Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valakinek van gondja a hasan megmarado sok folosleges borrel fogyas utan?Es mit tesztek?(hasplasztikan kivul...) fórum

Valakinek van gondja a hasan megmarado sok folosleges borrel fogyas utan?Es mit tesztek?(hasplasztikan kivul...) (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. febr. 17. 09:02
Minden a kötőszövet-bőralja-kollagén állapotától függ.Ennek ismeretében lehet újra építeni a saját bőrünket.Mi kell a jó kollagén szintéziséhez?Alapanyag és jól működő előállító rendszer.Ezek ismertek.A szervezetünk nem teljesen egyforma.Különbözőek az életkörülményeink.E kettő feltárása és az előbbiek ismeretében születhet meg az alternatív megoldás-műtét nélkül.
2009. febr. 16. 13:53
Tudom hogy erted,csak tisztaztam magammal:)))
2009. febr. 16. 13:15
Ok. értem Én.
24. feher tulipan (válaszként erre: 23. - 5e48d37001)
2009. febr. 16. 12:26
Minket sem vet fel a penz,nehogy azt hidd!De igazabol nem ordongos az ara ma mar,es a ferjem megigerte nekem,hogy eloteremti a penzt egy even belul:)Na meg,ha nagyon szeretnem akkor kerul ra penz.Amugy nincs gond az onbecsulesemmel most sem,de sokkal jobban ereznem magam ugy.
23. 5e48d37001 (válaszként erre: 22. - Feher tulipan)
2009. febr. 16. 11:57
Szia! Végül is Én is elfogadtam Őket,mármint a striákat.Én még bízok benne,hogy valahogy visszahúzódik a bőröm,megpróbálok minél többet tornázni,ha nem használ akkor nem tudom mi lesz... valahogy beletörődök és egyrészes fürdőruhában mutatkozok majd a strandon.Ha úgy érzed,hogy ettől megnő az önbecsülésed,akkor csináltassd meg!Mellplasztikát soha nem csináltatnék,de ezen már gondolkoztam,de sajnos Én nem engedhetem meg magamnak.
22. feher tulipan (válaszként erre: 19. - 5e48d37001)
2009. febr. 16. 10:08
A stirakkal ugy tudom egyaltalan nincs mit kezdeni,legfeljebb halvanyodhatnak valamennyit valamilyen beavatkozassal,de eltuntetni nem lehet.Engem ezek nem zavarnak egyaltalan.
21. feher tulipan (válaszként erre: 20. - Ce91523917)
2009. febr. 16. 10:07
A mutet biztosan nem kellemes,de gondolj bele,ha a gyerek miatt megerte,akkor a szepseg miatt is megeri,mert az onbizalmunkon is segit,es elsosorban nekem ez alenyeg,nem az ,hogy esetleg masoknak tetszedjek.Melltartot szerencsere en is talaltam,az annyira nem zavar,plane felvarratast nem csinaltatnek.
2009. febr. 16. 09:45
nekem két szülés után maradt kb 8 kiló, a bőröm megnyúlott "elszakadt" a kötőszövet a köldökömnél, és most az is lóg, undorító. Én biztos nem műtettném meg magam, mert mindkét gyerek császárral lett, és tudom mennyire kellemetlen, ráadásul akkor már nem lehetne 3. babánk, pedig szeretnénk. A melleim lógnak, de mindig is lógtak. Szerencsére találtam jó pár melltartót ami szép formát ad neki, itthon pedig sport top-ot viselek, nem melltartót. mert az sem tesz jót ha mindig be van csomagolva a cici:)
2009. febr. 16. 08:46

Ez a téma engem is érdekel,mert Én is érintett vagyok.Rajtam 10 kiló plusz volt szülés után,ami végül is már eltűnt rólam.De a pocimon a bőr sajnos lóg.Mondjuk csak akkor látványos,ha ülök és csak bugyi és melltartó van rajtam.Amúgy semmi nem látszik így ruhában.Én azon gondolkodok,ha elkezdenék hasra erősíteni,változna-e valamit a helyzet.Ősszel elkezdtem egy RR.dvd-re tornázni,jó másfél hónapig minden héten 3-4x 40 percig csináltam,nem volt olyan nehéz.Akkor sokat javult a helyzet,valahogy másabb lett a bőröm,nem húzódott vissza,de máshogyan oszlott szét a hasamon.Na jó,ezt most jó hülyén írtam le.

Most megint elkezdem a tornát,hátha javul megint a helyzet.De ha javulna is a 2 ujjnyi széles striáimmal nem tudok mit kezdeni.:(

18. vviki2
2009. febr. 16. 08:27
Én is simán rászánnám magam, ha lenne rá pénzem! A hasam még nem vészes, most dolgozok rajta, hogy eltűnjön a zsírréteg, majd kiderül, hogy a bőrrel mi lesz...ha visszahúzódik, akkor szerencsém van. A cicim nagyon gáz, de még szoptatok, így az még a jövő zenéje. Ha implantátumot nem is szeretnék, felvarratni biztos belevágnék, mert engem nagyon zavar...
17. feher tulipan (válaszként erre: 16. - 2577cdcc12)
2009. febr. 16. 08:26
Em sem sajnalnam ra a penzt,es nem is felnek hogy baj lesz belole,de gondoltam ez legyen az utolso megoldas...Amugy tenyleg alkati dolog sajnos,nalunk a csaladban a noknek mind megmaradt a bor terhessegek utan.De mar keszulgetek plasztikara..talan jovore
16. 2577cdcc12 (válaszként erre: 13. - Coline)
2009. febr. 16. 08:22

Én biztos nem sajnálnám rá a pénzt, bár nekem nincs rá szükségem, de a barátnőm megcsináltatta, és nagyon boldog vele, és szép is lett. Tehát neki speciel nagyon megérte, mert sokkal magabiztosabb lett, pedig nem is volt neki annyira vészes, mint sokaknak... Ha meg tényleg nagyon gázosan néz ki, akkor meg végképp érthető, ha valaki megcsináltatja. Mert ugye sokminden ellen lehet tenni, de a has és a mell lógása ellen nem sokat, és sajnos ez elég sok nőt fusztrál, és keseríti meg az életét.

Az meg, hogy végzetes, hát szerintem az elég túlzás, ma már annyira rutinműtét, mint a mandulakivétel :o)

15. vviki2 (válaszként erre: 14. - Ritaanyu)
2009. febr. 16. 08:18
A hasplasztikát? Hoool?!
14. ritaanyu (válaszként erre: 13. - Coline)
2009. febr. 16. 08:17
ingyen megcsinálják!!!!!
13. coline
2009. febr. 16. 08:09
Én sajnálnám a pénzt egy fájdalmas beavatkozásra!:( Aminek az eredménye, akár végzetes is lehet!:((((
12. coline (válaszként erre: 8. - Feher tulipan)
2009. febr. 16. 08:07
Az enyém is két emelettel lejjebb költözött, de engem ez sem igazán érdekel! Jó kis melltartókat lehet kapni, amivel fel lehet emelni! A páromat sem zavarja ő is úgy szereti ahogy van!;D
11. vviki2
2009. febr. 16. 08:06
Egy alakformálási tanácsadőnő azt írta nekem erre a problémára, hogy ez alkati dolog, tehát aki hajlamos rá, azon csak a plasztika segít..:-(((
2009. febr. 16. 08:05
A bor az kenyesebb tema a zsirnal,es en mar belenyugszom,hogy csak plasztika segithet h teljesen eltunjon.
9. coline (válaszként erre: 5. - Katácskák)
2009. febr. 16. 07:56

A bőr az nem izom! Látszik, hogy a párod vérbeli pasi! Csak az észt ossza, hogy mit kellett volna tenni!:)))))))))

Én is tornáztam napi másfél órát (ma már nem) És a hasamon a bőr mit sem változott!:)

8. feher tulipan (válaszként erre: 7. - Coline)
2009. febr. 16. 07:55
Jaj,nekem a cicim is ugy jart,hogy nagyon megnott,most az is lefogyott es log:(arra is raferne a plasztika.
7. coline (válaszként erre: 4. - Feher tulipan)
2009. febr. 16. 07:52
Én úgy gondolom a fenekem és a cicim ellensúlyozza ezt a "hibámat"!:)
6. feher tulipan (válaszként erre: 5. - Katácskák)
2009. febr. 16. 07:51
en egy eve tornazom heti2-3-szor!20 kilot fogytam,de a bor igy sem huzodott vissza..
2009. febr. 16. 07:50

Párom szerint tornázni kellett volna akkor..de ehhez nem volt:( akaraterőm, aztán a 26 év alatt lassan valamelyest visszahúzódott.

De nálam az alkatom öröklött is egy kicsit,van Aki szerencsés és nem látszik meg Rajta:)

4. feher tulipan (válaszként erre: 3. - Coline)
2009. febr. 16. 07:49
Nekem is atehessegek soran megnott nagyon a hasam,most lefogytam,de a bor nem huzodott vissza,rancos maradt.En is a bugyimban hordom:)))engem zavar,mert amugy egesz jol neznek ki.De sajnos en ugy gondolom,hogy ezen csak plasztika segithet:(
2009. febr. 16. 07:46

Azzal semmit nem lehet tenni!:( Én 45 kg voltam amikor iker terhes lettem! A hasam óriásira nőt a két gyerekkel 20 kg-ot híztam, szinte csak a hasamra híztam szülés után 15 kg ment le és a szoptatás után 48 kiló lettem ! A bőrömet nyáron a fürdőbugyimban hordtam! És a baj az, hogy ez nem vicc!:(

Egyébként nem igazán zavar! Már nem zavar!:)

2009. febr. 16. 07:44
Van.. egyelore nem sokat mert meg szopizunk.. de igazabol ne is tudom mit kene vele csinalni :-(
2009. febr. 16. 07:40
Valakinek van gondja a hasan megmarado sok folosleges borrel fogyas utan?Es mit tesztek?(hasplasztikan kivul...)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook