Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon mindenki párja ezt csinálja? fórum

Vajon mindenki párja ezt csinálja? (beszélgetős fórum)


1 2 3
72. 4606da2200 (válaszként erre: 40. - Josey)
2012. márc. 25. 17:33
Az én exem pont ezt a maszlagot adta elő!! Ez valami általános rossz pasiduma???
71. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 1. - Df686a5f12)
2012. márc. 25. 16:40

mindegyik megnézi:)

ha ettől kielégül,akkor nyugodtan :XD

70. d41005143d (válaszként erre: 69. - Alyce)
2012. márc. 23. 06:44
nekem egyik parom/arab volt/minden not megfnezett de most europai a parom o viszont senkitsem,elegge fajo tud lenni,mert nemelyik pasi nem tudja ugyesen nezni ugy a noket,hogy parja eszre ne vegye.tokre megertelek.bocsi a kesoi reagalasra,decsak most van tobb idom itt olvasgatni.
69. alyce
2009. júl. 27. 00:05

Sziasztok!

Nekem elég friss a kapcsolatom (most lesz 1 éves), és múltkor pont volt egy ilyen eset. Mentünk kocsival, és ment a járdán egy csaj, elég rövid gatyában. Nem mondom, tényleg jó alakja volt. Megálltunk egy pillanatra párom házánál, utána mentünk tovább, és újra megnézte a csajt, de nagyon rajta ragadt a szeme...megmondom őszintén, engem nagyon zavart. Azóta úgy érzem, hogy dagadt vagyok, alig eszek, fogyózok, tornázok, ha van időm. Mert most az van bennem, hogy én már nem vagyok neki annyira szép...de aztán lehet, hogy csak a szerelem teszi.

De aranyos volt egyébként utána, mert teljesen lelkiismeretfurdalása volt, még mondta is, hogy az a baj, hogy több lányt is megnéz...nem bírt bocsánatot kérni. Azóta nem nézegeti a csajokat, legalábbis a jelenlétemben nem.

68. tiata (válaszként erre: 43. - 3cdd2cedd8)
2009. júl. 26. 23:40

Én is Veled értek egyet.Valahogy én is mindig így voltam ,és vagyok a mostani kapcsolatomban.Nem értem egyáltalán ez egy egészséges kapcsolatban miért próbléma?Párommal,soha nem volt konfliktus,ha megnéz valakit,vagy én,sőt mondja is,hogy szerinte ez a pasi bejön-e nekem,vagy én neki.Ő sem féltékeny,pedig sokan megnéznek engem is,inkább büszke rám,hadd nézzék ő milyen nővel van.

Nem is értem meg ha valakinél ez probléma.Az persze durva,ha nagyon bámulják a másikat,de az alapból is elég illetlen dogog nemtől függetlenül.

Szerintem ez csak önbizalom hiány,ha valaki ezért fúj a párjára.Sőt szerintem féltékenység sem nagyon van,az is csak önbizalom hiány.Én biztos vagyok a páromba,akkor nem félek,hogy az utcán utánna fog rohanni egy nőnek,akit az elöbb pillantott meg,és azért engem ott hagyni.Az csak egy szép dolog amit éppen megnéz.De beképzelt sem vagyok,hogy na én vagyok a legjobb nő,és csak engem lehet nézegetni.

Egy kapcsolatban azonban kellenek egymás felé kompromisszumok,és akinek fontosak vagyunk azokkal lesznek is.Ha valakit zavar,és megkéri a párját,ne tegye,akkor viszont legyen annyi az illetőben,hogy ne csinálja.(Bár szerintem vak akkor sem lesz senki,az nem egészséges egyéniség,de diszkréten is lehet.)


Na persze nem vagyunk egyformák,ez csak az én véleményem.Senkit nem akarok megbántani,aki máshogy gondolkodik.


Jó éjt mindenkinek::)

67. *Pillango* (válaszként erre: 63. - Charly(vagybármi))
2009. júl. 25. 19:04
nekem a kedvencem, a 'hol van a törölköző?' azalatt amíg megkérdezte kicsi fejét ha jobbra-és-balra forgatja minimum egyszer, azonnal meglátja, hoyg ott van, ahova tegnap letette.
66. Andy cica (válaszként erre: 65. - Reni79)
2009. júl. 25. 15:57

Ez jó:))) Nálunk az a baj, hogy minden nő szép:( szinte, csak én vagyok hanyagolva!!! Imádlak drágám de a gép tudod ez az egyetlen szórakozásom, én meg várom h mikor hajlandó mellém jönni! Na a gépen is elidőzik a szép nőkön csak mellettem álmos:( Mi lehet a baj? Szerintetek? Jaaa azt mondja h álmaiban sem találhatott volna különbet nálam!

Csak az ideális nő az az én ellentétem. Ha megnézné őket nem baj, hisz én is nyitott szemmel járok, csak akkor én m iért vagyok mindig hátul az értékrendjében??

65. reni79
2009. júl. 24. 13:23
Mellettem soha nem nézett más csajokat nemhogy megbámult volna.Engem folyton elhalmoz bókokkal.Azt nem tudom nélkülem milyen:-)
64. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 63. - Charly(vagybármi))
2009. júl. 24. 13:19
van benne valami
2009. júl. 24. 12:18
Szerintem az a baj, hogy a férfiaknak lassabban megy az információfeldolgozás, és egy röpke pillantás is megbámulásnak tűnik a lányok számára, mert őnekik (nőknek, lányoknak) gyorsabban megy rápillantani valamire. De ez mással is így van. Pl. "Mit bámulsz a hűtőben?" "Keresem a dinnyét!" :-)
62. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 9. - 6a98b3b9fa)
2009. júl. 24. 12:16
ilyenkor érezheti, tényleg szereti, nem csak a kilók számítanak! Tehát ez pozitív!
2009. júl. 23. 22:30
ja a kezüket, főleg a körmüket ha a lakk már félig le van kopva, meg a hajukat hogy mennyire lenőtt
60. Sena
2009. júl. 23. 22:07
A férjem is nézelődik, akkor is ha vele vagyok. De szerintem ez nem olyan nagy gond. Általában a feltűnő jelenségeket nézi meg, azokat viszont én is megnézem, aztán kibeszéljük hogy mi nézett ki jól a csajon és mi nem. A nők kezét pl mindig megnézi és kritizálja ha valakinek pl igénytelen a körme, akkor is ha egyébként bomba nő.
2009. júl. 23. 20:25

Nem nagyon vettem észre,párszor ugyan elcsíptem,erre minidg megjegyzem /főleg,ha szerintem is helyes a csaj/,:Hát igen,ilyen sosem leszek.

De általában a piszkafa csajokat együtt "fikázzuk",de csak azokat,akik nagyképűen azt hiszik magukról,hogy mennyire jól néznek ki.

Most,hogy babát várunk,mégjobban odafigyel hova néz,mert leszólom magam viccesen,és jót nevetünk...

2009. júl. 23. 20:17
Hát, most kit nézzen az a szegény ember, a férfiakat? :D
57. 8ee31e318f (válaszként erre: 50. - *Pillango*)
2009. júl. 23. 20:09

aha ertem ;)


nekem meg majd kiesik a szemem ha veled jovok szembe :D

56. josey
2009. júl. 23. 19:58

Hú,most,hogy mondjátok..Tényleg én is néha megnézem a jó csajokat az utcán:)))

De a pasikat nem,legalábbis nem föltűnően,hosszan,bámulva..Max ha pont előttem viszi a jó seggét:))))

55. *Pillango* (válaszként erre: 52. - E799f80651)
2009. júl. 23. 19:44
kisfiú, igen, az a kukija, ha egy képre gondolunk:) már 3 doki mondta, és láttuk, így nagyon úgy néz ki, hogy ez fix. majd nézhetik apával a csajokat:)
54. spinneli (válaszként erre: 48. - 156a5eb9fd)
2009. júl. 23. 19:41

az én párom építőmérnök így inkább azokat bámulja.

:)

2009. júl. 23. 19:40
minden nőnek jól esik ha megbámulják persze csak egészséges keretek között
2009. júl. 23. 19:39

én is szoktam kivágott felsőt hordani hogy a férjemnek tetszek


pillangó már biztos hogy kisfiú lesz?

bocsi csak én nemértek az ilyen uh képekhez

2009. júl. 23. 19:30
Szerintem az évek során egy pár annyi mindene átmegy (ha együtt maradnak annyi ideig egyáltalán), hogy egy idő után más szintű problémák jönnek elő a kapcsolatban. és pl ez extrém példa lesz, de néha örül az ember hogy van szeme a párjának, és ki tud menni az utcára csajokat nézni. Szóval ha közbeszól az egészség téma, akkor sztem kicsit átértékelődnek az ilyen szintű problémák, hoyg ki kit néz meg. Nekem kicsit unatkozós problémának tűnik.
50. *Pillango* (válaszként erre: 47. - 8ee31e318f)
2009. júl. 23. 19:27
én ha felveszek egy kivágottabb felsőt nem azért van, mert tetszeni akarok vkinek (max magamnak), hanem azért mert meleg van, vagy mert akkora a cicim, hogy nem tudom hova dugni, ez van... :D
49. genlips (válaszként erre: 1. - Df686a5f12)
2009. júl. 23. 18:43

Nem viselkedik így.

Egyszerűen azért, mert van annyira értelmes, hogy felfogja, ez nagyon sértő, bántó, bunkóság, stb.

És egy ilyen lányt, mint én, nem szeretne egy látvány kedvéért megbántani. Szeret annyira, hogy ne bántson meg és értelmes annyira, hogy felfogja egy ilyen dolog lényegét.

2009. júl. 23. 18:42

Én is megnézem az utcán a pasikat.


De mégis mi egyebet néznénk mi emberek??? Nem nézhetjük az épületeket :D:D


Jajj, ebből ne csináljunk nagy ügyet, hogy ki kit néz meg, mindneki megnéz mindenkit. :D

A lányok amugy jobban megnézik a lányokat... Szerintem... :D:D

47. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - Df686a5f12)
2009. júl. 23. 18:38

foyton az a baj, hogy a pasik megnezik a noket.


nem az a baj, hogy a nok kihivoan oltozkodnek, hogy megnezzek a pasik oket? megha ferjnel is vannak.


szerintem itt van a kutya elasva.


masfelol. valoban lehet diszkreten is megnezni egy not, hogy ne legyen feltuno, es tuti hogy ti is megnezitek a jo pasit megfeledkezve arrol, hogy mellettetek all a parotok :D

2009. júl. 23. 18:33
Ja, elég válogatós a Párom, az izlését eltalálni elég nehéz. :) Engem kifogott és ennek örülök :D:DBejöttem neki 92 kilosan is és most 60 kilosan is :D:D Nem mondta, hogy fogyjak, elfogadott ugy, és most nem modja, hogy hizzak :D:D Azért igy jobban tetszem Neki :D:D
2009. júl. 23. 18:29

Minden pasi megnézi a csajokat!

DE:

Szerencsésnek érezhetem magam, mivel a párom mellettem nem nézegeti a csajokat, vagyis, megnézi de nem kerit nagy feneket az ügynek.Nem tezsi szóvá, hogy mit látott vagy éppen kit néz és még csak nem is feltűnően teszi. Ha valami olyat lát ami kimondottan csúnya vagy éppen a ruházat elég érdekes, akkor együtt szoktunk kuncogni. Volt már arra is példa, hogy én hivtam fel a figyelmét egy csinos, dekorativ lányra és megbeszéltük, hogy mitől jó. :) Nem voltam féltékeny, hiszen én hoztam szóba.

Végülis... hűséget fogadott, nem vakságot :D:D

Amig nem ad okot féltékenységre, addig nem vagyok az!

Puszi

44. Christine1979 (válaszként erre: 43. - 3cdd2cedd8)
2009. júl. 23. 18:14

:D Én is így értettem. :)) nem úgy, hogy leülünk nap végén, és ezt vesézzük ki :DDDDDDDDD


Amúgy szerintem attól függ, milyen a két ember.. Azért nekem volt olyan exemnél, hogy azért láttam, eléggé bejött neki a csaj...


jahj....amit UTÁÁÁÁÁÁLOK, ill utáltam, hogy volt egy időszaka, mikor mindenkire azt mondta, ronda. Nem tetszik neki :)))))))))

Ez sokkal gázabb, - mivel tudtam, és látszott rajta, xy tetszik neki -, mint ha azt mondja, igen, csinos... és le van tudva.

43. 3cdd2cedd8 (válaszként erre: 38. - Christine1979)
2009. júl. 23. 18:12
Én a megbeszélést úgy értettem, hogy megyünk az utcán, és "fú, láttad mekkora melle volt?", "figyelted milyen jól állt rajta az a szoknya?" és hasonló jellegű észrevételeinket osztjuk megy egymással. Szerintem nem sok pár teszi ezt így meg sértődés és megalázottságérzés nélkül.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook