Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valentin-napi gasztromeglepetések fórum

Valentin-napi gasztromeglepetések (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Valentin-napi gasztromeglepetések

10. liliom10 (válaszként erre: 9. - Szeretekolvasni)
2022. febr. 14. 14:14
Ma sütöttem meg ezt először. Tényleg nagyon szép, és finom is. Azért nekem elég sok időm elment vele, nem pár perc, mint a youtube-on. De a látvány mindent megér ! :)
9. szeretekolvasni (válaszként erre: 7. - Liliom10)
2022. febr. 14. 07:24
Ezt nagyon ajánlom! Ilyet már csináltam, tényleg gyerekjáték. Anyósomnak készült anyák napjára, pár perces mutatvány és az eredmény nagyon szemet gyönyörködtető. El voltak tőle ájulva, csak én tudtam, hogy semmi nagy attrakció nincs benne. :) Főleg, ha az ember igyekszik a szép piros almahéjas részeket is jól elhelyezni, akkor a szirmok még jobban mutatnak.
8. szeretekolvasni (válaszként erre: 5. - Jooeva)
2022. febr. 14. 07:22
Nagyon jó ötletek, köszönöm szépen, Éva!
2022. febr. 13. 22:39

Fűszeres almarózsa

[link]

2022. febr. 13. 21:19
de jo ez, pont most kerestem ilyesmit🙏
2022. febr. 13. 11:34

[link]


Sós szivecskéket is lehet készíteni!

2022. febr. 13. 11:32

[link]


Tavaly ezt készítettem valentin-napra....a kis pajzán ismerőseim nem épp szivecskének nézték :DDDD

2022. febr. 13. 11:31

[link]


Kakaós-fahéjas szívek kelt tésztából.

Kipróbáltam már, finom és mutatós.

2022. febr. 13. 11:16

[link]


Ilyesmit tervezek sütni. Azaz már folyamatban van. Majd a sütis naplómban lehet látni a receptet illetve a végeredményt.

2022. febr. 13. 10:37
Ha csak a rántotta ezúttal szív alakú a reggelinél vagy ha csak a ketchupfolt az, máris megmelengeti a szívét annak is, aki szeretettel készíti és annak is, aki kapja. Egy jó kapcsolatban a felek igyekeznek rendszeresen meglepni egymást, persze nem kell ehhez egy hivatalos ünnep, de ha már kéznél van, miért ne használjuk ki?!

Ugrás a teljes írásra: Valentin-napi gasztromeglepetések

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook