után hogy csak mellbimbó védővel tudtam szopiztatni,mert csak úgy tudta bekapni jól a Kicsilányom:)

Aztán itthon egyre többe gyakoroltunk és egy szép nap mellbimbó védő nélkül is sikerült!:))))

2010. dec. 18. 22:19
Jelenleg 30 hetes terhes vagyok, és hosszútávú gyógyszerszedés miatt nem szoptathatom majd a babámat. Arra lennék kíváncsi, hogy aki hasonló helyzetben van/volt, hogyan oldotta meg a pici táplálását? Már a kórházban is tápot kapott csak? Vagy más anyukák tejét? Minden tapasztalat érdekel. Köszi
2010. dec. 18. 22:17
Van aki az első perctől kezdve nem tudott szoptatni? Hogy oldottátok meg?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook