Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon érdekelhetem ezt a férfit? fórum

Vajon érdekelhetem ezt a férfit? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. okt. 24. 21:07
Milyen munkahely az, ahol beleszólnak az emberek magánéletébe?
2. 830bbb96dd (válaszként erre: 1. - Krisztin20)
2014. okt. 24. 21:06
Szerintem érdekled...
2014. okt. 24. 21:05

Van egy pasi, akibe szerelmes vagyok, egy ideig ugy tűnt hogy ő is érdeklődik irántam, pl. mindig nézett, flörtölt, ha társaságban voltam, akkor is csak nekem köszönt név szerint, mélyen a szemembe nézett, céges bulin mindig velem táncolt, ölelgetett stb.

Viszont nem volt semmi konkrét köztünk, ugyanis ő felsőbb beosztásban dolgozik, és eléggé szigoruan veszik itt az ilyesmit.

Multkor, nyilván már rájött hogy én nagyon is szeretnék tőle többet is, megirta hogy nem járhatunk együtt, a munkahelyi korlátok miatt, és hozzátette, hogy ugy szeret mint barátot (holott az addigi viselkedése nem azt mutatta, meg egyáltalán, barátságról nem is beszélhetünk, annyira jol nem ismertük egymást).

Ezelőtt még pár nappal történt, hogy késő éjjel hazavitt autóval, de nem ismerte egyáltalán a várost ahol lakom, ugy kellett navigálnom hogy merre menjen. Na most, ezután a bizonyos beszélgetésünk után, másnap délelőtt, a lakásom előtti utcában látom jönni kocsival...csak boltba ugrottam be,ahogy jöttem vissza, látom hogy ott van leparkolva egy köpésre a lakásomtól....nem akartam megállni bámulni, hanem bementem mégegy boltba, és amikor jöttem visszafelé, látom hogy ballag felém szembe...de már ott voltam a lakásomnál, be is fordultam gyorsan, mert az előző napi beszélgetés miatt kicsit csalódott voltam, meg nem akartam hogy azt higgye, miatta mentem mégegyszer visszafelé...

Na most szerintetek ez leeht véletlen, hogy egy városban, amit előtte nem ismert, pont az ilyen beszélgetés után bukkan fel, pont az én lakásomnál?? És ha tényleg nem érdeklem, eljönne vajon oda?? Erről mi a véleményetek? Lehet mégis érdeklem, csak akkor nem merte bevallani...?

Bocsi a regényért, de le akartam irni az egész szitut, hogy ne legyen félreérthető...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook