Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vajon igaz lehet ez ...? fórum

Vajon igaz lehet ez ...? (beszélgetős fórum)


1 2
4. bcb6de9272 (válaszként erre: 3. - Bcb6de9272)
2011. jan. 26. 18:41

HELYESBÍTÉS!

A HAGYMA MÁSNAP NEM MÉRGEZŐ!!! BOCSI

2011. jan. 26. 18:41

A HAGYMA EGÉSZSÉGES AZ OK!

DE A HAGYMA MÁSNAP LESZ MÉRGEZŐ!

2011. jan. 26. 18:40
Ezt már itt a hoxán valaki már közzétette, ha jól emlékszem. Én nem hiszek benne.
2011. jan. 26. 18:39

Ma kaptam egy e-mailt,amit igazából nagyon érdekesnek találtam,de kételkedem a benne leírtakban.

Vagy talán mégis igaz lehet?


Íme az e-mail szövege:


A HAGYMA



1919-ben amikor az influenzajárvány megölt 40 millió embert (valószínű USA-ban), volt egy orvos ,aki sok farmert meglátogatott, hogy megpróbáljon segíteni a járvány elterjedésében. Egyszer egy családhoz érkezett, és csodálkozott, hogy mindenki egészséges. A feleség közölte, hogy egy edényben hámozatlan hagymát tartanak a szobában. Az orvos nem akarta elhinni, és kérte, hogy vizsgálhassa meg a hagymát mikroszkóppal. A hagymában megtalálta az influenza vírust. Szemmel láthatóan a hagyma bevonzotta a mikrobát így tartva a családot egészségesen.

A cikk írója hallott egy történetet a fodrászától. Néhány éve az alkalmazottai és sok kuncsaftja is influenzások voltak. A következő évben több edényben hagymát helyezettel különbözőhelyre a fodrász helyiségben. Meglepetésére senki sem betegedett meg az alkalmazottai közül.

Egy másik eset:Egy illetőnek tüdőgyulladása volt. A hagyma mindkét végét levágta majd az egyik végét felszúrta egy villára majd a villa nyelét beleállította egy vázába és a beteg paciens mellé helyezte az éjszakára. Reggelre a hagyma fekete lett a mikrobáktól. A cikk írója is kipróbálta ilyen esetben a hagymát és utána jobban érezte magát.


A megmaradt szeletelt nyers hagyma MÉRGEZŐ!!!

Vagy süssük le azonnal vagy dobjuk ki.

A szendvicsbe rakott hagyma is másnap veszélyes.

A fenti cikk szerint a megmaradt hagyma bevonzza a mikrobákat még egy éjszaka is és másnap elkészítve nagyon mérgező lehet a mikrobák toxinjai miatt gyomorrontást epegyulladást és ételmérgezést okoz.

A romlott majonézes hagymás krumpli nem a majonéztől romlott!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook