Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... ❯❯
385. furfurol (válaszként erre: 381. - Zoli1979)
2011. aug. 18. 10:00
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, kedvesek vagytok. Közben felhívtam a szalont és elmondták, hogy tulajdonosváltás miatt kuponoznak, illetve a szállodán kívüli vendégkört célozták meg. Szóval nem ment el a kedvem, sőt. Egyedül a spirál kérdés aggaszt még, mert több helyen azt olvastam, hogy spirál mellett nem lehet RF kezelést kérni. Az a kérdésem, hogy a fém "implantátum" a kizáró ok? Nekem nincs fém a spirálomban, tiszta műanyag. Egyébként Zoli belement abba, hogy az akciós kupont Shaper-kezelésre konvertáljuk.
384. Rubellit (válaszként erre: 378. - Henessey75)
2011. aug. 17. 22:59

Szia Henessey!

A kavitációs zsírbontás után közvetlenül kell a nyirokkeringés serkentő kezelés. Ennek több fajtája van, van ami feszesítei is egyben a bőrt és van ami nem. A bőrfeszesítés nem tartozik a kavitációs zsírbontás után feltétlen szükséges kezelések közé. A bőr kavitációs zsírbontástól nem nyúlik meg a bőr. Úgy marad amilyen volt, de elfogy alóla a zsír. A bőr minőségétől függ, hogy tudja-e követni a körfogat csökkenést. A kezelt vendég kora, bőrének hidratáltsága, rugalmassága mind fontos tényező.

Szerintem, hogy egy gép mennyibe került annak nincs köze hozzá, hogy mennyi ideig kell kezelni vele. Veszek egy olcsó kínai gépet eladom valakinek drágán akkor már kevesebb idővel is hatékony lesz a kezelés? Remélem érted, hogy mire gondolok. Szerintem, hogy ki hány kupont adott el és, hogy éri meg neki ez nem tartozik a vendégre.

A 100% leadást nem értem. Teljesítményre gondolt?

Mennyi a gép maximális teljesítménye? A combodra tett párnácska engem is érdekelne. Erről mit tudsz?

383. Rubellit (válaszként erre: 377. - Pótkávé)
2011. aug. 17. 22:33

Szia Pótkávé!

Abban az esetben ha elégedett vagy az eredménnyel akkor minden rendben. Ez a célunk, hogy a vendégek megtalálják azokat a helyeket ahol eredményesen kezelik őket.

Csak azt nem értem, hogy a 370. hozzászólásban miért voltál úgy megijedve, hogy vettél egy bérletet ide. Örülj, hogy jó helyre vetted a bérletet.

382. Zoli1979 (válaszként erre: 374. - Furfurol)
2011. aug. 17. 22:26

Elnézést kérek, priviben szerettem volna megírni...

Zoli

381. Zoli1979 (válaszként erre: 374. - Furfurol)
2011. aug. 17. 22:24

Kedves furfurol,

Igen a mi szalonunk hirdette a kuponos akciót. Ez a szalonunk még nagyon új, áprilisban nyitottuk. Valójában az én döntésem volt, hogy kuponos akciókat hirdessünk, ennek több oka is van:

- reméljük, hogy tényleg találunk olyan Vendégeket, aki nálunk marad, mert tetszik neki a kezelés és elégedett lesz, ezért a szolgáltatás minőségére nagyon odafigyelünk

- elkölthettünk volna "vakhirdetésekre" többmillió forintot (női lapok -van olyan, ahol 1,2 millió Ft egy egyoldalas hirdetés egy hétre!-, internet, stb.), de ma már ez sokkal kevésbé hatékony, stb.

Így legalább az érdeklődők kipróbálhatnak akár egy luxuskezelést is, akár testkezeléseket, de ha csak arra vesszük rá őket, hogy hetente menjen el háromszor edzőterembe vagy bárhova mozogni és táplálkozzon egészségesebben, már megérte...


Nekünk a Gellért Szállodából jönnek Vendégeink, de számomra egy olyan komplex kozmetikai és alakformáló központ létrehozása volt a cél, ahol orvosi háttérrel tudunk kezelni, eredményesen minden Vendég esetében. A kuponos akciókból hosszú távon nem lehet megélni, sajnos sokan ebből próbálnak, több-kevesebb sikerrel.

Mi inkább csak egy kis ízelítőt kínálunk, hogy próbálják ki a kezeléseinket. Mivel elég széles spektrumú gépparkkal dolgozunk, így több lehetőség közül tudnak a Vendégek választani.

Szeretettel várunk Téged is!

Üdv,

Zoli

380. Rubellit (válaszként erre: 374. - Furfurol)
2011. aug. 17. 22:16

Szia Furfurol!

Kavitációszsírbontás tilos hason végezni ha a vendégnek spirálja van. Ez nagyon fontos.

Nem tudom így beazonosítani a szalont. Róluk írtad, hogy :"Nekem kicsit gyanús, hogy hónapok óta mindenféle kozmetikai eljárásra kuponnal csalogatják az ember lányát." vagy csak általában?

379. angie's (válaszként erre: 378. - Henessey75)
2011. aug. 17. 16:39

Szia!

Remélem, nem baj, ha én is válaszolok. A hang lehet sípolásszerű, és ciripelésszerű, lényeg, hogy hallottad, ez jó jel. A párnácska vezetékkel az nem tiszta,-a csizma volt párnaszerű, és abból jöttek a vezetékek? Felfújódott, majd leengedett? Feszesítés az nem jár a kavitációhoz feltétlenül, de van, ahol együtt csinálják. 12 perc kavitáció semmire nem elég (hasügyileg biztosan nem).Még az Ultrashape-pel sem. A lézerrel kombinálva lehet, hogy van időkorlát, ebben nem vagyok otthon, de akkor a lézeres eljárás is zsírt bont, ez esetben célszerűbb talán fordítva kezelni. (Zoli1979 megindokolta, miért). A kavitáció nem nyújtja a bőrt, ez baromság, ellenben ha nagyon sok centi lemegy, azt érdemes feszesíteni, mert a kavitációs gép nem erre lett kitalálva, hanem a szubkután zsír lefaragására. A 3,5 millás gép a 300 kuponnal sz@rt sem fog érni, ha nincs nyirokserkentés a kezelések után.....nem írtad, hogy lett volna, így azt mondom, inkább a 40 perc halkabb gép a 30 perc nyirokserkentéssel. Halkabb lehet merő óvatosságból is, nem a legerősebb intenzitást használva.Lehet, hogy még tapasztalatlan a kezelő, és csak az egészségedre próbál vigyázni.

Amúgy a speedfittnes nagyon jó!:-)

2011. aug. 17. 15:09

Szia Rubellit és Luxika!

Remélem segítetek a válaszotokkal,mert végig olvastam a fórumot és már nem látok tisztán.Én kuponnal 3-szor voltam kavitáción.Az első helyen csak betanítottak valakit,mert a gépet is alig tudta bekapcsolni.A lényeg:20 perc has egyik oldalon,20 perc has a másikon (a köldöknél szigorúan kihagyva),utána 30 perc csizmás nyirokmasszázs.A combomra tett egy párnácskát vezetékkel,hallottam a hangot a fülemben (semmiképpen nem ciripel)és közben beszélgettünk.hasfezsesítés nem volt.

A másik helyen 15 perc has melegítés lézerrel (csukott szem)és 12 perc kavitáció.Itt nem volt a combomon dióda,viszont a gép hangja annyira erős volt,hogy nem hallottam a hangomat.

Én feltettem pár kérdést,mire a válaszok ezek voltak:

-ez azért hangos,mert maximálisan adja le a gép az UH-ot.

-köldöknél is lehet kezelni

-mivel 3,5 milliós gép (áfával együtt),100%-os leadással,ezért tilos 12 percnél tovább kavitálni és szigorúan egy héten egyszer.

-a melegítő lézeres simogatás az a feszesítés.

Szóval az a tuti,ahol feszesítés van,mert a kavitáción a bőr megnyúlik,de ezzel megelőzhető.

Állítólag 300 feletti kupont adott el,és azért éri meg,mert így hamarabb megtérül a gép ára.Ezt eddig értem,de már nam tudommit higgyek.

Ahol 40 percig kavitálnak és van nyirokmasszázs,de halk a gép,vagy ahol 12 percig de feszasítenek,viszont iszonyú hangos a gép.

Kérlek segítsetek.

ezért most leálltam,megyek speedfitnessre.Ott legalább mindenem dolgozni fog.

377. Pótkávé (válaszként erre: 373. - Rubellit)
2011. aug. 17. 08:42

Szia Rubellit!

No, akkor semmi probléma sincs. Orvos a tulajdonos és kezelő.

Eredmény pedig szemmel és centiméterrel és testanalizátorral is látható és mérhető.

Én találtam olyan szalont (és nem csak egyet) akinek bizony ez a gép ott szerepel a honlapján. Gondolom itt nem lehet megnevezni, mert "reklmámnak számítana".

376. angie's (válaszként erre: 374. - Furfurol)
2011. aug. 17. 07:25
Ez, azt hiszem Zoli79 szalonja. Forgalmazó és szalontulajdonos, írt itt lejjebb néhány hasznos dolgot.
375. angie's (válaszként erre: 374. - Furfurol)
2011. aug. 17. 07:23

Szia!

Kereslet szüli a kínálatot. Nálunk is népszerű lett a világszerte sikeres közösségi vásárlás. Fogyasztói szemszögből lehetőség arra, hogy viszonylag olcsón kipróbálhass kezeléseket, megismerhess szalonokat, szakembereket.Aztán majd döntesz, melyikkel voltál elégedett, és nagy valószínűséggel oda fogsz járni.:-) Szerintem hosszútávon tisztulást fog maga után hozni, hisz a "kóklereknek" egy idő után híre megy, és nem lesz az a marketing, ami kisegítené őket. Spirál: kontraindikációk között szerepel a fém implant a kezelt területen.

2011. aug. 16. 20:59
Sziasztok! Lelkiismeretesen átnéztem a fórumot és sokat tisztult bennem a kép. Ami nem világos: spirál esetén tényleg nem lehet hasi kezelést alkalmazni? Más: most találtam egy ígéretes kupont a XI. kerület központi részére. (Két alkalmas kavitációs ultrahangos testkezelés+RF testkezelés+testtekercselés+nyirokmasszázs 85% kedvezménnyel) Mi a véleményetek a szalonról? Nekem kicsit gyanús, hogy hónapok óta mindenféle kozmetikai eljárásra kuponnal csalogatják az ember lányát.
373. Rubellit (válaszként erre: 372. - Pótkávé)
2011. aug. 16. 16:46

Kedves Pótkávé!

Sajnos a kérdés nem ilyen egyszerű. Attól, hogy nem sima ultrahangos gép még nem biztos, hogy azt az eredményt fogod kapni amit vársz. Elég érdekesek az adatai például a teljesítménye: 5-25w/cm2. 15 fölött már kizárólag orvos kezelhet.

A gépről tudjuk, hogy kínai és alacsony árfekvésű hát ez nem sok jót ígér. Leírhatnak itt bármit én biztos, hogy nem kezelnék vele és nem engedném, hogy engem kezeljenek. Miért nem találok olyan honlapot ahol egy kozmetikus vagy szalon felvállaja, hogy ő ilyen géppel dolgozik? Nem tudom, hogy Te , hogy vagy vele de nekem első a biztonság. Legyen a gép biztonságos és hozzon gyors, látványos és tartós eredményt.

372. Pótkávé (válaszként erre: 371. - Rubellit)
2011. aug. 16. 08:19

Szia Rubellit!

A bérlet ára teljesen mindegy. Nagyjából mindenhol ennyibe kerül. Engem az érdekel, hogy azt nyújtja-e a gép amire gyártották, vagyis kavitációs uh gép és kinyírja a zsírsejteket vagy sima uh gép és nem alkalmas erre.

371. Rubellit (válaszként erre: 369. - Pótkávé)
2011. aug. 15. 22:18

Szia Pótkávé!

Tegnap megtaláltam az árát kb 500ezer :(

Kerestem, de nem találom most, de nem is ez a lényeg. Az ára magáért beszél... Mennyiért vetted a bérletet?

2011. aug. 15. 08:28
Tényleg érdekel, mert vettem egy 6 alkalmas bérletet, és ha nem jó a gép akkor feleslegesen dobtam ki egy csomó pénzt. Bár ha nem hatékony a gép, valószínűsítem a pénzemet nem fogják visszaadni....
369. Pótkávé (válaszként erre: 355. - Rubellit)
2011. aug. 15. 08:15

Szia Rubellit!

Ott ahol én néztem nem láttam árat, engem a paraméterei érdekeltek. Mért tán olcsó bóvli?

368. Rubellit (válaszként erre: 367. - Cornflower)
2011. aug. 14. 21:31

Szia Móni!

Az érintőképernyős gépen az enyém is az a kontroll pedál csak plusz biztonsági funkció van "PAUSE" gomb. Megnyomja és nem "lopja" a vendég idejét.

Igaza van a Móninak mindenki írjon bátran. A jónak jobban örülök, de tudjuk van kevésbé jó az is jöhet majd együtt megoldjuk. Sokszor mondom el, hogy nem az a drága kezelés amiért "sokat" fizet valaki, az a drága aminek nincs eredménye.

Különben pedig aki szándékosan átveri a vendéget, mert a sima UH gépet kavitációsnak hirdeti nem hiszem, hogy sokáig talpon tud maradni.

Írjatok, kérdezzetek! Mindeni véleményét tapasztalatát szeretettel várjuk. Sokan olvassák ezt a fórumot ha van tapasztalatod segíts annak aki most készül kavitációs kezelésre. Köszönöm az ő nevükben is.

367. cornflower (válaszként erre: 365. - Rubellit)
2011. aug. 14. 20:22

Ilyen pedálos megoldást csak egy szalonban láttam, a többi gép ha jól láttam az érintőképernyőn lévő vezérléssel indult. Elkezdett sípolni...


Igazad van Rubellit, sok helyen hirdetik kavitációsnak a sima UH-t, mert tudják a hirdetők, hogy erre a szóra jobban mennek az emberek, mert tudjuk hogy ez jó és hatékony.

Én is találkoztam ilyen hellyel, nem is mentem oda.

Volt olyan is, hogy telefonban azt mondták, hogy "persze kavi UH-val dolgozunk", mikor a gép műszaki adatait kérdeztem arra is válaszolt és abból tényleg kavi uh-s gépnek tűnt, de mikor odamentem láttam a gépet és mit ad isten azt a masinát épp ismertem, mert a kozmetikában ahová jártam épp ilyen volt és már igen sokszor láttam, ahoz, hogy felismerjem.

Hát nagyon csalódott és felháborodott voltam azt ugye mondanom sem kell és jól kiosztottam a csajt, persze elkértem a panaszkönyvet is és beleírtam, hogy nyoma legyen az átverésnek.


Ettől a fórumtól én is azt várom, hogy mindenki, aki kipróbálta már a kavitációs zsírbontó kezelést írja meg véleményét.

Én mindenkit aki csak nekem írt arra biztattam eddig, hogy írja ki ide, de nem nagyon merik ezt megtenni, mert félnek vagy nem tudom miért (?).

Fontosak lennének másoknak is ezek az infók, nemcsak a negatív, hanem a pozitív vélemények is.

Ezek a kezelések komoly szaktudást igényelnek (vagyis így kellene lenni!),egy profi gép elég drága, tehát nem lehet 3000 ft-ért megkapni egy ilyen kezelést, ezt tudni kell.

Nem mindegy, hogy milyen szalont választunk mi karcsúsodni vágyók, nagyot bukhatunk rajta, ha rossz helyre megyünk, mert ugye nincs infó csak a kecsegtető reklámszöveg, a honlap alapján meg minden szép és jó.

Na...ezért kellene ide is beszámolni mindenkinek, szóval csak írjatok bátran :)

366. angie's (válaszként erre: 364. - Cornflower)
2011. aug. 14. 19:10

Szia!

Ez elég elszomorító tapasztalat valóban. Több okból is. Lejáratja a kezelést a hirdető, és lejáratja a kuponos céget is...:-( Azon az oldalon, ahol vetted a kupont, nem kérnek értékelést? Ahol én hirdettem ott jelezték a vendégek, hogy már a beváltást követő napon jött az e-mail, hogy elégedett volt-e a szolgáltatással.Lehetett értékelni név nélkül, és az értékelés megjelent az oldalon (ott is marad), a cégem mellett. Nekünk is hasznos visszajelzés volt.

365. Rubellit (válaszként erre: 364. - Cornflower)
2011. aug. 14. 16:09

Szia Móni!


Sajnálom, de tényleg ez hívják tanulópénznek...

Nem értek egyet azzal, hogy szabadna ilyennek történnie, de kár lenne tagadni sok ilyen van.


A kezelés alatt nem szabadna, hogy addig menjen a gép amikor nem kezelnek vele. Például ha nem nyomom a kontroll pedált nem számolja a gép az időt. Különben pedig a gépet csak akkor szabad bekapcsolni a "Start" gomb megnyomásával ha érintkezik a kavitációs szonda a bőrrel. Ekkor még nem számol vissza az óra csak a pedál nyomása alatti időben. Tehát zselét kenek fel, először felemelem a lábam a pedálról és csak utána emelem el a szondát. Nem megy közben a vendég ideje. A telefon nem néhány másodperc ezért elengedem a kontroll pedált, megnyomom a "PAUSE" gombot, felemelem a bőrről a szondát és elnézést kérek a vendégtől, mert felveszem a telefont. A gép nem csinál semmit, a vendégnek nem megy az ideje.


Nem vagyok vákum párti. Itt van olyan gép amiben van vákum, de testen még soha nem használtam. Fájdalmas és nem tesz jót az ereknek a vendégek nem szeretik és van nála szerintem hatékonyabb módszer.


A múlt héten láttam egy kuponos akciót ultrahangos kavitációs zsírbontást hirdettek a kezelés előtt nyirokkeringés serkentő masszázzsal. A kezelés leírásából egyértelműen lehetett tudni, hogy sima UH. Facebookon csak annyit szóltam hozzá, hogy "Ez nem ultrahangos kavitációs zsírbontás." Névvel, arccal sőt a munkahelyem neve is szerepelt a hozzászólásom mellet és a "beosztásom". Kedves hozzászóló hölgy egy név, fénykép és az összes információ róla titkos. Válasza: "És Zsuzsa kedves,

ezt a sommás megállapítást mégi mire alapozod?? vagy aki konkurens azt alapból fikázni kell?

Ha "ez" nem kavitációs zsírbontás, akkor mi??"

Szerintem itt már nem kell magyarázni, hogy mi a különbség. Neki is leírtam volna ha normális stílusban kérdezi. Válaszom csak ennyi volt: "Kedves Ildikó!

Az ultrahangos kavitációs zsírbontásnak nem ez a működési mehanizmusa.

Ha nekem nem hiszel akkor nyugodtan nézzél utána."

Nem tudom, lehet, hogy belső ember volt. Nem is érdekel, de lassan kezdik megérteni a vendégek, hogy az ultrahangos zsírbontás nem biztos , hogy kavitációs zsírbontás. Sajnos kezd divat lenni kavitációról beszélni...

Ha a nyirokkeringést lehetne fokozni sok víz ivásával akkor vennének a kozmetikusok egy másik gépet? Biztosan szeretnek értelmetlen kezeléseket a vendégekre erőltetni. :(


A kezelt terület nagysága tényleg adott, nagyobb területet kezelve nem lesz hatékony a kezelés.


A szalonokról csak annyit, hogy el kell menni egy ingyenes konzultációra és körül kell nézni, ha ilyet nem vállalnak elgondolkodtató.


Szerintem a pozitív és negatív véleményeket mindenkinek ide kellene megírni, persze nem konkrétan, hogy ebben a szalonban hanem csak általánosan, hogy ő ezt tapasztalta. Lehet, hogy Te nem vetted volna meg ezt a kupont ha ilyen leveleket olvasol. Ti vendégek vagytok a leghitelesebbek. Itt nincs név, ha valaki nem akarja senki nem tudja meg, hogy ő írta, de vannak megélt élmények. Tudja már egy konzultációnál, hogy mire érdemes rákérdezni és mit kell éreznie.

364. cornflower (válaszként erre: 362. - Rubellit)
2011. aug. 14. 12:31

Szia!


Sajnos ennek az árát már nem fogom visszakapni, mert kuponnal vettem igénybe.


Már elég sok helyről szedtem össze infókat és általánosan az a gondja mindenkinek, hogy az UH-os szakasznál sokszor megszakítja a folyamatot a kezelő ilyenekkel pl, hogy újra keni a zselét 3-4-szer is, új vendég, telefon stb megzavarja és ezalatt bizony megy az idő. Így már nem lehet olyan hatékony a kezelés végeredménye.


A vákum, ahogy nekem is, nagyon erős és fájdalmas.

Azt nem tudom, hogy mi az oka, de a vákummal nem emelik el a bőrt, hanem rányomják úgy a kezelőfejet a bőrre, hogy az ember csillagokat lát.

Ezt nem tudom, hogy más tapasztalta-e, de többen azt írják, hogy a hajszálerek a combon felerősödnek.

Erről mi a véleményetek?

Ez mitől lehet?


Ma kaptam egy lánytól privi levelet, ő azt mondja, hogy kavitációs zsírbontásra ment és sima UH-os kezelést kapott nyirokstimulálás nélkül.

Neki azt mondták, hogy a nyirokstimulálást meg lehet oldani sok folyadék fogyasztással.


Több helyről hallottam, hogy nem hajlandóak csak 2 tenyérnyi részt kezelni 1 alkalommal, mert állításuk szerint annál többet nem szabad, mert nagyon terheli a szervezetet.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de a szalonok tisztaságáról, igényességéről (igénytelenségéről) is írhatnék, mert azzal kapcsolatban is voltak észrevételek, persze minden csak priviben.


Elég elszomorító összességében a sok vélemény, nem sok pozitív tapasztalatot olvastam még. persze van az is.

A kuponos akciókról általánosan az a vélemény, hogy jóval kevesebbet kap a vendég a szolgáltatásból (sokszor 1-1 folyamat teljesen kimarad), szinte csak ízelítőt, holott teljes értékűnek hirdetik. :(

363. cornflower (válaszként erre: 361. - Angie's)
2011. aug. 14. 11:27

Ezt most kuponos verziósan próbáltam ki :(

De kidobott pénz.

Sem a gép nem olyan jó, sem a kezelő szakértelme.

A Schwartzer u-ban van egyébként ez a hely.

362. Rubellit (válaszként erre: 360. - Cornflower)
2011. aug. 14. 11:26

Szia Móni!

Leírnád, hogy milyen tapasztalatokat meséltek Neked? Mi és hogyan történt az ismerőseid kezelésekor. Szerintem sokat lehet ezekből tanulni. Sajnos drága a tunulópénz.

Szerintem nyugodtan jelezd a kezelést végző felé, hogy nem szeretnéd ígénybe venni a már kifizetett kezelést és szeretnéd visszakapni a kezelés árát.

Abban az esetben ha nem adja vissza az bizonyítvány róla. :(

361. angie's (válaszként erre: 360. - Cornflower)
2011. aug. 14. 09:31
Előre fizetsz???? Uuupsz, ilyet még nem is hallottam. Mondjuk, a bérletvásárlás az más nyilván, de nem azt vettél, vagy mégis?:-O
360. cornflower (válaszként erre: 359. - Rubellit)
2011. aug. 13. 22:34
Az a baj, hogy a következő kezelés árát már kifizettem, de az már egészen biztos, hogy oda nem megyek többet.Sajnos ahogy egyre többet kérdezősködöm, kiderül, hogy van a városban egy csomó hasonló hely, ahol csak a pénzt szedik be, a kezelés meg eredménytelenül zárul :(
359. Rubellit (válaszként erre: 356. - Cornflower)
2011. aug. 13. 20:15

Szia Móni!

Sajnos az lenne a csoda ha lefaragott volna...

Azon gondolkoztam el, hogy Te megtudsz bízni egy "szakemberben" aki ennyire nem ért ahoz amit csinál? Ráadásul a testedről, az egészségedről van szó. A pénzről már nem is beszélve.

358. angie's (válaszként erre: 356. - Cornflower)
2011. aug. 13. 19:44
Csak annyit kérdezz, hogy tudná-e növelni az intenzitást. Azt elvileg minden gépen lehet, ha nem, megette a fene.
357. angie's (válaszként erre: 353. - Rubellit)
2011. aug. 13. 19:35
Tudom, ismerem a gépet.:-)
356. cornflower (válaszként erre: 354. - Rubellit)
2011. aug. 13. 19:32

Sziasztok!


És mit mondjak a kezelő hölgynek, hogy minek a teljesítményét kell emelni??

Kicsit kellemetlen lesz, hogy a vendég mondja meg, hogy mit csináljon, de az biztos, hogy a múltkori kezelés 1 mm-t nem faragott le belőlem. ..és még mindíg lila a vákumozás helye :(

❮❮ ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook