Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update-el sikerülni fog nekünk! Több mint 30 kg-os súlyfelesleg fórum

Update-el sikerülni fog nekünk! Több mint 30 kg-os súlyfelesleg (beszélgetős fórum)


1 2
2008. máj. 6. 07:36

sziasztok!

ami még nagyon fontos, az a folyadékbevitel. amíg nem ittam meg napi 2-2,5 liter vizet nem mozdult sehova az a fránya mérleg. max. csak felfele...

eleinte nehéz volt rávenni magam hogy ennyit igyak, de két hét után azt vettem észre hogy az ásványvizes üveg állandóan a kezemben van.

2008. máj. 6. 06:25
Én most kezdek neki megint a fogyókúrának, de már pár eredményesen túl vagyok, ezért csak pár tanácsot szeretnék nektek adni. Tejet nem ajánlott inni, mert nagyon megemeli a cukrot, a kefír azért nem ajánlott mert gombával készül, és hajlamosít a candidára, a korpával is vigyázni kell, mert bár nagyon hatásos, de savasítja a szervezetet, a húsféléket meg főleg reggel szabad bűntetlenül enni, mert a máj főleg akkor tartalmaz olyan enzimeket, amitől könnyen emészthetők, délben már csak mértékkel, és este egyáltalán nem ajánlott. Viszont a joghurt nagyon egészséges, és a zabpehlyet meg lehet enni leforrázva vízzel is, és egy kis gyűmölccsel is összekeverve, és ajánlanám még nagyon a kölest, amit bármilyen formában köretnek, vagy levesbetétnek lehet enni, és a basmati rizst, amit büntetlenül lehet köretnek enni, mert állítólag nagyon kicsi a szénhidrát tartalma. Hát ezeket tudtam meg a természetgyógyásztól, és így futok most megint neki, de a tapasztalatom sajnos az, hogy a napi legalább 40 perces torna nélkül nem megy le egy deka sem. Egyetek sok almát, mert az égeti a zsírt, főleg köztes étkezésekre, lehet reszelve, szeletelve, sütve, hogy ne legyen olyan unalmas. Én rengetegszer ettem paprikát, paradicsomot, uborkát leszeletelve egy pici fűszeres joghurttal leöntve, és ez mindenhol elkészíthető, ebédre köretnek is isteni egy szelet párolt hússal, de a munkahelyen is könnyen összecsapható. Lehet sok zöldséglevest csinálni, mert betét és rántás nélkül az is nagyon telít, több tányérral is ehető. Sajnos nekem is megint bele kell fognom, mert megint elengedtem magam, de a napi ötszöri evésre nagyon figyelni kell, mert különben nem indul be a zsírégetés. Sok sikert fogyózók, remélem tudtam adni pár jó tippet!
26. evuci3 (válaszként erre: 15. - Hajnalfény73)
2008. máj. 6. 05:20
Szia! Én sem iszom meg a tejet. Így csak vízben főzöm a zabkorpát, viszont teszek bele gyümölcsöt, most pl. fagyasztott eper volt benne. Így is fini. Van aki úgy csinálja, hogy miután megfőzte vízben és hűlt egy kicsit, joghurtot kever bele. Mindenféleképpen megér egy próbát, tényleg finom.
25. pimpi3 (válaszként erre: 24. - 6eaeb10cfa)
2008. máj. 5. 21:41
Én se találtam semmit!
24. 6eaeb10cfa (válaszként erre: 17. - Hajnalfény73)
2008. máj. 5. 21:15
Nem tudok sokminden róla, csak beírtam a keresőba, hogy étvágycsökkentő, és ezt adta ki. Teltségérzetet ad, hasonló mint a zabkorpa, klinikákon alkalmazzák, és ami nem mindegy: Természetes!! Gondoltam ezt megpróbálom, de nem találtam róla semmi mást, azt sem, hogy hol lehet kapni... sajna.
23. pimpi3 (válaszként erre: 20. - Hajnalfény73)
2008. máj. 5. 19:47
Tudom milyen rossz ha olyat kell fözni amit utálsz!Én pl a hallal vagyok igy!De szerencsém van ,mert az uram megcsinálja!Ez az eggy amire hajlando a konyhába!
22. pimpi3 (válaszként erre: 21. - Tandori)
2008. máj. 5. 19:45
Én is igy gondolom!Nagyon sokmindenbe használom én is!:))
21. tandori (válaszként erre: 15. - Hajnalfény73)
2008. máj. 5. 19:05

Sok mindhez tudod használni a zabkorpát. Pont ma jegyezte meg a bioboltban az eladó hogy én vagyok a legnagyobb fogyasztója a boltjában.

Pl. fasírtba is ezt teszem kenyér helyett, Muffin is sütöttem már belőle, szilvásgombóról is hallottam már,bár azt még nem csináltam. Daragaliska helyett zabgaluska levesbe... csak a fantázia szab határt.

20. hajnalfény73 (válaszként erre: 19. - Pimpi3)
2008. máj. 5. 18:57

A túrós dolgokat is szeretem, egyedül olyan dolgot nem eszek meg, amit tejjel kell készíteni/főzni.

Amúgy tejtermékeket mindent megeszek.

Tudok nagyon szenvedni, amikor főzöm a gyerekeknek pl. a tejberizst.

19. pimpi3 (válaszként erre: 16. - Hajnalfény73)
2008. máj. 5. 15:58

Vastagságra olyan mint az abonett,de izre olyan mint a kenyér,ha összerágod!A szezánmagos és a sokmagvas finom!A sima nem!

Nem lehet valami jo dolog ha nemszereted a tejet!És a turos sütiket?Abbol vannak nagyon finik!

18. hajnalfény73 (válaszként erre: 12. - Erika0313)
2008. máj. 5. 15:58

Szép eredmény!

Én valahogy nem tudom rávenni magam a 90 napos diétára, már csak azért sem, mert könnyebbnek tartom az Update-et. Főként, hogy mivel nekem reggel, ha nem eszek, leesik a cukrom, nem bírnék pl. egy víznapot végig csinálni, rosszul lennék.

Az update-nél pedig reggel lehet enni jobban. Nekem meg az a lényeg, aztán napközben már elvagyok.

17. hajnalfény73 (válaszként erre: 13. - 6eaeb10cfa)
2008. máj. 5. 15:56

Szia!


Örülök, hogy jöttél. Remélem ez a fórum sokáig fog élni, együtt könnyebben fogyizunk. Tartjuk a lelket egymásban.


Én nem ismerem amúgy ezt a valamit. Ewz valami por? Mire jó?

16. hajnalfény73 (válaszként erre: 11. - Pimpi3)
2008. máj. 5. 15:54
Köszi, megnézem majd a DM-ben ezt a kenyeret. Fincsi? Ehető?
15. hajnalfény73 (válaszként erre: 8. - Sarkanylany)
2008. máj. 5. 15:53

Köszönöm a receptet, csak az a bibi, hogy én nem eszek ilyen tejespapit. Pici gyerekkorom óta nem iszom meg a tejet és a tejből főzött hamikat sem. Mindenféle tejterméket a kefírtől kezdve a sajton át mindent eszek, de ilyet nem.

De ha van még recepted, amihez használható és nem kell tejjel készíteni, akkor szívesen kipróbálom.

14. pimpi3
2008. máj. 5. 14:28
Én nem ismerem!Ez is valami fehérje por?
2008. máj. 5. 14:22

Sziasztok,

csatlakoznék..

Tudtok valamit a Ultra Diet Quick-ről?

12. erika0313 (válaszként erre: 3. - Hajnalfény73)
2008. máj. 5. 14:06

szia!


3 hónap alatt fogytam a 18kg, de ez már 3 éve volt. Most a 90 napos diétát csinálom.

11. pimpi3 (válaszként erre: 7. - Hajnalfény73)
2008. máj. 5. 14:04
Kenyér hejett wasa kenyeret eszek!dm-be veszem!
10. pimpi3
2008. máj. 5. 14:03
Ja és vannak sütik is ezekböl,amik nagyon fincsik!Norbis receptek.Van amit lehet egész nap enni,1 kodu!:))
9. pimpi3 (válaszként erre: 8. - Sarkanylany)
2008. máj. 5. 14:02

kb én is igy csinálom!Jo sok fahéjjal!De van,hogy rakok bele zabpelyhet is és mazsolát pár szemet!!Szerintem is olyan mint a tejbegriz és a családom is szereti!:))

zabpelyhet rakok a fasirtba is,kenyér hejett!És a töltöttkáposztába is!

Azthittem a családom soha nem fogja megenni a fogyis kajcsikat,de nem igy lett!Ezeket nagyon szeretik!

8. sarkanylany (válaszként erre: 7. - Hajnalfény73)
2008. máj. 5. 13:56

Szia


Én is diétázom, s remélem végérvényesen megszabadulok a +30-tól.


Szabkorpa: régen én sem szerettem és nem is sikerült. Azt vettem a tescoban azt, amin az Alexandra logó van, s a következő recept alapján készítem:

Tejbezabi


3 dl 1,5% tej

3-4 bogyó az édesítőből

3 ek zabkorpba

kevés őrölt fahéj


Felteszem forrni és folyamatosan keverem. Ha felforrt hagyom kihülni. Olyan mintha tejbegrízt ennél, nekem ízlik.


A másik ue, csak a fahéj helyett egy ek kókuszreszeléket és egy kis natúr kakaóport.


MAjd csináld meg és érdekelne a véleményed.


JA és azért ebből a fajta zabkorpából csinálom, mert ez nem fűrészpor ízű.

7. hajnalfény73 (válaszként erre: 6. - Pimpi3)
2008. máj. 5. 13:41

Én is próbáltam már a zabkorpát és a zabpelyhet is, de nekem nem jött be. Brrrrrrrrr. Egyszer húsit rántottam ki vele és valami borzalmas lett:(

Veszek ma barna kenyeret, mivel reggel én ha nem eszek rendesen, akkor rosszul leszek, leesik a cukrom.


Nekem sajnos az asztma gyerekkorom óta van. Folyamatosan gyógyszert szedek.

6. pimpi3 (válaszként erre: 5. - Hajnalfény73)
2008. máj. 5. 11:02

A nagyobbik lányom is nagyon alergiás és rengeteg mindenre!Ettöl lett asztmás is!Nem vagy könnyü hejzetbe!Szerencsére én annyira nem vagyok,nekem elég az orrspré!

Mindenfélét eszek,amiket kiiktattam az a cukor mindn formája,kenyérfélék,tészták,krumpli,rizs!Ezeket eggyáltalán nem eszem!

Ami nagyon bevált nállam a zabkorpa és a zabpehely!Ezekkel nagyon sok mindent lehet hejettesiteni!

A tornával én is ugy vagyok,hogy keveset birok mert elég nagyfoku izületi gyulladásom van!De probálkozom!:))

Tul sokat nem fogytam még,8kilot!De ha lassan is azért megy lefelé!A naplomba benne van!

5. hajnalfény73 (válaszként erre: 4. - Pimpi3)
2008. máj. 5. 10:45

Szia!

Én nem tornázom, először is fogyni szeretnék valamennyit. Asztmás vagyok, ráadásul mostanság az allergiás időszakban egyre rosszabbul vagyok, így nem tudok tornázni. Sokat fulladok terhelés nélkül is.

Úgyhogy most az a cél, hogy először fogyni kell, aztán ha már fogytam kb. 15 kg-ot, akkor elkezdek tornázni is, hogy a bőr is szebben tudjon alakulni, nem szeretném, ha nem lenne feszesebb..ennyi idősen pedig már nehezebben is regenerálódik a bőr.


Miket eszel? Mennyit fogytál a két hónap alatt?

4. pimpi3 (válaszként erre: 3. - Hajnalfény73)
2008. máj. 5. 10:19

Szio!

11.-én lesz 2 honapja,hogy fogyozok!Egy darabig fehérjeturmixal fogytam,de azt nemrég abbahagytam!Sok kajcsit eszek ami norbis és szerintem nagyon finik!Csak a teljes diétája szerintem lassu!Föleg nekem akinek sokat kell fogyni!

Én tornázgatok ithol,heti kétszer és vizitornára is járok!

Te tornázol?

üdv Pimpi

3. hajnalfény73 (válaszként erre: 2. - Erika0313)
2008. máj. 5. 09:48

Szia Erika!


Köszönöm előre is a segítséged. Leírnád, hogy egy-egy nap mit is ettél? Tornáztál is? Mennyi idő alatt fogytál 16 kg-ot?

2008. máj. 5. 08:48

Szia!


Nekem nincs annyir feleslegem, de régen már fogytam az updatel 16kg-ot, ha tudok szívesen segítek.

2008. máj. 5. 08:45

Sziasztok!

Társakat keresek, akikkel együtt fogyizunk, erősítjük egymást. Megosztjuk egymással, hogy ki-mit is eszik egész nap. Szóval segítjük egymást.


Várlak Titeket, akik több mint 30 kg felesleges súlyt cipeltek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook