Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utcai cipővel lakásban? fórum

Utcai cipővel lakásban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
13. Smirnoff (válaszként erre: 10. - 61e75fb84c)
2017. nov. 25. 13:45
Sok más is lehet, nem csak e-coli, de ezért nem eszünk a padlóról akkor sem, ha az előtérben levesszük a kinti cipőt.
12. töprengő (válaszként erre: 6. - 3aa914ed63)
2017. nov. 25. 13:41

Jó az.

Senkinek nem ciki.

2017. nov. 25. 13:41
Kertesben lakunk, az előtérben le kell venni. Van egy szőnyegdarab, amire rá lehet(ne) állni, ha levette az ember a cipőt, h ne a hideg linón kelljen állni, de valamiért mindenki arra áll rá egyből a szutykos cipőjével. Nem tudom, miért. Végső kínomban felfestettem a falra, h Ne áll rá a szőnyegre cipőben, de nem hatja meg őket...én meg takkerolhatom azt a vacak szőnyeget folyton. Mert nekem meg kell mindenképp, mert nem szeretek a koszos padlón állni a zokniban, amiben utána bent mászkálok.
2017. nov. 25. 13:40
Szolj nekik! Lelkibeked nem er annyit h felboritsa! Hisz ok nem tisztelik az otthonod! Ergo te is szolhatsz! Az utcai cipo talpan meg ecoli bakterium is van! Nalunk hofeher gyonyoru szormek vannak, sikitva szolnek ha vki erre vetemedne!
2017. nov. 25. 13:40
Én paraszt vagyok és?!Otthon azt csinálok amit akarok!Máshol meg tudok viselkedni.
2017. nov. 25. 13:38

Én művelem is, hacsak nincs nagy sár, eső, mert az enyém már nem számít :( A többiek a házban lazán átmásztak a frissen felmosott padlón is kinti cipővel, soha nem zavartatták magukat. A két kutya egész nap ki-be járkál, a gazdáik nem gondolják úgy, hogy legalább sáros időben fel kellene mosni mondjuk legalább napi egyszer. A bulldogos sógorom, ha beletrappol a kutyája által szétpocsált vízbe, vagy megcsúszik rajta (elúsztatja a ktya a fél konyhát, és 2-3 méteren keresztül látszik merre indult tovább), káromkodik egyet, és otthagyja. SOHA nem szokott felmosni, takarítani, pedig az ő kutyája koszol a legtöbbet. Itt én feladtam, és parasztság vagy sem, én is lazán járkálok bent cipőben.

Amúgy másnál követem a házirendet.

2017. nov. 25. 13:35
Ez akkor is úgy volt, amikor lakásban éltünk, és itt a házban is ez van.
2017. nov. 25. 13:34
Az utcai koszt nem hordjuk be a lakásba, az előszobában levesszük a cipőnket. A szerelőket mindig megkérdezem, hogy ugye, hoztak lábzsákot? Ha nem, akkor adok.
2017. nov. 25. 13:28
Mindenkivel levetetem a cipőt.
4. spinneli (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 25. 13:28
A konyhába, járólapos helyre bejött hozzánk bárki utca cipőbe, cska akkor kérem, hogy vegyék le, ha nagy sár van.
2017. nov. 25. 13:25
Én még a szerelőre is rászóltam, hogy vegye le a cipőjét. Lehet, ő meg rólam gondolta, hogy mekkora paraszt vagyok...:DD
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 25. 13:24

egy szobás lakásom van,de míg nagyobban laktam,addig sem volt ez nálunk szokás és nem is lesz.Aki bejön hozzánk,igenis,le kell vegye az előszobában a cipőt,egyébként is minden nap porszívózok,mert kisállatot tartok,de ha nem tenném,sem engedném a cipővel bent járkálást senkinek és mi sem csináljuk.

egyébként ha megyek vkihez is alap,hogy leveszem a cipőmet.

2017. nov. 25. 13:21

Van közületek olyan, aki ezt elviseli vagy csinálja is ?

Szerintem ez egy jó nagy paraszt szokás...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook