Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válni vagy várni fórum

Válni vagy várni (beszélgetős fórum)


1 2
24. 527f6fda92 (válaszként erre: 19. - Acuko)
2012. nov. 24. 18:38

egy jól irányzott rugással


:-)

23. b8103f009a (válaszként erre: 2. - Barudan)
2012. nov. 24. 18:38

Én erre nem is merem ide kiírni mit gondolok rólad igazából. Csak annyit, hogy egy egoista,társfüggő valaki vagy, aki nem érdemli meg a gyerekeit. Sohasem lehetne fontosabb egyetlen f..z sem, mint a gyerekeim!!! Nem lenne az a férfi, aki arra kényszeríthetne, hogy ne legyek mellettük, pláne amikor bajban vannak. Kivéve, ha nem lennének nekem fontosak, mint ahogy neked sem az a fiad!

Ennyi! Bocs

Átgondoltad egyébként mi vagy te magad a kapcsolatodban? Hát igen, csak AZ! És meg is érdemled....

22. acuko (válaszként erre: 21. - Acuko)
2012. nov. 24. 18:37

Viszont adu lehet a kezedben. Zsarolhatod vele. Persze ez nem szép dolog, de amit ő tesz veletek évek óta, az sem tisztességes.

Mondd, hogy akkor lesz szex, ha békén hagyja a fiadat. vagy majd akkor, ha ad pénzt, hogy magadnak is tudjál venni valamit, mert nincs jövedelmed. És hasonlók.. Tanulj a filmekből. Nagyon sok filmben lehet látni, hogy rafinált nők hogyan használják ki a férfiak szex utáni vágyát.

Vagy válj, mint az előbb irtam..

21. acuko (válaszként erre: 20. - Barudan)
2012. nov. 24. 18:35
Persze, ez nem megoldás, nem is lehet. Hogyan is tudnád te csökkenteni az ő szexuális étvégyát? Ez nagy butaság.
20. barudan (válaszként erre: 17. - 527f6fda92)
2012. nov. 24. 18:33
hát erre én még nem találtam megoldást. mint írtam is már neki az agya csak e körül forog.
19. acuko (válaszként erre: 17. - 527f6fda92)
2012. nov. 24. 18:29
Szerinted ezt hoygan tudná megtenni?? Én nem tudom a választ..
18. acuko (válaszként erre: 16. - Barudan)
2012. nov. 24. 18:29

Ismerős a helyzet.

Természetes, hogy ő úgy érzi, minden rendben, ennek igy kell lennie, mert Te hagytad eddig, hogy igy legyen és nem mutattad hosszú éveken át, hogy ez neked nem jó. Behódoltál neki és ő ezt megszokta.

Mostanra viszont kinyilt a szemed, és rájöttél, ez az egész mégsem jó igy. És valóban Te vagy az, aki változtatni akar. Ő persze nem, mert neki igy, ahogy eddig volt tökéleets volt. Viszont ez igy nem normális, most már Te is tudod.

Az hogy terrorizál, hogy anyagilag rá vagy utalva és ezt kihasználja, ez nem normális dolog.

Szerintem lépj, ez sosem lesz más, vagy jobb. Neked semmi esetre sem.

17. 527f6fda92 (válaszként erre: 16. - Barudan)
2012. nov. 24. 18:21
csökkentsd valahogy a szexuális étvágyát
2012. nov. 24. 18:18
még az is nagy gondot okoz nekem hogy a férjem teljesen úgy áll mindenhez mintha milyen boldog kiegyensúlyozott házasságba élnénk. Ő állítása szerint nagyon szeret,és hogy ő nem változott semmit,csak én nem vagyok már olyan. És ez így is van,már nem akarom oda adni magam csak azért hogy hogy "jó napunk legyen.És persze ezt már ő sem nézi jó szemmel. És jó párszor megpróbáltam megbeszélni vele a szexet,és a pénz témát,de mintha nem fogná fel miről beszélek. Legtöbbször mellé beszél.
15. acuko (válaszként erre: 14. - Barudan)
2012. nov. 24. 18:02
Inkább a válás és az utána lévő szabadság, mint a kiszolgáltatottság és megalázkodás!!!!!!
2012. nov. 24. 17:58
hát igen,én is már egy jó ideje civódom. Mióta elkezdtük az építkezést.a meg már vagy 6 éve. De most hogy ennyire kivagyok neki szolgáltatva,még nehezebben viselem a helyzetemet. És a fiamat is szeretném védeni,neki mi a jobb egy fösvény apa, vagy még eggyel több elvált szülő gyerek?
13. acuko (válaszként erre: 10. - Barudan)
2012. nov. 24. 17:34

Hasonló helyzetben voltam 20 évig! 10 évig gondolkoztam, hogyan tudnék megszabadullni a férjemtől.- Teljes kiszolgáltatottságabn és függésben voltam tőle. De megtettem. Sikerült! Nagy nehezen, de elváltam. Túléltem. :)

Nincs mire várni, lépj! Minél hamarabb!!

12. barudan (válaszként erre: 11. - Nextruha)
2012. nov. 24. 17:21
van részem belőle,de az egész házunkon ő a haszonélvező. Jól kitalálta ő ezt valamikor.Pedig mindenem ebbe a házba van. Örökségem is.
11. nextruha (válaszként erre: 9. - Barudan)
2012. nov. 24. 17:01
Én 25 évesen indítottam el a válást,tudod hányszor bizonytalanodtam el???Mindig.:-)Most 37 éves vagyok, én határozottan kijelenthetem:jó döntés volt!Még 1 kérdés:miért is kéne arrébb menned?Az a Te lakásod/házad is,vagy nem?
10. barudan (válaszként erre: 8. - Erikpipi)
2012. nov. 24. 17:01
nekem se,csak akkor még ígért fűt fát hogy majd tanul vele meg minden. És hát lakva ismeri meg az ember a másikat. És nagyon vak voltam.
2012. nov. 24. 16:46
De igazából már nem a nagy fiam miatt szeretnék elválni.Hanem mert 20 év, és még mindig a szex körül forog minden. Én hogy a saját gyerekéhez sem úgy áll. Csak bizonytalanságom oka az, hogy én is rossz -elvált családba nőttem fel rossz tapasztalatokkal a mostohámmal.És ahhoz képes ,bizony vakon azt hittem az enyém tökéletes házasság. De eljutottam oda hogy közömbösen állok a férjemhez,mert nap mint nap szembesülök azzal hogy mennyire zavar az ahogy viselkedik.És persze sok jelet kapok a környezetemből is. De sajnos az is közre játszik, hogy eddig vártam,hogy nincs hova mennünk, mert mint írtam munkám sincs. De úgy érzem már az is egy lépés az életemért ,hogy felismertem,és keresem a megoldást. Csak sokszor elbizonytalanodom.
2012. nov. 24. 16:20

eszembe nem jutna egy olyan emberrel összeállni, aki utálja a gyerekemet.

Külön kassza? Nem is szeret, ha ilyen szarrágó......

2012. nov. 24. 16:14

Ez még kérdés?

Össze sem állnék olyan emberrel aki utálja a gyermekemet!

2012. nov. 24. 16:05
Válni!
2012. nov. 24. 16:00
Az én párom se rajong az én 18 éves fiamért, aki az előző házasságomból született, de ennyire azért nem vészes a helyzet!Ha így bánt volna a gyermekemmel-velem,valószínűleg nem lennénk már együtt.Megérdemelnél egy kis jót is az élettől, szerintem ne habozz azzal a válással.....bár megjegyezném,az sem lesz majd könnyű.Bocsánat,nem akarok beleszólni az életedbe.1 fontos dologra felhívnám a figyelmed:1 életed van, ne rontsd el!Van 2 nagyszerű gyermeked, beszélj velük,szerintem támogatni fognak és megértik ha elválsz.
2012. nov. 24. 15:59
Mire várnál?
2012. nov. 24. 15:56
válni :(
2012. nov. 24. 15:52

A másik pedig hogy: nem tudom mennyire normális mi külön kaszán vagyunk.

Mikor összeköltöztünk mindenki, megtartotta anyagi függetlenségét. És nekem mindig volt munkám (kivéve mikor gyesen voltam) vagyis nem okozott gondot a pénz beosztása. De mindig frusztrált hogy ő mindig többet meg engedhetett magának, mint amire nekem telt. De most sajnos több mint 1 éve már munkanélküli vagyok. Mivel most nincs jövedelmem, neki kell néha adni pénzt. Van egy kis plusz jövedelmem, ami havi 20 ezer körül mozog. Ebből kifizetem a biztosításom, a fiam ebédjét,a telefonszámlám és ennyi. Én mindig be tudtam osztani a fizetésem, és nem volt rá szükség, hogy hozzá forduljak pénzért. Bevallom voltak olyan időszakaim, amikor szintén nagyon kevés pénzem volt ilyen volt pl a gyes idő. És már akkor is lelki terhet okozott nálam, Gyűlölöm, ha pénzt kell kérnem tőle. mert ha kérek, elkezd minden féle ki fogással jönni. Hát most nincs nálam majd be kell mennem a bankba. És úgy ahogy van ezzel le is tud. Utóbbi időbe sok vita után elértem, hogy néha dob a kutyának hogy ne u..son. de hozzá teszem,nem szívesen ad A saját fiához sem úgy áll ahogy azt egy apától el lehetne várni. Pl. munkaszüneti nap nincs sűrű busz közlekedés és meg kért a fiunk, hogy vigyük el az edzésre,na jó ebbe még bele ment, mert neki is dolga volt. De haza már nem hajlandó hozni, mert sok benzin. Kérem adjon pénzt a bérletre,hát ő nem, mert nincs nála,közbe ott előttem fizetett ki magának egy kabátot. Elmennek bevásárolni és mikor haza érnek, elkéri a fiától az édesség árát (hozzá teszem ő még az 14 év alatt egyszer sem adott neki zsebpénzt)

Sokáig azt gondoltam, hogy ezek a problémák máshol is meg lehetnek. Csak nem pont ilyen. De mostanában nagyon sok emberrel beszélgetek és főleg férfiakkal, és ledöbbenek hogy ők mennyire más kép állnak a családjukhoz, a nejükhöz. Hogy nem csak a szex körül forog az életük. És ha nekik van, akkor a család minden tagjának van.

Szerintetek ez normális? Azért szexszelni, hogy jó napom legyen nekem fiamnak? Ő havonta 15-20 ezer lotto,3500 ft-os könyv,5000 ft-os dísz óra? És közben én a gyerek,a piacra járunk eladni a kinőtt ruháit, hogy egy normális cipőre teljen? És higgyétek el, ez nem túlzás. És az a legrosszabb, hogy arra kínosan ügyel, hogy kifele azt lássák, hogy ő mennyire jó férj. És mindenki állom párnak tart bennünket. És sajnos úgy álltam végig én is hozzá, magam is ezt képzeltem. Pedig amit a fiammal tett,és édesanyámmal,soha nem fogom tudni megbocsátani,mert soha nem lázadtam fel elenne, hanem lenyeltem. És ez is nagy baj, hogy ha össze veszünk, én a 15 -20 évvel ezelőtti sérelmeimet i a fejére olvasom,de mert ez a fiam volt ,és ezeket képtelen vagyok neki lenyelni. Persze tudom én is hibás vagyok SŐT nem is kicsit, hogy hagytam ,hogy így alakuljon. De annyira szerettem volna boldog családba élni. De rájöttem ez nem boldogság. Jó színész voltam. De ezt be szeretném fejezni.

2012. nov. 24. 15:51

20 év házasság után váláson gondolkodom.! Véleményetekre vagyok kíváncsi!

Jelenlegi férjem 1 5 évvel idősebb tőlem. Van egy 14 éves közös fiúnk. Nekem az első házasságomból van egy 25 éves fiam is. A férjemnek meg szintén az első házasságából 3 család van egy iker pár lányok és egy fiú. A gyerekeket a felesége nevelte fel úgy, hogy a férjem gyenge próbálkozásokat tett a látogatásért. Ami végül nem is volt köztük. Az én fiamat én neveltem, de rendszeresen kéthetente az apjánál töltötte hétvégéket. A lényeg, hogy a férjem megörült értem valamikor, első sorban a szexért. De a fiamat nagyon nem vette be. Nagyon nagyon sokat bántott vele. Szinte állandó lelki terrorba voltam a fiam miatt. Aztán megszületett a közös fiunk, akit nagyon imádott, míg pici volt. De mind ezek mellet, a férjemet más nem tette boldoggá csak a szex. Én sajnos bele estem abba a hibába, hogy amikor bántott a fiammal, mindig szexszel fogtam be a száját. Közbe még építkeztünk is akkor szinte teljesen, ki kezdte a lelkem, a fiam miatt, gyűlölte és gyűlöli a mai napig is a fiam. Néha jól el is verte a fiam. a szívem majd meg szakadt,de én voltam olyan vak, hogy azt mondtam, ha most meg állítom a férjem,a fiam vissza fog ezzel élni. É vakon mentem a férjem utána. Hozzá kell tennem külsőleg imádott a tenyerén hordozott, főz, mosogat, tereget, befőttet elrak, szinte mindenhez ért, és tényleg nagyon kedves hozzám DE csak akkor, ha van –volt szex! Én mindig annyira naivan álltam hozzá hogy óóó nekem egy rendes férjem van. Nem iszik, nem nőzik, nem gépezik, házias, és imád engem. És itt van a kakukk tojás! Hogy csak engem szeret, engem akar, magának kisajátítani. A 20 év alatt soha nem volt rám tekintettel, hogy én nőgyógyászatilag számtalanszor szex tilalom alatt voltam (amit persze ő soha nem vett figyelembe) vagy hogy mennyire fájt, hogy egyfolytában pocskondiázza a fiam. Nem jött el édesapám temetésére,nem volt ott hozzám közel álló barátnőm temetésén,vagy mikor meg halt a fiam édesapja, itthon csinálta velem a hisztit, hogy ő mit csináljon a temetésen, ha én oda megyek a fiamhoz. Mert még ezt sem akarta, és én már napokkal előtte kikészültem, hogy nem mehetek a fiam mellé vigasztalni. Persze a végén, amikor megláttam megtört ki szívét, minden gondolkozás nélkül, oda mentem hozzá és végig vele voltam. De tudom a férjem, nem nézte jó szemmel. Vagy ha nincs szex szidott a gyerekeim előtt. . És sajnos 56 évesen is őrült nagy szexuális étvágya van. Amit én már nem kívánom. Sőt annyira megvisel az a viselkedése, hogy ha van szex, akkor minden jó, de ha nincs akkor sajnos most már a közös gyerekünket is szekálja. Nem beszélve, hogy több mint 5 éve már nem tudok kigyógyulni a candida betegségből, pedig rendszeresen gyógyszert szedek rá. Vagyis összegezve van egy jó férjem, aki mindent meg ad nekem látszólag. De közben csak a szex, ami körül forog az ember.

Ez az egyik (szerintem nyomós) probléma a házasságunka!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook